"Шемонаиха аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 19/8-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 шілдедегі № 31/3-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 тамыздағы № 4101 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 маусымдағы № 4/7-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 29.06.2016 № 4/7-VI шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 43-1-бабының 1-тармағына сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Шемонаиха аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Шемонаиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 19/8-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3242 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 24 сәуірде, "Уба-Информ" газетінде 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 18 санында жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Шемонаиха аудандық мәслихатының регламентінде:
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Мәслихаттың кезекті сессиясы кемінде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргізеді.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Г. Андронова
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы Ә. Баяндинов

О внесении изменения в решение Шемонаихинского районного маслихата от 27 марта 2014 года № 19/8-V "Об утверждении регламента Шемонаихинского районного маслихата"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10 июля 2015 года N 31/3-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 августа 2015 года N 4101. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 июня 2016 года № 4/7-VI
Сноска. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.06.2016 № 4/7-VI.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 27 марта 2014 года № 19/8-V "Об утверждении регламента Шемонаихинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3242, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 24 апреля 2014 года, в газете "Уба-Информ" от 30 апреля 2014 года № 18) следующее изменение:
в регламенте Шемонаихинского районного маслихата, утвержденном указанным решением:
в пункт 7 внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Г. Андронова
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата А. Баяндинов