"Салық салу мақсаттары үшін жерлерді зоналау негізінде жер салығының базалық ставкасын түзету туралы" 2009 жылғы 29 қаңтардағы № 14/6-IV Риддер қалалық мәслихатының шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2015 жылғы 14 шілдедегі № 36/9-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 7 тамызда № 4087 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 2020 жылғы 30 қарашадағы № 49/5-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының 30.11.2020 № 49/5-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі), Кодексінің 387 - бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 8-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабына сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Риддер қалалық мәслихатының 2009 жылғы 29 қаңтардағы № 14/6-IV "Салық салу мақсаттары үшін жерлерді зоналау негізінде жер салығының базалық ставкасын түзету туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-4-106 тіркелген, "Лениногорская правда" газетінінің 2009 жылғы 13 ақпандағы № 7 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешім кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі), Кодексінің 387 - бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 8-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабына сәйкес, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШТІ:";
2 тармағы алынып тасталсын;
3 тармағы алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
В.ОСИПОВ
Қалалық мәслихат хатшысы
И.ПАНЧЕНКО

О внесении изменений в решение Риддерского городского маслихата от 29 января 2009 года № 14/6-IV "О корректировке базовых ставок земельного налога на основании зонирования земель для целей налогообложения"
Решение Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 июля 2015 года № 36/9-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 7 августа 2015 года № 4087. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 ноября 2020 года № 49/5-VI
Сноска. Утратило силу решением Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.11.2020 № 49/5-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года, пунктом 2 статьи 8 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Риддерского городского маслихата от 29 января 2009 года № 14/6-IV "О корректировке базовых ставок земельного налога на основании зонирования земель для целей налогообложения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-4-106, опубликовано в газете "Лениногорская правда" №7 от 13 февраля 2009 года) следующие изменения:
преамбулу решения изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года, пунктом 2 статьи 8 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:";
пункт 2 исключить;
пункт 3 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии В. ОСИПОВ
Секретарь городского маслихата И. ПАНЧЕНКО