Қаратөбе ауданы Қоскөл ауылдық округінің Қоскөл ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Қоскөл ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 6 қаңтардағы № 1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының әділет департаментінде 2015 жылғы 2 ақпанда № 3794 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Қоскөл ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 10 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы Қоскөл ауылдық округі әкімінің 10.01.2017 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринарлық бақылау және қадағалау комитетінің Қаратөбе аудандық аумақтық инспекциясының мемлекеттік бас ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2014 жылдың 07 қарашасындағы № 430 ұсынысы негізінде ауылдық округ әкім ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе ауданы Қоскөл ауылдық округінің Қоскөл ауылы аумағында қой және ешкі арасында бруцеллез ауруы пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Қоскөл ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (Б. Жұмақай) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі А. Ш. Омаров

Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Косколь Коскольского сельского округа Каратобинского района
Решение акима Коскольского сельского округа Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 6 января 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 2 февраля 2015 года № 3794. Утратило силу решением акима Коскольского сельского округа Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 10 января 2017 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Коскольского сельского округа Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 10.01.2017 № 1 (вводится в действие после дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Каратобинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 07 ноября 2014 года № 430 аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди овец и коз на территории села Косколь Коскольского сельского округа Каратобинского района.
2. Главному специалисту аппарата акима Коскульского сельского округа (Б. Жұмақай) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящие решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа А. Ш. Омаров