"2015-2017 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2014 жылдың 25 желтоқсанындағы № 220 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 наурыздағы N 243 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 наурызда N 3784 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 290 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 23.12.2015 N 290 шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106, 109 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1 – тармағы 1) - тармақшасына, "2015–2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық маслихатының 2014 жылдың 10 желтоқсандағы № 24/289–V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық маслихатының 2015 жылдың 4 наурыздағы № 25/311-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3724 нөмірімен тіркелген) сәйкес, сондай-ақ Ұлан ауданы прокурорының 2015 жылғы 12 ақпандағы Ұлан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 220 "2015-2017 жылдарға арналған Ұлан ауданының бюджеті туралы" шешіміне № 2-1517-15-10182 наразылығын қарап, Ұлан аудандық маслихаты ШЕШТІ:
1. "2015–2017 жылдарға арналған Ұлан ауданыңың бюджеті туралы" Ұлан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 220 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3622 нөмірімен тіркелген, "Ұлан таңы" газетінің 2015 жылғы 27 қаңтардағы № 9 санында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақты келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2015 – 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға манадай көлемде бекітілсін":
1) кірістер – 4011054,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 823729,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10200,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 35055,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3142070,0 мың теңге;
2) шығындар – 4066824,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік несие беру – 29632,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 42020,0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 12388,0мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Уланского районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 220 "О бюджете Уланского района на 2015 - 2017 годы"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 марта 2015 года N 243. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 30 марта 2015 года N 3784. Утратило силу - решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года N 290
Сноска. Утратило силу - решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 № 290 (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 4 марта 2015 года № 25/311-V "О внесении изменений в решение от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3724), а также рассмотрев протест прокурора Уланского района от 12 февраля 2015 года № 2-1517-15-10182 на решение Уланского районного маслихата № 220 от 25 декабря 2015 года "О бюджете района на 2015 - 2017 годы", маслихат Уланского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 220 "О бюджете Уланского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3622, опубликовано в газете "Уланские зори" от 27 января 2015 года № 9) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 4011054,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 823729,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10200,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 35055,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3142070,0 тысячи тенге;
2) затраты – 4066824,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29632,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 42020,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12388,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:

қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 85402,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 85402,9 мың теңге.".
2 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2. "2015–2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық маслихатының 2014 жылдың 10 желтоқсандағы № 24/289–V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3589нөмірімен тіркелген) шешімімен анықталған, 2015 жылға арналған аудан бюджетіне әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 83,3 пайыз көлемінде орындауға қабылдансын.".
4 тармақ келесі редакцияда жазылсын:

приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 85402,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 85402,9 тысяч тенге, в том.".
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Принять к исполнению на 2015 год нормативы распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты, в размере 83,3 процентов, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3589)".
пункт 4 изложить в следующей редакции:

"4. 2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 238 - бабының 2, 3 - тармақтарына сәйкес, азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналасатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкалар бюджет қаражаты есебінен белгіленсін.
Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін жергілікті өкілді органмен келісу бойынша жергілікті атқарушы органымен айқындалады.".

"4. В соответствии с пунктами 2,3 статьи 238 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года установить специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, за счет бюджетных средств повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, определяется местным исполнительным органом по согласованию с местным представительным органом".