Ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін мемлекеттік ұйымдардың мамандарына әлеуметтік кепілдіктер және әлеуметтік қолдау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2015 жылғы 18 қарашадағы № 51/3-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 23 қарашада № 4239 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 2016 жылғы 30 қыркүйектегі № 8/9-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы мәслихатының 30.09.2016 № 8/9-VI шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 53 бабының 2 тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 34-1 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына сәйкес, Зырян ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Зырян ауданының ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін білім беру және ветеринария мемлекеттік ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебінен, коммуналдық қызметтерге арналған шығыстарды өтеу үшін әлеуметтік көмек берілсін.
Мемлекеттік білім беру және ветеринария ұйымдарының мамандарына 12480 (он екі мың төрт жүз сексен) теңге көлемінде әлеуметтік көмек беріледі.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Байбуринов
Зырян ауданының
мәслихат хатшысы Г. Денисова

О социальных гарантиях и социальной поддержке специалистам государственных организаций, работающим в сельских населенных пунктах
Решение маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 18 ноября 2015 года № 51/3-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 ноября 2015 года № 4239. Утратило силу - решением маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 30 сентября 2016 года № 8/9-VI
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 30.09.2016 № 8/9-VI.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 2) пункта 2 статьи 53 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", подпункта 2) пункта 1 статьи 34-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", маслихат Зыряновского района РЕШИЛ:
1. Предоставить социальную помощь на возмещение расходов на коммунальные услуги специалистам государственных организаций образования и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Зыряновского района, за счет бюджетных средств.
Социальная помощь специалистам государственных организаций образования и ветеринарии предоставляется в размере 12480 (двенадцать тысяч четыреста восемьдесят) тенге.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Байбуринов
Секретарь маслихата
Зыряновского района Г. Денисова