"2016 жылға Бородулиха ауданының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы"
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 23 қарашадағы № 263 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 желтоқсанда № 4273 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 63 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының әкімдігінің 19.04.2016 № 63 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабы 1 тармағының 14) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5 және 7 баптарына сәйкес, Бородулиха ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Бородулиха ауданының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарының Тізбесі белгіленсін.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі халықтың нысаналы топтарының жұмыспен қамтылуына жәрдемдесу шараларын қарастырсын.
3. "Бородулиха ауданының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 21 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3692 тіркелген, аудандық "Аудан тынысы" газетінің 2015 жылғы 6 наурыздағы № 20 (529), "Пульс района" 2015 жылғы 6 наурыздағы № 20 (6848)) жарияланған қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Бородулиха ауданы әкiмiнiң орынбасары Р.А.Атаеваға жүктелсiн.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкiмінің міндетін атқарушы Б.Аргумбаев
Бородулиха ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 23 қараша
№ 263 қаулысына қосымша
2016 жылға Бородулиха ауданының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарының тізбесі
1. Табысы аз адамдар;
2. Алынып тасталды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 26.02.2016 № 34 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

"Об определении целевых групп населения, проживающих на территории Бородулихинского района на 2016 год"
Постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 23 ноября 2015 года № 263. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 декабря 2015 года № 4273. Утратило силу - постановлением акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 19 апреля 2016 года № 63
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 19.04.2016 № 63 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 5 и 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Бородулихинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить Перечень целевых групп населения, проживающих на тер-ритории Бородулихинского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области" предусмотреть меры по содействию занятости целевые группы населения.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 30 января 2015 года № 21 "Об определении целевых групп населения, проживающих на территории Бородулихинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3692, опубликованное в районных газетах "Аудан тынысы" от 6 марта 2015 года № 20 (529), "Пульс района" от 6 марта 2015 года № 20 (6848)).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Бородулихинского района Атаеву Р.А.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района Б. Аргумбаев
Приложение к постановлению
акимата Бородулихинского
района от 23 ноября 2015 года
№ 263
Перечень целевых групп населения, проживающих на территории Бородулихинского района на 2016 год
1. Малообеспеченные;
2. Исключен постановлением акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 26.02.2016 № 34 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

3. Жиырма тоғыз жасқа дейінгі балалар үйінің тәрбиленушілері, жетім балалар мен ата- анасының қамқорлығынсыз қалған балалар;
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 26.02.2016 № 34 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4. кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеп отырған жалғызілікті, көп балалы ата-аналар;
5. Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген тәртіппен асырауында тұрақты күтімді, көмекті немесе қадағалауды қажет етеді деп танылған адамдар бар азаматтар;
6. зейнеткерлік жас алдындағы адамдар (жасына байланысты зейнеткерлікке шығуға екі жыл қалған);
7. мүгедектер;
8. Қазақстан Республикасының Қарулы Қүштері қатарынан босаған адамдар;
9. бас бостандығынан айыру және (немесе) мәжбүрлеп емдеу орындарынан босатылған адамдар;
10. оралмандар;
11. жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі бiлiм беру ұйымдарын бітірушілер;
12. жұмыс беруші-заңды тұлғаның таратылуына не жұмыс беруші - жеке тұлғаның қызметін тоқтатуына, қызметкерлер санының немесе штатының қысқаруына байланысты жұмыстан босатылған адамдар;
13. қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар;
14. терроризм актісінен жәбірленуші адамдар және оның жолын кесуге қатысқан адамдар;
15. Алынып тасталды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы әкімдігінің 26.02.2016 № 34 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
16. нашақорлыққа тәуелді адамдар, АИТВ жұқтырған азаматтар, туберкулез ауруынан жазылғандар;
17. ұзақ уақыт (1 жылдан артық) жұмыс істемеген адамдар;
18. отбасында бір де бір жұмысшы жоқ адамдар;
19. еңбек өтілі жоқ адамдар;
20. техникалық және кәсiптiк бiлiм, орта бiлiм бітірушілер;
21. нәтижесіз жұмыспен қамтылған өзін-өзі жұмыспен қамтыған тұрғындар;
22. 50 жастан асқан тұлғалар;
23. жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар.

3. воспитанники детских домов, дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, в возрасте до двадцати девяти лет;
Сноска. Пункт 3 – в редакции постановления акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 26.02.2016 № 34 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. одинокие, многодетные родители, воспитывающие несовершен-нолетних детей;
5. граждане, имеющие на содержании лиц, которые в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, признаны нуждающимися в постоянном уходе, помощи или надзоре;
6. лица предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту);
7. инвалиды;
8. лица, уволенные из рядов Вооруженных Сил Республики Казахстан;
9. лица, освобожденные из мест лишения свободы и (или) принуди-тельного лечения;
10. оралманы;
11. выпускники организаций высшего и послевузовского образования;
12. лица, высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя - юридического лица либо прекращением деятельности работодателя - физического лица, сокращением численности или штата работников;
13. лица, состоящие на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции;
14. лица, потерпевшие от акта терроризма, и лица, участвовавшие в его пресечении;
15. Исключен постановлением акимата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 26.02.2016 № 34 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
16. лица наркозависимые, ВИЧ инфицированные граждане, вылеченные больные туберкулезом;
17. лица, длительное время (более года) не имеющие работы;
18. лица, из семей, где нет ни одного работающего;
19. лица, не имеющие стажа работы;
20. выпускники организаций технического и профессионального образования, послесреднего;
21. самозанятое население, занятое непродуктивным трудом;
22. лица старше 50 лет;
23. молодежь в возрасте до двадцати девяти лет.