Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 08 желтоқсандағы N 14017 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 08 қаңтарда № 4315 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 27 маусымдағы № 963 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 27.06.2016 № 963 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-бабы 2-тармағының 9) тармақшасына сәйкес және Өскемен қаласының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2015 жылғы 16 қазандағы № 543/01-08 ұсынымның негізінде Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Самсоновка ауылынан оңтүстік-батысқа қарай учаскеде орналасқан "Айка" шаруа қожалығының аумағында ірі-қара малдың бруцеллезі ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Өскемен қаласы әкімінің орынбасары А.М. Исқақовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі Т. Қасымжанов

Об установлении ограничительных мероприятий
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 08 декабря 2015 года N 14017. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 08 января 2016 года N 4315. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 27 июня 2016 года № 963
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 27.06.2016 № 963.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 9) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора города Усть-Каменогорска от 16 октября 2015 года № 543/01-08 акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Айка", расположенного на участке к юго-западу от села Самсоновки в связи выявлением болезни бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Усть-Каменогорска Искакова А.М.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Усть-Каменогорска Т. Касымжанов