Халықтың нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 9 қаңтардағы № 2 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 қаңтарда № 2995 болып тіркелді. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Түлкiбас ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 6 мамырдағы № 200 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Түлкiбас ауданы әкiмдiгiнiң 06.05.2016 № 200 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 5 бабының 2 тармағына сәйкес, Түлкібас ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Түлкібас ауданында нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тiзбесi төмендегідей белгіленсін.
1) зейнеткерлік жасқа жеткенге дейін 50 жастан асқан адамдар;
2) алып тасталды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің 21.12.2015 № 602 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі);
3) ауылдық жерлерде тұратын әйелдер.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ө.Маткеримовке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін
уақытша атқарушы М.Жанесен

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения
Постановление акимата Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 9 января 2015 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 30 января 2015 года № 2995. Утратило силу постановлением акимата Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 6 мая 2016 года № 200
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 06.05.2016 № 200.
В соответствии пунктом 2 статьи 31 Закон Республике Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Тюлькубасского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень нижеследующих лиц по Тюлькубасскому району, относящихся к целевым группам.
1) лица старше 50 лет до достижения пенсионного возраста;
2) исключен постановлением акимата Тюлькубасского района Южно-Казахстанской области от 21.12.2015 № № 602 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования);
3) женщины проживающие в сельской местности.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района У.Маткеримова.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Временно исполняющий
обязянности акима района М.Жанесен