Үржар ауданы бойынша 2015 жылғы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға, мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата – ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 06 тамыздағы N 401 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 тамызда N 4118 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қаңтардағы N 20 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы әкімдігінің 19.01.2016 № 20 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабының 4 тармағының 8 – 1) тармақшасына сәйкес, Үржар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Үржар ауданы бойынша 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға, мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размеров подушевого финансирования и родительской платы по Урджарскому району на 2015 год
Постановление акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 06 августа 2015 года N 401. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 августа 2015 года N 4118. Утратило силу - постановлением акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 19 января 2016 года № 20
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 19.01.2016 № 20 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответсвии с подпунктом 8 – 1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казакстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" Урджарский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Урджарскому району на 2015 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.

3. Қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы С. Садвакасов
Үржар ауданы әкімдігінің
2015 жылғы 06 тамыз
№ 401 қаулысына қосымша
Үржар ауданы бойынша 2015 жылғы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға, мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата – ананың ақы төлеу мөлшері
Бір айда бір тәрбиеленушінің жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, теңге
Тәрбиеленушілер саны, адамдар
Бір айда бір тәрбиеленушілерге орташа шығынның құны, теңге
Бір тәрбиеленушінің айлық ата – ананың төлем ақы мөлшері, теңге
Балабақшалар
Мектеп-бақша
Балабақшалар
Мектеп-бақша
Балабақшалар
Мектеп-бақша
Балабақшалар
Мектеп-бақша

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района С. Садвакасов
Приложение к постановлению
акимата Урджарского района
от 06 августа 2015 года № 401
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Урджарскому району на 2015 год
Размер подушевного финансирования на одного воспитанника в месяц, тенге
Количество воспитанников, человек
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц, тенге
Размер родительской платы на одного воспитанника в месяц, тенге
Детские сады
Школа-сад
Детские сады
Школа-сад
Детские сады
Школа-сад
Детские сады
Школа-сад