"Үржар аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 24-246/V шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 шілдедегі № 34-392/V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 шілдеде № 4069 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 9 маусымдағы № 3-35/VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 09.06.2016 № 3-35/VI шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 10 бабы 2 тармағы және "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 43-1 бабы 1 тармағына сәйкес, Үржар аудандық мәслихат ШЕШТІ :
1."Үржар аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" Үржар аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 24-246/V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3352 нөмірімен тіркелген, "Уақыт тынысы" газетінің 2014 жылдың 05 маусымындағы 68-69 нөмірлерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Үржар аудандық мәслихатының регламентiнде:
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Мәслихаттың кезектi сессиясы кемiнде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргiзедi.".
2.Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Жұмақұлов
Үржар аудандық
мәслихатының хатшысы М. Бітімбаев

О внесении изменения в решение Урджарского районного маслихата от 15 апреля 2014 года № 24-246/V "Об утверждении Регламента Урджарского районного маслихата
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 июля 2015 года № 34-392/V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 июля 2015 года № 4069. Утратило силу - решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 9 июня 2016 года № 3-35/VI
Сноска. Утратило силу - решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 09.06.2016 № 3-35/VI.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 15 апреля 2014 года № 24-246/V "Об утверждении Регламента Урджарского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3352, опубликовано в газете "Уақыт тынысы" от 05 июня 2014 года в номере 68-69) следующее изменение :
в регламенте Урджарского районного маслихата, утвержденном указанным решением:
в пункт 7 внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ж. Жумакулов
Секретарь Урджарского
районного маслихата М. Бытымбаев