2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 31-3 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2015 жылғы 8 сәуірдегі № 34-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 сәуірде № 3885 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 41-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 11.01.2016 № 41-3 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 31-3 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3751 тіркелген, 2015 жылғы 15 қаңтарда "Жайық-үні – Жизнь города" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға арналған бюджет мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 21 063 894 мың теңге:
салықтық түсімдер – 13 083 448 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 128 819 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 180 409 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 671 218 мың теңге;
2) шығындар – 22 402 687 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 59 583 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 59 583 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 398 376 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 398 376 мың теңге:
қарыздар түсімі – 4 083 051мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 925 000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 240 325 мың теңге.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін:
жалпы білім беруге – 232 917 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 722 185 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2014 года № 31-3 "О городском бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 8 апреля 2015 года № 34-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 апреля 2015 года № 3885. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 11 января 2016 года № 41-3
Сноска. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 11.01.2016 № 41-3 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата от 22 декабря 2014 года № 31-3 "О городском бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3751, опубликованное 14 января 2015 года в газете "Пульс города") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 063 894 тысячи тенге:
налоговые поступления – 13 083 448 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 128 819 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 180 409 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 671 218 тысяч тенге;
2) затраты – 22 402 687 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 59 583 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 59 583 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 398 376 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 398 376 тысяч тенге:
поступления займов – 4 083 051 тысяча тенге;
погашение займов – 2 925 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 240 325 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Учесть, что в городском бюджете на 2015 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета:
на общеобразовательное обучение – 232 917 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 722 185 тысяч тенге;

Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге – 159 343 мың теңге;
белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеуге – 16 213 мың теңге;
мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға – 12 422 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекке – 232 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақыларға – 1 491 мың теңге;
мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз етуге – 63 683 мың теңге;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлық ақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге – 578 930 мың теңге;
елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз етуге – 52 901 мың теңге;
коммуналдық шаруашылығын дамытуға – 6 029 мың теңге;
мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға – 59 583 мың теңге;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға – 661 747 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға – 580 297 мың теңге;
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту – 205 268 мың теңге;
агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға – 6 753 мың теңге;
азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға – 4 817 мың теңге;
облыстық бюджеттен:
ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткiзуге – 114 152 мың теңге;
мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға – 2 149 мың теңге;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге – 22 971 мың теңге;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға – 552 447 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға – 51 298 мың теңге;
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға – 148 758 мың теңге;

на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне, – 159 343 тысячи тенге;
на социальную адаптацию лиц, не имеющих определенного местожительства, – 16 213 тысячи тенге;
на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов – 12 422 тысячи тенге;
на государственную адресную социальную помощь – 232 тысячи тенге;
на государственное пособие на детей до 18 лет – 1 491 тысяча тенге;
на обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида – 63 683 тысячи тенге;
на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов – 578 930 тысяч тенге;
на обеспечение санитарии населенных пунктов – 52 901 тысяча тенге;
на развитие коммунального хозяйства – 6 029 тысяч тенге;
на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций – 59 583 тысячи тенге;
на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда – 661 747 тысяч тенге;
на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 580 297 тысяч тенге;
на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года – 205 268 тысяч тенге;
на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса – 6 753 тысячи тенге;
на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния – 4 817 тысяч тенге;
из областного бюджета:
на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения) – 114 152 тысячи тенге;
на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов – 2 149 тысяч тенге;
на ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020 – 22 971 тысяча тенге;
на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда – 552 447 тысяч тенге;
на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 51 298 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения и водоотведения – 148 758 тысяч тенге;

Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға – 180 746 мың теңге;
көлік инфрақұрылымын дамытуға – 132 000 мың теңге;
автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге – 58 490 мың теңге;
патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуға – 33 119 мың теңге;
балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге – 10 277 мың теңге.";
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. 2015 жылға арналған қалалық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан кредит беру есебінен коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға – 1 839 973 мың теңге және жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкциялауға және құрылысқа – 2 243 078 мың теңге қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 5-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Орал қалалық мәслихат хатшысы (А. Әубекеров) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Михно
Мәслихат хатшысы А. Әубекеров
Орал қалалық мәслихатының

на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года – 180 746 тысяч тенге;
на развитие транспортной инфраструктуры – 132 000 тысяч тенге;
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог – 58 490 тысяч тенге;
на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям – 33 119 тысяч тенге;
на обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению – 10 277 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Учесть, что в городском бюджете на 2015 год предусмотрено кредитование из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда – 1 839 973 тысячи тенге и на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения – 2 243 078 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Секретарю Уральского городского маслихата (А. Аубекеров) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии В. Михно
Секретарь маслихата А. Аубекеров
Приложение 1
к решению Уральского
городского маслихата

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Зачаган кенті әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Круглоозерный кенті әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Желаев ауылдық округі әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Зачаган кенті
Круглоозерный кенті
Желаев ауылдық округі

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Услуги по обеспечению деятельности акима поселка Зачаганск
Услуги по обеспечению деятельности акима поселка Круглоозерный
Услуги по обеспечению деятельности акима Желаевского сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
поселок Зачаганск
поселок Круглоозерный
Желаевский сельский округ