"Катонқарағай аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 22/164-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № 32/255-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 қазанда № 4182 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 03 тамыздағы № 4/37-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 03.08.2016 № 4/37-VI шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 10-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтiк құқықтық актілер туралы" Заңының 21-бабына сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Катонқарағай аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 22/164-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3345 нөмірмен тіркелген, 2014 жылғы 6 маусымдағы № 43, 2014 жылғы 11 маусымдағы № 44 "Арай" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Катонқарағай аудандық мәслихатының регламентінде:
7- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Мәслихаттың кезектi сессиясы кемiнде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргiзедi.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Тоқтағанов
Аудандық мәслихат хатшысы Д. Бралинов

О внесении изменения в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 17 апреля 2014 года № 22/164-V "Об утверждении регламента Катон-Карагайского районного маслихата"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 сентября 2015 года N 32/255-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 октября 2015 года N 4182. Утратило силу - решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03 августа 2016 года № 4/37-VI
Сноска. Утратило силу - решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.08.2016 № 4/37-VI.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 17 апреля 2014 года № 22/164-V "Об утверждении регламента Катон-Карагайского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3345, опубликовано в газете "Луч" № 43 от 6 июня 2014 года, № 44 от 11 июня 2014 года) следующее изменение:
в регламенте Катон-Карагайского районного маслихата утвержденного указанным решением:
пункт 7 на казахском языке изложен в новой редакции, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Б.Токтаганов
Секретарь районного маслихата Д.Бралинов