Өскемен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 02 сәуірдегі № 10431 "Өскемен қаласының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 13 қарашадағы № 13623 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 желтоқсанда № 4265 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 24 мамырдағы № 369 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 24.05.2016 № 369 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Заңының 21-бабына сәйкес Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өскемен қаласы әкімдігінің "Өскемен қаласының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" 2015 жылғы 02 сәуірдегі № 10431 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3850 тіркелген, 2015 жылғы 16 сәуірінде "Өскемен", "Усть-Каменогорск" газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Өскемен қаласының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережеде:
15-тармақта:
28) тармақша алынып тасталсын.
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі Т. Қасымжанов

О внесении изменения в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 02 апреля 2015 года № 10431 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии города Усть-Каменогорска"
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 13 ноября 2015 года № 13623. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 декабря 2015 года № 4265. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 24 мая 2016 года № 369
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 24.05.2016 № 369.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Усть-Каменогорска "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии города Усть-Каменогорска" от 02 апреля 2015 года № 10431 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3850, опубликовано 16 апреля 2015 года в газетах "Өскемен", "Усть-Каменогорск") следующее изменение:
в Положении о государственном учреждении "Отдел ветеринарии города Усть-Каменогорска", утвержденном указанным постановлением:
пункте 15:
подпункт 28) исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Акима города Усть-Каменогорска Т. Касымжанов