"Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының ветеринария және ветеринариялық бақылау бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2015 жылғы 17 наурыздағы № 86 Курчатов қаласы әкімдігінің қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2015 жылғы 22 сәуірдегі № 127 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 мамырда № 3952 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 11 мамырдағы № 439 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 11.05.2016 № 439 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21 бабына сәйкес Курчатов қаласы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының ветеринария және ветеринариялық бақылау бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" 2015 жылғы 17 наурыздағы № 86 Курчатов қаласы әкімдігінің қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 06 сәуірдегі 3841 нөмірімен тіркелген, "7 дней" газетінің 2015 жылғы 16 сәуірдегі № 16 (1026) санында жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген каулымен бекітілген Ережедегі:
"2. Мемлекеттік органның миссиясы, негізгі міндеттері, функциялары, құқықтары мен міндеттері" деген бөлімінде:
17-тармақта:
1), 5), 9), 10), 11) тармақшалары алынып тасталсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Курчатов қаласы әкімінің орынбасары С. М. Кенжебековқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Курчатов қаласының әкімі Н. Нұрғалиев

О внесении изменения в постановление акимата города Курчатов от 17 марта 2015 года № 86 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии и ветеринарного контроля города Курчатов Восточно-Казахстанской области"
Постановление акимата города Курчатов Восточно-Казахстанской области от 22 апреля 2015 года № 127. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 21 мая 2015 года № 3952. Утратило силу - постановлением акимата города Курчатов Восточно-Казахстанской области от 11 мая 2016 года № 439
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Курчатов Восточно-Казахстанской области от 11.05.2016 № 439.
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат города Курчатов ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Курчатов от 17 марта 2015 года № 86 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии и ветеринарного контроля Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3841 от 06 апреля 2015 года, опубликовано в газете "7 дней" от 16 апреля 2015 года № 16 (1026) следующее изменение:
в Положении утвержденном указанным постановлением:
в разделе "2. Миссия, основные задачи, функции, права и обязанности государственного органа":
в пункте 17:
подпункты 1), 5), 9), 10), 11) исключить.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Курчатов Кенжебекова С. М.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Курчатов Н. Нургалиев