Теректі ауданы Долин ауылдық округінің Долинный, Төңкеріс ауылдары аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Долин ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 15 шілдедегі № 4 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 шілдеде № 3955 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Долин ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысының 2017 жылғы 7 қыркүйектегі № 22 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Долин ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушысының 07.09.2017 № 22 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Шешімнің атауы жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Долин ауылдық округі әкімінің 22.06.2016 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Теректі аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторы міндетін атқарушысының 2015 жылғы 9 шілдедегі № 221 ұсынысы негізінде және жануарлардың аса жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Теректі ауданы Долин ауылдық округінің Долинный, Төңкеріс ауылдары аумағында мүйізді ірі қара малынан бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы Долин ауылдық округі әкімінің 22.06.2016 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Долин ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы (С. Ж. Жармуханов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Долин ауылдық округі әкімі Б. Қ. Митанов

Об установлении ограничительных мероприятий на территории сел Долинный, Тонкерис Долинского сельского округа Теректинского района
Решение акима Долинского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области от 15 июля 2015 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 июля 2015 года № 3955. Утратило силу решением исполняющего обязанности акима Долинского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области от 7 сентября 2017 года № 22
Сноска. Утратило силу решением исполняющего обязанности акима Долинского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области от 07.09.2017 № 22 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок решения - в редакции решения акима Долинского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области от 22.06.2016 № 2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Теректинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 9 июля 2015 года № 221 и в целях ликвидации очагов заразных болезней животных аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия, в связи с возникновением заболевания бруцеллеза крупного рогатого скота на территории сел Долинный, Тонкерис Долинского сельского округа Теректинского района.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения акима Долинского сельского округа Теректинского района Западно-Казахстанской области от 22.06.2016 № 2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Главному специалисту аппарата акима Долинского сельского округа (Жармуханов С. Ж.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Долинского сельского округа Б. К. Митанов