2016 жылға арналған Глубокое ауданының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 30 желтоқсандағы N 569 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 қаңтарда N 4353 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 7 қыркүйектегі № 301 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық әкімдігінің 07.09.2016 № 301 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5-бабының 2-тармағына, 7-бабының 2) тармақшасына, сәйкес, Глубокое ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2016 жылға арналған Глубокое ауданының аумағында тұратын халықтың келесі нысаналы топтары анықталсын:
1) аз қамтылғандар;
2) жиырма тоғыз жасқа дейінгі жастар;
3) балалар үйлерінің тәрбиленушілері, жетім балалар мен ата-ананың қамқорлығынсыз қалған жиырма тоғыз жасқа дейінгі балалар;
4) кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеп отырған жалғызілікті, көп балалы ата-аналар;
5) Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген тәртіппен асырауында тұрақты күтімді, көмекті немесе қадағалауды қажет етеді деп танылған адамдары бар азаматтар;
6) зейнеткерлік жас алдындағы адамдар (жасына байланысты зейнеткерлікке шығуға екі жыл қалған);
7) мүгедектер;
8) Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері қатарынан босаған адамдар;
9) бас бостандығынан айыру және (немесе) мәжбүрлеп емдеу орындарынан босатылған адамдар;
10) оралмандар;
11) жоғары және жоғары орнынан кейінгі білім беру ұйымдарын бітірушілер;
12) жұмыс беруші-заңды тұлғаның таратылуына не жұмыс беруші – жеке тұлғаның қызметін тоқтатуына, қызметкерлер санының немесе штатының қысқаруына байланысты жұмыстан босатылған адамдар;
13) қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар;
14) терроризм актісінен жәбірленуші адамдар және оның жолын кесуге қатысқан адамдар;
15) маскүнемдік және (немесе) нашақорлықтан емдеу курсын өткен адамдар;
16) ұзақ уақыт (алты айдан аса) жұмыс істегемеген адамдар;
17) бұрын жұмыс істемеген (еңбек өтілі жоқ) адамдар;
18) отбасында бірде-бір жұмысшысы жоқ адамдар;
19) жалғыз тұратын адамдар;
20) қырық бес жасқа толған және жасы асқан адамдар;
21) зейнетақы жасына жеткенше 50 жастан асқан адамдар;
22) өнімсіз еңбекпен айналысқан, өзін-өзі қамтыған халық.
2. "Глубокое ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі және Глубокое аудандық әкімдігінің "Жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі халықтың нысаналы топтарына жататын адамдардың уақытша жұмысқа орналасуын қамтамасыз етсін және оларды жұмысқа орналасуда жәрдемдессін.

Об определении целевых групп населения, проживающих на территории Глубоковского района на 2016 год
Постановление Глубоковского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2015 года № 569. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 20 января 2016 года № 4353. Утратило силу - постановлением Глубоковского районного акимата от 7 сентября 2016 года № 301
Сноска. Утратило силу - постановлением Глубоковского районного акимата от 07.09.2016 № 301.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Глубоковского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить следующие целевые группы населения, проживающих на территории Глубоковского района на 2016 год:
1) малообеспеченные;
2) молодежь в возрасте до двадцати девяти лет;
3) воспитанники детских домов, дети-сироты и дети, оставшиеся без попечения родителей, в возрасте до двадцати девяти лет;
4) одинокие, многодетные родители, воспитывающие несовершеннолетних детей;
5) граждане, имеющие на содержании лиц, которые в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, признаны нуждающимися в постоянном уходе, помощи или надзоре;
6) лица предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту);
7) инвалиды;
8) лица, уволенные из рядов Вооруженных Сил Республики Казахстан;
9) лица, освобожденные из мест лишения свободы и (или) принудительного лечения;
10) оралманы;
11) выпускники организаций высшего и послевузовского образования;
12) лица, высвобожденные в связи с ликвидацией работодателя -юридического лица либо прекращением деятельности работодателя - физического лица, сокращением численности или штата работников;
13) лица, состоящие на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции;
14) лица, потерпевшие от акта терроризма, и лица, участвовавшие в его пресечении;
15) лица, прошедшие курс лечения от алкоголизма и (или) наркомании;
16) лица, не работающие длительное время (более шести месяцев);
17) лица, ранее не работавшие (не имеющие трудового стажа);
18) граждане из семей, где нет ни одного работающего;
19) одиноко проживающие лица;
20) лица, в возрасте сорока пяти лет и старше;
21) лица старше 50 лет до достижения пенсионного возраста;
22) самозанятое население, занятое непродуктивным трудом.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Глубоковского района" и коммунальному государственному учреждению "Центр занятости" Глубоковского районного акимата обеспечить временную занятости лиц, отнесенных к целевым группам населения и содействие в их трудоустройстве.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Глубокое ауданы әкімінің орынбасары С. С. Жұмаділовке жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Глубокое ауданының әкімі А. Бекбосынов

3. Контроль по выполнению данного постановления возложить на заместителя акима Глубоковского района Жумадилова С.С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Глубоковского района А. Бекбосынов