Аягөз ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы N 37/275-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 маусымда N 4004 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 06 қарашадағы N 41/306-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 06.11.2015 N 41/306-V шешімімен (қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 387 бабының 1-1 тармағына, 444 бабының 1 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемесі он есеге жоғарылатылсын.
2. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемесі он есеге жоғарылатылсын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Токтабаев
Аягөз аудандық
мәслихатының хатшысы Т. Бозтаев

О повышении ставок земельного налога по Аягозскому району
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 мая 2015 года N 37/275-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 июня 2015 года N 4004. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06 ноября 2015 года N 41/306-V
Сноска. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 06.11.2015 N 41/306-V (вводится в действие со дня принятия).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 387, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Н. Токтабаев
Секретарь Аягозского
районного маслихата Т. Бозтаев