2016-2018 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 38-2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 қаңтарда № 4338 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 8-2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 23.12.2016 № 8-2-VI шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75-баптарына, "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4287 нөмірімен тіркелген) Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3896145,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 917844 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11628,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 26778 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2939895,2 мың теңге;
2) шығындар – 3897763,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 36346 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 51746 мың теңге;
бюджеттік кредитті өтеу – 15400 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 37963,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 37963,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 05.04.2016 № 2-2-VI; 07.06.2016 № 3-2-VI; 22.08.2016 № 5-5-VI; 18.10.2016 № 6-2-VI; 25.11.2016 № 7-2-VI шешімдерімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудан бюджетіне 2016 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталмайтын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталмайтын шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/406-V шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4287 нөмірімен тіркелген) 100 пайыз мөлшерінде анықталып орындауға алынсын.

О бюджете Бородулихинского района на 2016-2018 годы
Решение Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 38-2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 января 2016 года № 4338. Утратило силу - решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2016 года № 8-2-VI
Сноска. Утратило силу – решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2016 № 8-2-VI (вводится в действие с 01.01.2017).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4287) Бородулихинский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3896145,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 917844 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11628,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26778 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2939895,2 тысяч тенге;
2) затраты – 3897763,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 36346 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 51746 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15400 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит бюджета) – -37963,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 37963,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05.04.2016 № 2-2-VI, от 07.06.2016 № 3-2-VI; от 22.08.2016 № 5-5-VI; от 18.10.2016 № 6-2-VI; от 25.11.2016 № 7-2-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
2. Принять к исполнению на 2016 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, в размере 100 процентов, согласно решению Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/406-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4287).

3. 2016 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 2028378 мың теңге сомасында белгіленгені ескерілсін.
4. Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139-бабы 9-тармағына сәйкес азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше белгiленбесе, жергiлiктi өкiлдi органдардың шешiмi бойынша бюджет қаражаты есебiнен қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленсін.
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесiн жергiлiктi өкiлдi органмен келiсу бойынша жергiлiктi атқарушы орган айқындайды.
5. Алып тасталды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 18.10.2016 № 6-2-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 4 қосымшаға сәйкес 2016 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалар тізбесі ескерілсін.
7. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 853728,5 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 25.11.2016 № 7-2-VIшешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 57788,7 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 25.11.2016 № 7-2-VIшешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2016 жылға арналған аудандық бюджеттің түсімдер құрамында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 51746 мың теңге көлемінде республикалық бюджеттен несиелер есептелсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 18.10.2016 № 6-2-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2016 жылға арналған "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты" 123 бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері бойынша шығындар көлемі жалпы сомасы 293414,3 мың теңге көлемінде бекітілсін.

3. Учесть объем бюджетной субвенции, передаваемой из областного бюджета в бюджет района на 2016 год в сумме 2028378 тысяч тенге.
4. В соответствии с пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года установить специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности по решению местных представительных органов за счет бюджетных средств устанавливаются повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, если иное не установлено законами Республики Казахстан.
Перечень должностей специалистов здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом.
5. Исключен решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.10.2016 № 6-2-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
6. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2016 год, согласно приложению 4.
7. Предусмотреть в районном бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 853728,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.11.2016 № 7-2-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
8. Предусмотреть в районном бюджете на 2016 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 57788,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.11.2016 № 7-2-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
9. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2016 год кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов 51746 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.10.2016 № 6-2-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
10. Утвердить по администраторам бюджетных программ 123 "Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа" на 2016 год объем расходов в общей сумме 293414,3 тысяч тенге.

12. 10 қосымшаға сәйкес Бородулиха аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
13. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д. Сәлімова
Аудандық мәслихаттың хатшысы У. Майжанов
Бородулиха
аудандық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 38-2-V шешіміне 1-қосымша
2016 жылға арналған Бородулиха ауданының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 25.11.2016 № 7-2-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кiрiстер атауы
I.КІРІСТЕР

12. Признать утратившими силу некоторые решения Бородулихинского районного маслихата, согласно приложению 10.
13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Д. Салимова
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1
к решению Бородулихинского
районного маслихата
от 23 декабря 2015 года
№ 38-2-V
Бородулихинский районный бюджет на 2016 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.11.2016 № 7-2-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1.ДОХОДЫ

15362
002
Мемлекеттiк ақпараттық саясат жүргiзу жөніндегі қызметтер
15362
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
46084,2
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
33607
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халықының басқа да тiлдерiн дамыту
12477,2
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
40113
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) iшкi саясат бөлiмi
23239
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17179
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
6060
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
16874
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15874
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1000
10
Ауыл, су орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
116356,2
1
Ауыл шаруашылығы
65012,2
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
11291,5
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
11291,5
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
20264
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20264
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
33456,7
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26452,7
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2065
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
321
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
4618
6
Жер қатынастары
12719
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлiмi
12719
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12109
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
610
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер

15362
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
15362
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
46084,2
006
Функционирование районных (городских) библиотек
33607
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
12477,2
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
40113
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
23239
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
17179
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6060
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
16874
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
15874
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
116356,2
1
Сельское хозяйство
65012,2
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
11291,5
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11291,5
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
20264
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
20264
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
33456,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
26452,7
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2065
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
321
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
4618
6
Земельные отношения
12719
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12719
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12109
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
610
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений

48000
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16281
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
15762
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
22
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
14659
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1276
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
181007
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
18934
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
18934
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
6581
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
9843
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
2510
2
Әлеуметтік көмек
129638
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
129638
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
25364
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
19200
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
15050
007
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
14656
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
51955
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3413
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
32435
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
32435
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24002
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
8433
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
319892
2
Коммуналдық шаруашылық
314208
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
48000

48000
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
16281
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
15762
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
22
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14659
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим(удочерившим) ребенка (детей)- сироту и ребенка(детей), оставшегося без попечения родителей
1276
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
181007
1
Социальное обеспечение
18934
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
18934
005
Государственная адресная социальная помощь
6581
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
9843
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
2510
2
Социальная помощь
129638
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
129638
002
Программа занятости
25364
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
19200
006
Оказание жилищной помощи
15050
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
14656
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
51955
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3413
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
32435
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
32435
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24002
011
Оплата услуг по зачислению выплате и доставке пособий и других социальных выплат
8433
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
319892
2
Коммунальное хозяйство
314208
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения
48000

11859
Бородулиха
аудандық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 38-2-V шешіміне 6-қосымша
2016 жылға арналған ауылдық (кенттік) округтердегі аппараттардың бөлінісіндегі "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру" 123.008. код бағдарламасы бойынша шығындар
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 07.06.2016 № 3-2-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
Ауылдық (кенттік) округтердегі
аппараттардың атауы
сомасы
(мың теңге)
БАРЛЫҒЫ:

11859
Приложение 6
к решению Бородулихинского
районного маслихата
от 23 декабря 2015 года
№ 38-2-V
Затраты по коду программы 123.008.
"Освещение улиц населенных пунктов" в разрезе аппаратов сельских (поселковых) округов на 2016 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 07.06.2016 № 3-2-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
Наименование аппаратов
сельских (поселковых) округов
Сумма
(тысяч тенге)
ВСЕГО:

5600
16
Подборный ауылдық округі әкімінің аппараты ММ
2819
17
Степной ауылдық округі әкімінің аппараты ММ
1294
18
Таврия ауылдық округі әкімінің аппараты ММ
3595
Бородулиха
аудандық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 38-2-V шешіміне 10-қосымша
Бородулиха аудандық мәслихатының күші жойылған шешімдерінің тізбесі
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
- "2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 28-2-V "2015-2017 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы"шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 3616 нөмірімен тіркелген, аудандық "Пульс района" газетінің 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 6-7 (6834-6835) аудандық "Аудан тынысы" газетінің 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 6-7 (515-516) сандарында жарияланған);
- "2015 жылғы 16 наурыздағы № 30-2-V "2015-2017 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 28-2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 3777 нөмірімен тіркелген, аудандық "Пульс района" газетінің 2015 жылғы 3 сәуірдегі № 28 (65), аудандық "Аудан тынысы" газетінің 2015 жылғы 3 сәуірдегі № 28 (537) сандарында жарияланған);

5600
16
ГУ Аппарат акима Подборного сельского округа
2819
17
ГУ Аппарат акима Степного сельского округа
1294
18
ГУ Аппарат акима Таврического сельского округа
3595
Сноска. Приложение 9 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.10.2016 № 6-2-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
Приложение 10
к решению Бородулихинского
районного маслихата
от 23 декабря 2015 года
№ 38-2-V
Перечень решений, утративших силу Бородулихинского районного маслихата
Считать утратившими силу следующие решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области:
- "О бюджете Бородулихинского района на 2015-2017 годы" от 24 декабря 2014 года № 28-2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3616, опубликовано в районной газете "Пульс района" от 20 января 2015 года № 6-7 (6834-6835), "Аудан тынысы" от 20 января 2015 года № 6-7 (515-516);
- "О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 28-2-V "О бюджете Бородулихинского района на 2015-2017 годы" от 16 марта 2015 года № 30-2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3777, опубликовано в районной газете "Пульс района" от 3 апреля 2015 года № 28 (6856), "Аудан тынысы" от 3 апреля 2015 года № 28 (537);

- "2015 жылғы 9 сәуірдегі № 32-2-V "2015-2017 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 28-2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 3894 нөмірімен тіркелген, аудандық "Пульс района" газетінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 35 (6863), аудандық "Аудан тынысы" газетінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 35 (544) сандарында жарияланған);
- "2015 жылғы 25 тамыздағы № 34-2-V "2015-2017 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 28-2-V шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 4135 нөмірімен тіркелген, аудандық "Пульс района" газетінің 2015 жылғы 11 қыркүйектегі № 74 (6902), аудандық "Аудан тынысы" газетінің 2015 жылғы 11 қыркүйектегі № 74 (583) сандарында жарияланған);
- "2015 жылғы 19 қазандағы № 36-2-V "2015-2017 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 28-2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 4184 нөмірімен тіркелген, аудандық "Пульс района" газетінің 2015 жылғы 30 қазандағы № 88 (6916), аудандық "Аудан тынысы" газетінің 2015 жылғы 27 қазандағы № 87 (596) сандарында жарияланған);
- "2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 38-6-V "2015-2017 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 28-2-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 4302 нөмірімен тіркелген, аудандық "Пульс района" газетінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 105 (6933), аудандық "Аудан тынысы" газетінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 105 (614) сандарында жарияланған).
Бородулиха
аудандық мәслихатының
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 38-2-V шешіміне
11 - қосымша
2016 жылға арналған ауылдық (кенттік) округтердегі аппараттардың бөлінісіндегі "Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру" 123.002 код бағдарламасы бойынша шығындар
Ескерту. Шешім 11-қосымшамен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 05.04.2016 № 2-2-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
Ауылдық (кенттік) округтердегі
аппараттардың атауы
сомасы
(мың теңге)
БАРЛЫҒЫ:
7
1
Степной ауылдық округі әкімінің аппараты ММ
7
Бородулиха
аудандық мәслихатының

- "О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 28-2-V" О бюджете Бородулихинского района на 2015-2017 годы" от 9 апреля 2015 года № 32-2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3894, опубликовано в районной газете "Пульс района" от 24 апреля 2015 года № 35 (6863), "Аудан тынысы" от 24 апреля 2015 года № 35 (544);
- "О внесении изменений и дополнения в решение Бородулихинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 28-2-V "О бюджете Бородулихинского района на 2015-2017 годы " от 25 августа 2015 года № 34-2 V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4135, опубликовано в районной газете "Пульс района" от 11 сентября 2015 года № 74 (6902), "Аудан тынысы" от 11 сентября 2015 года № 74 (583 );
- "О внесении изменений в решение от 24 декабря 2014 года № 28-2-V "О бюджете Бородулихинского района на 2015-2017 годы" от 19 октября 2015 года № 36-2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4184), опубликовано в районной газете "Пульс района" от 30 октября 2015 года № 88 (6916), "Аудан тынысы" от 27 октября 2015 года № 87 (596), от 30 октября 2015 года № 88 (597);
- "О внесении изменений в решение Бородулихинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 28-2-V "О бюджете Бородулихинского района на 2015-2017 годы" от 22 декабря 2015 года № 38-6-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4302), опубликовано в районной газете "Пульс района" от 29 декабря 2015 года № 105 (6933), "Аудан тынысы" от 29 декабря 2015 года № 105 (614)
Приложение 11
к решению Бородулихинского
районного маслихата
от 23 декабря 2015 года
№ 38-2- V
Затраты по коду программы 123.002. "Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь" в разрезе аппаратов сельских (поселковых) округов на 2016 год
Сноска. Решение дополнено приложением 11 в соответствии с решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05.04.2016 № 2-2-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
Наименование аппаратов сельских (поселковых) округов
Сумма (тысяч тенге)
ВСЕГО:
7
1
ГУ Аппарат акима Степного сельского округа
7
Приложение 12
к решению Бородулихинского
районного маслихата

2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 38-2-V шешіміне
12 - қосымша
2016 жылға арналған ауылдық (кенттік) округтердегі аппараттардың бөлінісіндегі "Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру" 123.011. код бағдарламасы бойынша шығындар
Ескерту. Шешім 12-қосымшамен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 05.04.2016 № 2-2-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 18.10.2016 № 6-2-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
Ауылдық (кенттік) округтердегі аппараттардың атауы
Сомасы (мың теңге)
БАРЛЫҒЫ:
720
1
Бородулиха ауылдық округі әкімінің аппараты ММ
720
Бородулиха аудандық
мәслихатының

от 23 декабря 2015 года
№ 38-2- V
Затраты по коду программы 123.011. "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" в разрезе аппаратов сельских (поселковых) округов на 2016 год
Сноска. Решение дополнено приложением 12 в соответствии с решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 05.04.2016 № 2-2-VI; в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18.10.2016 № 6-2-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
Наименование аппаратов
сельских (поселковых) округов
Сумма
(тысяч тенге)
ВСЕГО:
720
1
ГУ Аппарат акима Бородулихинского сельского округа
720
Приложение 13
к решению Бородулихинского
районного маслихата

2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 38-2-V шешіміне 13-қосымша
2016 жылға арналған ауылдық (кенттік) округтердегі аппараттардың бөлінісіндегі "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру" 123.027. код бағдарламасы бойынша шығындар
Ескерту. Шешім 13-қосымшамен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 22.08.2016 № 5-5-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 25.11.2016 № 7-2-VI шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
Ауылдық (кенттік) округтердегі аппараттардың атауы
сомасы (мың теңге)
БАРЛЫҒЫ:

от 23 декабря 2015 года
№ 38-2-V
Затраты по коду программы 123.027. "Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020" в разрезе аппаратов сельских (поселковых) округов на 2016 год
Сноска. Решение дополнено приложением 13 в соответствии с решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.08.2016 № 5-5-VI; в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.11.2016 № 7-2-VI (вводится в действие с 01.01.2016).
Наименование аппаратов сельских (поселковых) округов
Сумма (тысяч тенге)
ВСЕГО: