Күршім ауданының Қалғұты ауылдық округінің Қаратоғай ауылына қарасты "Бабатілеу" учаскесінде карантин аймағына ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Қалғұты ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 11 ақпандағы № 2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 наурызда № 3746 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Қалғұты ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 01 сәуірдегі N 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Қалғұты ауылдық округі әкімінің 01.04.2015 N 3 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Күршім ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 874 ұсынысы негізінде, Қалғұты ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Күршім ауданының Қалғұты ауылдық округінің Қаратоғай ауылына қарасты "Бабатілеу" учаскесінде ірі қара малдың арасынан қарасан ауыруы шығуына байланысты, карантин режимін енгізе отырып , карантин аймағына ветеринариялық режим белгіленсін.
2. Қазақстан Републикасы Ауыл шаруашылығы Министірлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Күршім аудандық аумақтық инспекциясының басшысы А.Шапатовқа осы карантин іс-шаралары талаптарының орындалуына бақылауды қамтамасыз ету ұсынылсын.
3. Күршім ауданының ішкі істер бөлімінің басшысы Р.Камзинге сауықтыру іс-шараларын өткізуге көмек көрсету ұсынылсын.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
5. Шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен сон қолданысқа енгізіледі.
Қалғұты ауылдық округінің әкімі Т.Хамитов
Келісілді:
Қазақстан Републикасы ауыл шаруашылық
министірлігі ветеринариялық бақылау
және қадағалау комитетінің
Күршім аудандық аумақтық
инспекциясының басшысы А.Шапатов
"11" ақпан 2015 жыл
Күршім ауданының ішкі істер
бөлімінің басшысы Р.Камзин
"11" ақпан 2015 жыл

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением карантинного режима на участке "Бабатілеу", относящегося к селу Каратогай Калгутинского сельского округа Курчумского района
Решение акима Калгутинского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 11 февраля 2015 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 марта 2015 года № 3746. Утратило силу - решением акима Калгутинского селького округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 01 апреля 2015 года N 3
Сноска. Утратило силу - решением акима Калгутинского селького округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 01 апреля 2015 года N 3.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года, на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Курчумского района № 874 от 18 декабря 2014 года, аким Калгутинского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением заболевания эмфезематозный карбункул среди крупного рогатого скота на участке "Бабатілеу", относящегося к селу Каратогай Калгутинского сельского округа Курчумского района, установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением карантинного режима.
2. Рекомендовать начальнику Курчумской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан А.Шапатову обеспечить контроль за исполнением требований данного карантинного мероприятия.
3. Рекомендовать начальнику отдела внутренних дел Курчумского района Р.Камзину оказать содействие в проведении оздоровительных мероприятий.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Калгутинского сельского округа Т.Хамитов
Согласовано:
Начальник Курчумской районной
территориальной инпекции
Комитета ветеринарного контроля и
надзора Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан А.Шапатов
"11" февраля 2015 год
Начальник отдела внутренних дел
Курчумского района Р.Камзин
"11" февраля 2015 год