"2015-2017 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 25/3-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 ақпандағы № 26/3-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 шілдедегі № 29/9-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 шілдеде № 4051 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 33/3-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 23.12.2015 № 33/3-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 43, 43-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 25/3-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Абай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 ақпандағы 26/3-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3700 болып тіркелген, 2015 жылғы 1-7 наурыздағы № 9 "Абай елі" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің кіріспесі жана редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 43, 43-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Белібаев
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы Т. Аманғазы

О внесении изменения в решение Абайского районного маслихата от 13 февраля 2015 года № 26/3-V "О внесении изменения в решение Абайского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 25/3- V "О бюджете Абайского района на 2015-2017 годы"
Решение Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 июля 2015 года № 29/9-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 июля 2015 года № 4051. Утратило силу - решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 33/3-V
Сноска. Утратило силу - решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 № 33/3-V (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 43, 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата от 13 февраля 2015 года № 26/3-V "О внесении изменения в решение Абайского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 25/3- V "О бюджете Абайского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3700, опубликовано в газете "Абай елі" № 9 от 1-7 марта 2015 года) следующее изменение:
преамбулу данного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии со статьями 43, 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Белибаев
Секретарь Абайского
районного маслихата Т. Аманғазы