Екінші деңгейдегі банктердің, Қазақстанның Даму Банкінің және ипотекалық ұйымдардың Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне қаржы секторына шолуды қалыптастыруға арналған мәліметтерді ұсынуы жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 316 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2017 жылғы 15 ақпанда № 14804 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2018 жылғы 29 маусымдағы № 139 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 29.06.2018 № 139 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі туралы" 1995 жылғы 30 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 15-бабы екінші бөлігінің 69) тармақшасына, "Мемлекеттік статистика туралы" 2010 жылғы 19 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 16-бабы 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасының қаржы секторының шолуын жасау мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Екінші деңгейдегі банктердің, Қазақстанның Даму Банкінің және ипотекалық ұйымдардың Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне қаржы секторына шолуды қалыптастыруға арналған мәліметтерді ұсынуы жөніндегі нұсқаулық бекітілсін.
2. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Зерттеулер және статистика департаменті (Тутушкин В.А.) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Заң департаментімен (Сәрсенова Н.В.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тізіліміне, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізуге жіберуді;
3) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оны Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ресми интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Қаржылық қызметтерді тұтынушылардың құқықтарын қорғау және сыртқы коммуникациялар басқармасы (Терентьев А.Л.) осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде мерзімді баспасөз басылымдарында ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.

Об утверждении Инструкции по представлению банками второго уровня, Банком Развития Казахстана и ипотечными организациями в Национальный Банк Республики Казахстан сведений для формирования обзора финансового сектора
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 26 декабря 2016 года № 316. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 февраля 2017 года № 14804. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 29 июня 2018 года № 139 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 29.06.2018 № 139 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 69) части второй статьи 15 Закона Республики Казахстан от 30 марта 1995 года "О Национальном Банке Республики Казахстан", подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года "О государственной статистике", и в целях составления обзора финансового сектора Республики Казахстан, Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемую Инструкцию по представлению банками второго уровня, Банком Развития Казахстана и ипотечными организациями в Национальный Банк Республики Казахстан сведений для формирования обзора финансового сектора.
2. Признать утратившими силу нормативные правовые акты Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Департаменту исследований и статистики (Тутушкин В.А.) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) совместно с Юридическим департаментом (Сарсенова Н.В.) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление настоящего постановления в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для включения в Государственный реестр нормативных правовых актов Республики Казахстан, Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан в течение десяти календарных дней со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на официальном интернет-ресурсе Национального Банка Республики Казахстан после его официального опубликования.
4. Управлению по защите прав потребителей финансовых услуг и внешних коммуникаций (Терентьев А.Л.) обеспечить направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.

5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары Ғ.О. Пірматовқа жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он бес күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлттық Банк
Төрағасы
Д. Ақышев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігінің
Статистика комитетінің төрағасы
________________ Н. Айдапкелов
2017 жылғы 13 қаңтар
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
2016 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 316 қаулысымен
бекітілді
Екінші деңгейдегі банктердің, Қазақстанның Даму Банкінің және ипотекалық ұйымдардың Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне қаржы секторына шолуды қалыптастыруға арналған мәліметтерді ұсынуы жөніндегі нұсқаулық 1-тарау. Жалпы ережелер
1. Екінші деңгейдегі банктердің, Қазақстанның Даму Банкінің және ипотекалық ұйымдардың Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне қаржы секторына шолуды қалыптастыруға арналған мәліметтерді ұсынуы жөніндегі нұсқаулық (бұдан әрі – Нұсқаулық) "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі туралы" 1995 жылғы 30 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 15-бабы екінші бөлігінің 69) тармақшасына сәйкес әзірленді және екінші деңгейдегі банктердің, Қазақстанның Даму Банкінің және ипотекалық ұйымдардың Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне (бұдан әрі – Ұлттық Банк) қаржы секторының шолуын қалыптастыру үшін мәліметтерді (бұдан әрі – мәліметтер) ұсыну тәртібін нақтылайды.
2. Мәліметтер Нұсқаулыққа сәйкес бухгалтерлік есеп деректерінің негізінде жасалады.
3. Нұсқаулықта мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) арнайы мақсаттағы еншілес ұйымдар - халықаралық капитал нарықтарында қаражат тарту мақсатында қазақстандық компаниялар шет елдерде құратын еншілес ұйымдар;
2) институционалдық бірліктер - активтерге иелік ететін, өздеріне міндеттемелер қабылдайтын, шаруашылық қызметпен және басқа институционалдық бірліктермен операциялармен айналысатын шаруашылық бірліктер;
3) халықаралық банкаралық үзіліссіз байланысқан есеп айырысулар жүйесі (бұдан әрі - CLS халықаралық банкаралық жүйесі) - валюталық операциялар бойынша есеп айырысуға маманданатын төлем жүйесі, оның көмегімен ірі әлем банктері халықаралық валюта нарығында нақты уақыт режимінде сауда жасайды және ол валюталық операциялар бойынша есеп айырысулар кезінде кредиттік тәуекелді болдырмауға мүмкіндік береді;
4) экономика секторы – айналысатын негізгі қызмет түрі бірдей институционалдық бірліктерді біріктіретін экономиканың негізгі бөлімшесі.

5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Пирматова Г.О.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении пятнадцати календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
Национального Банка
Д. Акишев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Комитета по статистике
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан
________________ Н. Айдапкелов
13 января 2017 года
Утверждена
постановлением Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 26 декабря 2016 года № 316
Инструкция по представлению банками второго уровня, Банком Развития Казахстана и ипотечными организациями в Национальный Банк Республики Казахстан сведений для формирования обзора финансового сектора
Глава 1. Общие положения
1. Инструкция по представлению банками второго уровня, Банком Развития Казахстана и ипотечными организациями в Национальный Банк Республики Казахстан сведений для формирования обзора финансового сектора (далее - Инструкция) разработана в соответствии с подпунктом 69) части второй статьи 15 Закона Республики Казахстан от 30 марта 1995 года "О Национальном Банке Республики Казахстан" и детализирует порядок представления в Национальный Банк Республики Казахстан (далее - Национальный Банк) сведений для формирования обзора финансового сектора (далее - сведения) банками второго уровня, Банком Развития Казахстана и ипотечными организациями.
2. Сведения составляются на основании данных бухгалтерского учета в соответствии с Инструкцией.
3. В Инструкции используются следующие понятия:
1) дочерние организации специального назначения - дочерние организации, создаваемые казахстанскими компаниями за рубежом с целью привлечения средств на международных рынках капитала;
2) институциональные единицы - хозяйственные единицы, владеющие активами, принимающие на себя обязательства, занимающиеся хозяйственной деятельностью и операциями с другими институциональными единицами;
3) международная межбанковская система непрерывных связанных расчетов (далее - международная межбанковская система CLS) - платежная система, специализирующаяся на расчетах по валютным операциям, при помощи которой крупнейшие мировые банки торгуют на международном валютном рынке в режиме реального времени и которая позволяет исключить кредитный риск при расчетах по валютным операциям;
4) сектор экономики - базовое подразделение экономики, объединяющее институциональные единицы, занимающиеся одним и тем же основным видом деятельности.

4. "Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйым" деген ұғым "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметі туралы" 1995 жылғы 31 тамыздағы Қазақстан Республикасының Заңында айқындалған мәнінде пайдаланылады.
5. "Резидент" және "резидент емес" деген ұғымдар "Валюталық реттеу және валюталық бақылау туралы" 2005 жылғы 13 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңында айқындалған мәндерінде пайдаланылады.
2-тарау. Мәліметтерді жасау тәртібі
6. Нұсқаулықта мынадай экономика секторлары мен олардың кодификациясы пайдаланылады:
1) мемлекеттік басқару органдары секторы:
"1" Орталық Үкімет;
"2" өңірлік және жергілікті басқару органдары;
2) қаржы ұйымдары секторы:
"3" Орталық (ұлттық) банктер;
"4" басқа депозиттік ұйымдар;
"5" басқа қаржы ұйымдары;
3) қаржылық емес ұйымдар секторы:
"6" мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар;
"7" мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар;
4) үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар секторы:
"8" үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар;
5) үй шаруашылықтары секторы:
"9" үй шаруашылықтары.
7. Әрбір жеке институционалдық бірлік өзінің негізгі қызметінің түріне сәйкес экономиканың тұтастай бір секторына жатады. Институционалдық бірліктерді жіктеу қағидаты олар жүзеге асыратын негізгі қызмет түріне сәйкес оларды экономика секторлары бойынша бөлу болып табылады.
Әрбір сектордың оны басқа секторлардан өзгеше ететін экономикалық сипаттары болады.
8. Мемлекеттік басқару органдары секторына ел аумағында орналасқан басқа институционалдық бірліктерге қолданылатын заң шығарушылық, сот немесе атқарушылық билігі бар институционалдық бірліктер кіреді. Мемлекеттік басқару органдарының негізгі функциялары мыналар: тұтастай қоғамды және жеке үй шаруашылықтарын тауарлармен және қызметтермен қамтамасыз ету жауапкершілігі; бұл үшін қажетті қаржы қаражатын салық салу арқылы немесе басқа кірістер есебінен жұмылдыру; трансферттер арқылы кірістерді мен байлықты қайта бөлу және нарықтық емес өндірісті жүзеге асыру болып табылады. Бұл секторға Орталық Үкімет (код "1"), өңірлік және жергілікті басқару органдары (код "2") кіреді.
"1" кодына республикалық бюджет қаражатынан қаржыландырылатын министрліктер, ведомстволар және агенттіктер, ғылыми-зерттеу институттары, Қазақстан Республикасы Үкіметінің агенттері – институционалдық бірліктер, мемлекеттік басқару органдардың бақылауындағы және республикалық бюджет қаражатынан қаржыландырылатын қорлар, сондай-ақ мемлекеттік органдарға тән функцияларды орындайтын, мемлекеттің бақылауындағы және нарықтық өндіріспен айналыспайтын басқа ұйымдар жатады.
"2" кодына өңірлік (жергілікті) бюджет қаражатынан қаржыландырылатын, облыс, қала және аудан деңгейінде басқару функцияларын жүзеге асыратын институционалдық бірліктер жатады.

4. Понятие "организация, осуществляющая отдельные виды банковских операций" используется в значении, определенном в Законе Республики Казахстан от 31 августа 1995 года "О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан".
5. Понятия "резидент" и "нерезидент" используются в значениях, определенных Законом Республики Казахстан от 13 июня 2005 года "О валютном регулировании и валютном контроле".
Глава 2. Порядок составления сведений
6. В Инструкции используются следующие секторы экономики и их кодификация:
1) сектор органов государственного управления:
"1" Центральное Правительство;
"2" региональные и местные органы управления;
2) сектор финансовых организаций:
"3" Центральные (национальные) банки;
"4" другие депозитные организации;
"5" другие финансовые организации;
3) сектор нефинансовых организаций:
"6" государственные нефинансовые организации;
"7" негосударственные нефинансовые организации;
4) сектор некоммерческих организаций, обслуживающих домашние хозяйства:
"8" некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства;
5) сектор домашних хозяйств:
"9" домашние хозяйства.
7. Каждая отдельная институциональная единица относится целиком к одному сектору экономики согласно своему основному виду деятельности. Принцип классификации институциональных единиц состоит в распределении их по секторам экономики в соответствии с основным видом осуществляемой ими деятельности.
Каждый сектор имеет экономические характеристики, отличающие его от других секторов.
8. Сектор органов государственного управления охватывает институциональные единицы, обладающие законодательной, судебной или исполнительной властью, которая распространяется на другие институциональные единицы, расположенные на территории страны. Основными функциями органов государственного управления являются: ответственность за обеспечение товарами и услугами общества в целом и отдельных домашних хозяйств; мобилизация необходимых для этого финансовых средств путем налогообложения или за счет других доходов; перераспределение доходов и богатства посредством трансфертов и осуществление нерыночного производства. Данный сектор включает в себя Центральное Правительство (код "1"), региональные и местные органы управления (код "2").
К коду "1" относятся министерства, ведомства и агентства, финансируемые из средств республиканского бюджета, научно-исследовательские институты, институциональные единицы - агенты Правительства Республики Казахстан, фонды, контролируемые органами государственного управления и финансируемые из средств республиканского бюджета, а также другие организации, находящиеся под контролем государства, выполняющие функции, свойственные государственным органам и не занимающиеся рыночным производством.
Код "2" включает институциональные единицы, осуществляющие функции управления на уровне области, города и района и организации, финансируемые из средств региональных (местных) бюджетов.

9. Қаржы ұйымдары секторына негізгі функциялары қаржылық делдалдық немесе қаржылық делдалдыққа тығыз байланысты қосалқы қаржы қызметі болып табылатын институционалдық бірліктер кіреді. Бұл секторға Орталық (ұлттық) банктер ( "3" коды), басқа да депозиттік ұйымдар ("4" коды), басқа қаржы ұйымдары ("5" коды) кіреді.
"3" кодына қаржы жүйесінің негізгі аспектілерін бақылауды жүзеге асыратын институционалдық бірліктер кіреді, олардың негізгі қызмет түрлері ұлттық валюталардың эмиссиясы, халықаралық резервтерді басқару, Халықаралық валюта қорымен және басқа да халықаралық қаржы ұйымдарымен операцияларды жүзеге асыру, басқа депозиттік корпорацияларға кредит беру болып табылады.
"4" кодына негiзгi қызмет түрi қаржылық делдалдық болып табылатын және мiндеттемелерiнің депозиттердiң немесе сол сияқтылардың (ауқымды ақшаның ұлттық сипаттауына кiретiн депозиттердiң жақын алмастырушылары) нысаны бар институционалдық бiрлiктер кіреді. Осы топқа банктер, оның ішінде исламдық қаржыландыруды жүзеге асыратын банктер жатады.
"5" кодына әртүрлi делдалдық не қосалқы қаржылық қызмет көрсетуді жүзеге асыратын немесе қызметi қаржылық делдалдықпен тығыз байланысты болатын, бiрақ өздерi делдалдардың қызметiн атқармайтын осы сектордың қалған барлық институционалдық бiрлiктері жатады. Осы топқа кредиттік серіктестіктер, микроқаржы ұйымдары, сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдары, жинақтаушы зейнетақы қорлары, ломбардтар, айырбастау пункттері, ипотекалық компаниялар, брокерлік және дилерлік компаниялар, арнайы мақсаттағы еншілес ұйымдар, инвестициялық қорлар, қаржылық лизинг компаниялары, факторинг компаниялары, сондай-ақ валюталық және қор биржалары, сақтандыру брокерлері, кепілдік беру қорлары және басқа да қаржы ұйымдары сияқты көптеген әртүрлі қаржы ұйымдары жатады.
10. Қаржылық емес ұйымдар секторына негiзгi қызмет түрi көбiнесе нарық тауарларының және қаржылық емес қызметтiң өндiрiсi болып табылатын институционалдық бiрлiктер кіреді. Осы секторға мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар ("6" коды) және мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар ("7" коды) жатады.
"6" кодына көбінесе нарықтық өндіріспен айналысатын және мемлекеттік басқару органдарының бақылауындағы институционалдық бiрлiктер кіреді.
Мемлекеттік басқару органдарының бақылауы:
дауыс беретін акциялардың бақылау пакетін сатып алу немесе акционерлер дауыстарының жартысынан көбін бақылаудың өзге нысандарын белгілеу арқылы;
мемлекеттік басқару органдарына корпорацияның саясатын айқындау немесе оның директорларын тағайындау құқығын беретін арнайы заңнаманы, жарлықты немесе нормативтік құқықтық актіні қабылдау нәтижесінде жүзеге асырылады.
Осы шағын топқа мемлекеттік басқару органдары бақылайтын және қаржыландыратын коммерциялық емес ұйымдар кірмейді, себебі олар мемлекеттік басқару органдары секторына жатады.
"7" коды көбінесе нарықтық өндіріспен және (немесе) қаржылық емес нарықтық қызметтермен айналысатын және мемлекеттік басқару органдары бақыламайтын институционалдық бірліктер кіреді.

9. Сектор финансовых организаций охватывает институциональные единицы, основной функцией которых является финансовое посредничество или вспомогательная финансовая деятельность, тесно связанная с финансовым посредничеством. Данный сектор включает в себя Центральные (национальные) банки (код "3"), другие депозитные организации (код "4"), другие финансовые организации (код "5").
Код "3" включает институциональные единицы, которые осуществляют контроль над ключевыми аспектами финансовой системы, их основными видами деятельности являются эмиссия национальных валют, управление международными резервами, осуществление операций с Международным валютным фондом и другими международными финансовыми организациями, предоставление кредита другим депозитным корпорациям.
Код "4" включает институциональные единицы, основным видом деятельности которых является финансовое посредничество и обязательства которых имеют форму депозитов или их аналогов (близких заменителей депозитов, которые включаются в национальное определение широких денег). К данной группе относятся банки, в том числе осуществляющие исламское финансирование.
К коду "5" относятся все остальные институциональные единицы данного сектора, которые осуществляют различные посреднические или вспомогательные финансовые услуги, или деятельность которых тесно связана с финансовым посредничеством, но сами они не выполняют функции посредников. Эта группа представлена большим количеством разнообразных финансовых организаций, таких как кредитные товарищества, микрофинансовые организации, страховые (перестраховочные) организации, накопительные пенсионные фонды, ломбарды, обменные пункты, ипотечные компании, брокерские и дилерские компании, дочерние организации специального назначения, инвестиционные фонды, финансовые лизинговые компании, факторинговые компании, а также валютные и фондовые биржи, страховые брокеры, фонды гарантирования и другие финансовые организации.
10. Сектор нефинансовых организаций охватывает институциональные единицы, основным видом деятельности которых является преимущественно производство рыночных товаров и нефинансовых услуг. Данный сектор включает в себя государственные нефинансовые организации (код "6") и негосударственные нефинансовые организации (код "7").
Код "6" включает институциональные единицы, занимающиеся преимущественно рыночным производством и контролируемые органами государственного управления.
Контроль органов государственного управления осуществляется:
путем приобретения контрольного пакета голосующих акций или установления иных форм контроля над более чем половиной голосов акционеров;
в результате принятия специального законодательства, указа или нормативного правового акта, дающих органам государственного управления право определять политику корпорации или назначать ее директоров.
В данную подгруппу не включаются те некоммерческие организации, которые контролируются и финансируются органами государственного управления, поскольку они относятся к сектору органов государственного управления.
Код "7" включает институциональные единицы, занимающиеся преимущественно рыночным производством и (или) оказанием нефинансовых рыночных услуг, и не контролируемые органами государственного управления.

11. Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар ("8" коды) тауарларды немесе қызметтерді өндіретін, бірақ осындай ұйымдарды бақылайтын институционалдық бірліктерге кіріс немесе өзге қаржылық игіліктерді әкелмейтін институционалдық бірліктерді қамтиды және оған мынадай:
1) тұлғалар қауымдастықтары осы қауымдастардың мүшелерін тауарлармен немесе қызметтермен қамтамасыз ету үшін құрылатын институционалдық бірліктер. Осындай қызметтер әдетте тегін көрсетіледі немесе жүйелі мүшелік жарналар есебінен қаржыландырылады. Оларға саяси партиялар, кәсіподақтар, діни бірлестіктері, қоғамдық, мәдени, ойын-сауық және спорт клубтары және басқалар жатады;
2) негізгі қызметінің түрі қайырымдылық көмек көрсету болып табылатын институционалдық бірліктер кіреді. Оларға қоғам мүшелерінің мүдделеріне қызмет көрсету үшін қайырымдылық мақсаттарда құрылатын қайырымдылық ұйымдары мен зардап шеккен немесе мұқтаж адамдарға көмек көрсету жөніндегі агенттіктер жатады. Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін осындай коммерциялық емес ұйымдар мұқтаж үй шаруашылықтарына нарықтық емес негізде тауарлар ұсынумен немесе қызмет көрсетумен айналысады. Үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін осындай коммерциялық емес ұйымдардың қаражаты жұртшылықтан, мемлекеттік басқару органдарынан ақшалай немесе заттай нысанда келіп түсетін қайырмалдықтардың және резидент еместерден түсетін трансферттердің есебінен қалыптасады.
12. Үй шаруашылықтары секторы ("9" коды) жеке тұлғалардан, сондай-ақ бірге тұратын, өз табыстары мен мүлкiн бiрiктiретiн (толық немесе iшiнара) және тауарлар мен қызметтердің белгiлi бір түрлерін (тұрғын үйді, тамақ өнiмдерiн және басқаларды) бiрлесiп тұтынатын жеке тұлғалардың шағын топтарынан (отбасылардан) құралған институционалдық бiрлiктерден тұрады. Бұл топқа, сондай-ақ заңды тұлға құрмастан кәсiпкерлiк қызметпен айналысатын жеке тұлғалар жатқызылады.
13. Халықаралық ұйымдар мүше мемлекеттердің арасындағы саяси келісімнің негізінде құрылады. Осындай келісімнің халықаралық шарт мәртебесі болады. Халықаралық ұйымдарды құру мақсаты осы ұйымдар мүшелерінің бірлесіп тұтыну үшін нарықтық емес қызметтер көрсету және (немесе) қаржылық делдалдықты жүзеге асыру не әртүрлі елдердің кредиторлары мен қарыз алушыларының арасында қаржылық ресурстарды қайта бөлу болып табылады. Халықаралық ұйымдарға белгілі басымдықтар мен жеңілдіктер беріледі. Осындай ұйымдарға олар аумағында орналасқан елдің заңнамасы қолданылмайды. Осындай ұйымдар олар аумағында орналасқан елді немесе олардың қызметі таралатын елді қоса алғанда қандай да бір елдің резиденті болып саналмайды.
Қаржылық қызметпен айналысатын халықаралық ұйымдар "Орталық (ұлттық) банктер" экономика секторында есепке алынады. Барлық басқа халықаралық ұйымдар "Орталық Үкімет" экономика секторында есепке алынады.

11. Сектор некоммерческих организаций, обслуживающих домашние хозяйства (код "8") охватывает институциональные единицы, производящие товары или услуги, но не приносящие дохода или иных финансовых благ институциональным единицам, контролирующим такие организации, и включает следующие институциональные единицы:
1) создаваемые ассоциациями лиц с тем, чтобы обеспечивать товарами или услугами самих членов этих ассоциаций. Такие услуги обычно предоставляются бесплатно или финансируются за счет регулярных членских взносов. К ним относят политические партии, профсоюзы, религиозные объединения, общественные, культурные, развлекательные и спортивные клубы и другие;
2) основным видом деятельности которых является оказание благотворительной помощи. К ним относятся благотворительные организации и агентства по оказанию помощи пострадавшим или нуждающимся, которые создаются в благотворительных целях для обслуживания интересов членов общества. Данные некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства, занимаются на нерыночной основе предоставлением товаров или услуг нуждающимся в них домашним хозяйствам. Средства таких некоммерческих организаций, обслуживающих домашние хозяйства, образуются за счет пожертвований в денежной или натуральной форме, поступающих от общественности, органов государственного управления и трансфертов от нерезидентов.
12. Сектор домашних хозяйств (код "9") охватывает институциональные единицы, состоящие из физических лиц, а также из небольших групп физических лиц (семьи), проживающих совместно, объединяющих (полностью или частично) свои доходы и имущество и совместно потребляющие определенные виды товаров и услуг (жилье, продукты питания и другое). К этой группе относятся также физические лица, занимающиеся предпринимательской деятельностью без образования юридического лица.
13. Международные организации создаются на основе политического соглашения между государствами-членами. Такое соглашение имеет статус международного договора. Цель создания международных организаций состоит в предоставлении нерыночных услуг для коллективного потребления членами этих организаций и (или) в осуществлении финансового посредничества либо перераспределения финансовых ресурсов между кредиторами и заемщиками различных стран. За международными организациями закрепляются определенные привилегии и льготы. На такие организации не распространяется законодательство страны, на территории которой они расположены. Подобные организации не считаются резидентами какой-либо страны, включая ту, на территории которой они расположены или на которую распространяется их деятельность.
Международные организации, занимающиеся финансовой деятельностью, учитываются в секторе экономики "Центральные (национальные) банки". Все другие международные организации учитываются в секторе экономики "Центральное Правительство".

14. Қаржы секторының шолуын жасауға арналған көрсеткіштер бойынша мәліметтер Нұсқаулыққа 1-қосымшада (бұдан әрі – Нұсқаулыққа 1-қосымша) белгіленген нысан бойынша жасалады.
Шетелдік компаниялардың филиалдарымен және өкілдіктерімен операциялар бойынша мәліметтер Нұсқаулыққа 2-қосымшада (бұдан әрі – Нұсқаулыққа 2-қосымша) белгіленген нысан бойынша жасалады.
15. Нұсқаулыққа 1 және 2-қосымшаларда көрсетілген көрсеткіштерді кодтау үшін мынадай валюта түрлері пайдаланылады:
1) Қазақстан теңгесі – Қазақстан Республикасының ұлттық валютасы (бұдан әрі – теңге) – "1" коды;
2) еркін айырбасталатын валюта (бұдан әрі - ЕАВ) – "2" коды.
ЕАВ тобына CLS халықаралық банкаралық жүйесінде есеп айырысуларға қабылданған және осы валютадағы төлемдер бойынша шектеулер болмайтын шетел валютасының түрлері жатады.
Осы топқа мыналар кіреді:
Австралия доллары (AUD)
АҚШ доллары (USD)
Біріккен Корольдіктің фунт стерлингтері (GBP)
Венгрия форинті (HUF)
Гонконг доллары (HKD)
Дат кронасы (DKK)
Еуро (EUR)
Жаңа Зеландия доллары (NZD)
Жаңа Израиль шекелі (ILS)
Жапон йенасы (JPY)
Канада доллары (CAD)
Корей Республикасының вонасы (KRW)
Қытай юані (CNY)
Мексика песосы (MXN)
Норвегия кронасы (NOK)
Оңтүстік Африка рэнді (ZAR)
Сингапур доллары (SGD)
Швед кронасы (SEK)
Швейцария франкі (CHF);
3) басқа валюта түрлері (бұдан әрі – БВТ) - "3" коды.
БВТ тобына теңгеден және ЕАВ тобына кірмейтін валюталарды қоспағанда, барлық басқа валюталар кіреді.
16. Нұсқаулыққа 1 және 2-қосымшалардағы мәліметтер көрсеткіштер нөмірлері бойынша ұсынылады, осыдан кейін олар резиденттіктің, экономика секторының және валюта түрлерінің белгілері бойынша нақтыланады.
Нұсқаулыққа 1 және 2-қосымшалардағы көрсеткіштер кодтарының құрылымы АААА Х У Z (бұдан әрі - код) цифрлық символдар жүйесін білдіреді, мұнда:
АААА – көрсеткіш нөмірі;
X - резиденттік белгісі ("1" - Қазақстан Республикасының резиденті, "2" - Қазақстан Республикасының резиденті емес);
Y – экономика секторының белгісі (экономика секторларының сипаттамасы Нұсқаулықтың 8 – 13-тармақтарында көрсетілген);
Z – валюта түрінің белгісі ("1" - теңге, "2" - ЕАВ, "3" - БВТ).
17. X, Y және Z символдарында мәліметтердің нөлдік белгісі осы позиция бойынша нақтылаудың жоқ екенін білдіреді.
18. X және Y символдары бойынша активтерді нақтылау дебитордың (эмитенттің) резиденттігі және экономика секторы бойынша, осы позициялар бойынша міндеттемелерді нақтылау кредитордың резиденттігі мен экономика секторы бойынша жүргізіледі.
19. Нұсқаулықтың 1 және 2-қосымшаларында мерзімдер бойынша активтер мен міндеттемелердің мынадай жіктелімі қабылданады:

14. Сведения по показателям для составления обзора финансового сектора составляются по форме, установленной приложением 1 к Инструкции (далее - приложение 1 к Инструкции).
Сведения по операциям с филиалами и представительствами иностранных компаний составляются по форме, установленной приложением 2 к Инструкции (далее - приложение 2 к Инструкции).
15. Для кодировки показателей, указанных в приложениях 1 и 2 к Инструкции, используются следующие виды валют:
1) казахстанский тенге - национальная валюта Республики Казахстан (далее - тенге) - код "1";
2) свободно конвертируемая валюта (далее - СКВ) - код "2".
К группе СКВ относятся виды иностранных валют, принятых для расчетов в международной межбанковской системе CLS и для которых отсутствуют ограничения по платежам в данной валюте.
Данная группа включает в себя:
Австралийский доллар (AUD)
Доллар США (USD)
Фунт стерлингов Соединенного Королевства (GBP)
Венгерский форинт (HUF)
Гонконгский доллар (HKD)
Датская крона (DKK)
Евро (EUR)
Новозеландский доллар (NZD)
Новый израильский шекель (ILS)
Японская йена (JPY)
Канадский доллар (CAD)
Вона Республики Корея (KRW)
Китайский юань (CNY)
Мексиканский песо (MXN)
Норвежская крона (NOK)
Южноафриканский рэнд (ZAR)
Сингапурский доллар (SGD)
Шведская крона (SEK)
Швейцарский франк (CHF);
3) другие виды валют (далее - ДВВ) - код "3".
К группе ДВВ относятся все прочие валюты, кроме тенге, и не входящие в группу СКВ.
16. Сведения в приложениях 1 и 2 к Инструкции представляются по номерам показателей, которые далее детализируются по признакам резидентства, сектора экономики и вида валют.
Структура кодов показателей в приложениях 1 и 2 к Инструкции представляет собой систему цифровых символов АААА Х У Z (далее - код), где:
АААА - номер показателя;
X - признак резидентства ("1" - резидент Республики Казахстан, "2" - нерезидент Республики Казахстан);
Y - признак сектора экономики (описание секторов экономики приведено в пунктах 8 - 13 Инструкции);
Z - признак вида валюты ("1" - тенге, "2" - СКВ, "3" - ДВВ).
17. Нулевое обозначение сведений в символах X, Y и Z означает отсутствие детализации по данной позиции.
18. Детализация активов по символам X и Y производится по резидентству и сектору экономики дебитора (эмитента), детализация обязательств по тем же позициям - по резидентству и сектору экономики кредитора.
19. В приложениях 1 и 2 к Инструкции принята следующая классификация активов и обязательств по срокам:

1) қысқамерзімді – қоса алғанда бір жылға дейін;
2) ұзақмерзімді – бір жылдан асатын.
3-тарау. Мәліметтерді ұсыну тәртібі
20. Нұсқаулыққа 1-қосымшада белгіленген нысан бойынша мәліметтер күн сайынғы және ай сайынғы негізде ұсынылады:
1) он филиалға дейін бар екінші деңгейдегі банктер:
күн сайынғы мәліметтерді – есепті күнінен кейінгі 2 (екі) жұмыс күнінен кешіктірмей (ай сайынғы мәліметтермен бір мезгілде берілетін айдың бастапқы есепті күндері үшін мәліметтерді қоспағанда);
ай сайынғы мәліметтерді – есепті айдың соңғы күнінен кейінгі 3 (үш) жұмыс күнінен кешіктірмей;
2) он және одан көп филиалы бар екінші деңгейдегі банктер:
күн сайынғы мәліметтерді – есепті күнінен кейінгі 3 (үш) жұмыс күнінен кешіктірмей (ай сайынғы мәліметтермен бір мезгілде берілетін айдың бастапқы есепті күндері үшін мәліметтерді қоспағанда);
ай сайынғы мәліметтерді – есепті айдың соңғы күнінен кейінгі 5 (бес) жұмыс күнінен кешіктірмей;
3) Қазақстанның Даму Банкі ай сайынғы мәліметтерді – есепті айдың соңғы күнінен кейінгі 3 (үш) жұмыс күнінен кешіктірмей;
4) ипотекалық ұйымдар ай сайынғы мәліметтерді – есепті айдан кейінгі айдың оныншы жұмыс күнінен кешіктірмей ұсынады.
21. Нұсқаулыққа 2-қосымшада белгіленген нысан бойынша мәліметтер ай сайын ұсынылады:
1) он филиалға дейін бар екінші деңгейдегі банктер:
ай сайынғы мәліметтерді – есепті айдың соңғы күнінен кейінгі 3 (үш) жұмыс күнінен кешіктірмей;
2) он және одан көп филиалы бар екінші деңгейдегі банктер:
ай сайынғы мәліметтерді – есепті айдың соңғы күнінен кейінгі 5 (бес) жұмыс күнінен кешіктірмей;
3) Қазақстанның Даму Банкі ай сайынғы мәліметтерді – есепті айдың соңғы күнінен кейінгі 3 (үш) жұмыс күнінен кешіктірмей;
4) ипотекалық ұйымдар ай сайынғы мәліметтерді – есепті айдан кейінгі айдың оныншы жұмыс күнінен кешіктірмей ұсынады.
22. Мәліметтер теңгемен жасалады.
23. Екінші деңгейдегі банктер, Қазақстанның Даму Банкі және ипотекалық ұйымдар Ұлттық Банкке мәліметтерді электрондық форматта ұсынады.
Екінші деңгейдегі банктердің,
Қазақстанның Даму Банкінің
және ипотекалық ұйымдардың
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкіне
қаржы секторына шолуды
қалыптастыруға арналған
мәліметтерді ұсынуы жөніндегі
нұсқаулыққа
1-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Қаржы секторының шолуын жасауға арналған көрсеткіштер бойынша мәліметтер
Есепті кезең: 20__ жылғы "___" "_________________"
Индекс: 700-Н (Д)
Мерзімділігі: күн сайын, ай сайын
Ұсынатындар: екінші деңгейдегі банктер, ипотекалық ұйымдар, Қазақстанның Даму Банкі
Нысан қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі
Ұсыну мерзімдері:

1) краткосрочные - до одного года включительно;
2) долгосрочные - свыше одного года.
Глава 3. Порядок представления сведений
20. Сведения по форме, установленной приложением 1 к Инструкции, представляются на ежедневной и ежемесячной основе:
1) банками второго уровня, имеющими до десяти филиалов:
ежедневные сведения - не позднее 2 (двух) рабочих дней, следующих за отчетным днем (за исключением сведений за первые отчетные дни месяца, которые представляются одновременно с ежемесячными сведениями);
ежемесячные сведения - не позднее 3 (трех) рабочих дней, следующих за последним днем отчетного месяца;
2) банками второго уровня, имеющими десять и более филиалов:
ежедневные сведения - не позднее 3 (трех) рабочих дней, следующих за отчетным днем (за исключением сведений за первые отчетные дни месяца, которые представляются одновременно с ежемесячными сведениями);
ежемесячные сведения - не позднее 5 (пяти) рабочих дней, следующих за последним днем отчетного месяца;
3) Банком Развития Казахстана ежемесячные сведения - не позднее 3 (трех) рабочих дней, следующих за последним днем отчетного месяца;
4) ипотечными организациями ежемесячные сведения - не позднее десятого рабочего дня месяца, следующего за отчетным месяцем.
21. Сведения по форме, установленной приложением 2 к Инструкции, представляются ежемесячно:
1) банками второго уровня, имеющими до десяти филиалов:
ежемесячные сведения - не позднее 3 (трех) рабочих дней, следующих за последним днем отчетного месяца;
2) банками второго уровня, имеющими десять и более филиалов:
ежемесячные сведения - не позднее 5 (пяти) рабочих дней, следующих за последним днем отчетного месяца;
3) Банком Развития Казахстана ежемесячные сведения - не позднее 3 (трех) рабочих дней, следующих за последним днем отчетного месяца;
4) ипотечными организациями ежемесячные сведения - не позднее десятого рабочего дня месяца, следующего за отчетным месяцем.
22. Сведения составляются в тенге.
23. Банки второго уровня, Банк Развития Казахстана и ипотечные организации представляют сведения в Национальный Банк в электронном формате.
Приложение 1
к Инструкции по представлению
банками второго уровня,
Банком Развития Казахстана и
ипотечными организациями в
Национальный Банк Республики
Казахстан сведений для
формирования обзора
финансового сектора
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Сведения по показателям для составления обзора финансового сектора
Отчетный период: по состоянию на "___" "_________________" 20__ года
Индекс: 700-Н (Д)
Периодичность: ежедневная, ежемесячная
Представляют: банки второго уровня, ипотечные организации, Банк Развития
Казахстана
Куда представляется форма: Национальный Банк Республики Казахстан
Сроки представления:

1) он филиалға дейін бар екінші деңгейдегі банктер:
күн сайынғы мәліметтерді – есепті күнінен кейінгі 2 (екі) жұмыс күнінен кешіктірмей (ай сайынғы мәліметтермен бір мезгілде берілетін айдың бастапқы есепті күндері үшін мәліметтерді қоспағанда);
ай сайынғы мәліметтерді – есепті айдың соңғы күнінен кейінгі 3 (үш) жұмыс күнінен кешіктірмей;
2) он және одан көп филиалы бар екінші деңгейдегі банктер:
күн сайынғы мәліметтерді – есепті күнінен кейінгі 3 (үш) жұмыс күнінен кешіктірмей (ай сайынғы мәліметтермен бір мезгілде берілетін айдың бастапқы есепті күндері үшін мәліметтерді қоспағанда);
ай сайынғы мәліметтерді – есепті айдың соңғы күнінен кейінгі 5 (бес) жұмыс күнінен кешіктірмей;

1) банками второго уровня, имеющими до десяти филиалов:
ежедневые сведения - не позднее 2 (двух) рабочих дней, следующих за отчетным днем
(за исключением сведений за первые отчетные дни месяца, которые представляются
одновременно с ежемесячными сведениями);
ежемесячные сведения - не позднее 3 (трех) рабочих дней, следующих за последним
днем отчетного месяца;
2) банками второго уровня, имеющими десять и более филиалов:
ежедневые сведения - не позднее 3 (трех) рабочих дней, следующих за отчетным днем
(за исключением сведений за первые отчетные дни месяца, которые представляются
одновременно с ежемесячными сведениями);
ежемесячные сведения - не позднее 5 (пяти) рабочих дней, следующих за последним
днем отчетного месяца;

3) Қазақстанның Даму Банкі ай сайынғы мәліметтерді – есепті айдың соңғы күнінен кейінгі 3 (үш) жұмыс күнінен кешіктірмей;
4) ипотекалық ұйымдар ай сайынғы мәліметтерді – есепті айдан кейінгі айдың оныншы жұмыс күнінен кешіктірмей ұсынады.
Нысан
______________________________________________________________
(банктің және ипотекалық ұйымның толық атауы)
_______________ жағдай бойынша
(мың теңге)
Кодтар
Көрсеткіштер атауы
Сома
АААА
XYZ
1

3) Банком Развития Казахстана ежемесячные сведения - не позднее 3 (трех) рабочих
дней, следующих за последним днем отчетного месяца;
4) ипотечными организациями ежемесячные сведения - не позднее десятого рабочего
дня месяца, следующего за отчетным месяцем.
Форма
______________________________________________________________
(полное наименование банка и ипотечной организации)
по состоянию на _______________
(тыс.тенге)
Коды
Наименование показателей
Сумма
АААА
XYZ
1

1010
000
Тазартылған қымбат металдар
1011
000
Тазартылған қымбат металдар
1012
000
Жолдағы тазартылған қымбат металдар
1013
000
Металл шоттарда орналастырылған тазартылған қымбат металдар
1013
130
Металл шоттарда орналастырылған тазартылған қымбат металдар (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі)
1013
140
Металл шоттарда орналастырылған тазартылған қымбат металдар (резидент, екінші деңгейдегі банктер)
1013
230
Металл шоттарда орналастырылған тазартылған қымбат металдар (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер)
1013
240
Металл шоттарда орналастырылған тазартылған қымбат металдар (бейрезидент, шетелдік банктер)
1050
000
Корреспонденттік шоттар
1051
000
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі корреспонденттік шот
1051
131
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі корреспонденттік шот (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, теңге)
1051
132
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі корреспонденттік шот (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, ЕАВ)
1051
133
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі корреспонденттік шот (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, БВТ)
1052
000
Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар
1052
141
Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
1052
142
Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
1052
143
Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
1052
151
Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар (резидент, қаржы ұйымдары, теңге)
1052
152
Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар (резидент, қаржы ұйымдары, ЕАВ)
1052
153
Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар (резидент, қаржы ұйымдары, БВТ)
1052
161
Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, теңге)
1052
231
Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, теңге)
1052
232
Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, ЕАВ)
1052
233
Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, БВТ)
1052
241
Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
1052
242
Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
1052
243
Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
1052
251
Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар (бейрезидент, қаржы ұйымдары, теңге)
1052
252
Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар (бейрезидент, қаржы ұйымдары, ЕАВ)
1052
253
Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар (бейрезидент, қаржы ұйымдары, БВТ)
1053
000
Ипотекалық ұйымдардың банктердегі ағымдағы шоттары
1053
141
Ипотекалық ұйымдардың банктердегі ағымдағы шоттары (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
1053
142
Ипотекалық ұйымдардың банктердегі ағымдағы шоттары (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
1053
143
Ипотекалық ұйымдардың банктердегі ағымдағы шоттары (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
1053
151
Ипотекалық ұйымдардың банктердегі ағымдағы шоттары (резидент, қаржы ұйымдары, теңге)
1053
152
Ипотекалық ұйымдардың банктердегі ағымдағы шоттары (резидент, қаржы ұйымдары, ЕАВ)
1053
153
Ипотекалық ұйымдардың банктердегі ағымдағы шоттары (резидент, қаржы ұйымдары, БВТ)
1053
161
Ипотекалық ұйымдардың банктердегі ағымдағы шоттары (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, теңге)
1053
231
Ипотекалық ұйымдардың банктердегі ағымдағы шоттары (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, теңге)
1053
232
Ипотекалық ұйымдардың банктердегі ағымдағы шоттары (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, ЕАВ)
1053
233
Ипотекалық ұйымдардың банктердегі ағымдағы шоттары (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, БВТ)
1053
241
Ипотекалық ұйымдардың банктердегі ағымдағы шоттары (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
1053
242
Ипотекалық ұйымдардың банктердегі ағымдағы шоттары (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
1053
243
Ипотекалық ұйымдардың банктердегі ағымдағы шоттары (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
1054
000
Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар мен ипотекалық ұйымдардың ағымдағы шоттары бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар)
1054
131
Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар мен ипотекалық ұйымдардың ағымдағы шоттары бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, теңге)
1054
132
Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар мен ипотекалық ұйымдардың ағымдағы шоттары бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, ЕАВ)
1054
133
Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар мен ипотекалық ұйымдардың ағымдағы шоттары бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, БВТ)
1054
141
Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар мен ипотекалық ұйымдардың ағымдағы шоттары бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
1054
142
Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар мен ипотекалық ұйымдардың ағымдағы шоттары бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
1054
143
Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар мен ипотекалық ұйымдардың ағымдағы шоттары бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
1054
151
Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар мен ипотекалық ұйымдардың ағымдағы шоттары бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, қаржы ұйымдары, теңге)
1054
152
Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар мен ипотекалық ұйымдардың ағымдағы шоттары бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, қаржы ұйымдары, ЕАВ)
1054
153
Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар мен ипотекалық ұйымдардың ағымдағы шоттары бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, қаржы ұйымдары, БВТ)
1054
231
Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар мен ипотекалық ұйымдардың ағымдағы шоттары бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, теңге)
1054
232
Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар мен ипотекалық ұйымдардың ағымдағы шоттары бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, ЕАВ)
1054
233
Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар мен ипотекалық ұйымдардың ағымдағы шоттары бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, БВТ)
1054
241
Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар мен ипотекалық ұйымдардың ағымдағы шоттары бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
1054
242
Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар мен ипотекалық ұйымдардың ағымдағы шоттары бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
1054
243
Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар мен ипотекалық ұйымдардың ағымдағы шоттары бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
1054
251
Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар мен ипотекалық ұйымдардың ағымдағы шоттары бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (бейрезидент, қаржы ұйымдары, теңге)
1054
252
Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар мен ипотекалық ұйымдардың ағымдағы шоттары бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (бейрезидент, қаржы ұйымдары, ЕАВ)
1054
253
Басқа банктердегі корреспонденттік шоттар мен ипотекалық ұйымдардың ағымдағы шоттары бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (бейрезидент, қаржы ұйымдары, БВТ)

1010
000
Аффинированные драгоценные металлы
1011
000
Аффинированные драгоценные металлы
1012
000
Аффинированные драгоценные металлы в пути
1013
000
Аффинированные драгоценные металлы, размещенные на металлических счетах
1013
130
Аффинированные драгоценные металлы, размещенные на металлических счетах (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан)
1013
140
Аффинированные драгоценные металлы, размещенные на металлических счетах (резидент, банки второго уровня)
1013
230
Аффинированные драгоценные металлы, размещенные на металлических счетах (нерезидент, иностранные Центральные банки)
1013
240
Аффинированные драгоценные металлы, размещенные на металлических счетах (нерезидент, иностранные банки)
1050
000
Корреспондентские счета
1051
000
Корреспондентский счет в Национальном Банке Республики Казахстан
1051
131
Корреспондентский счет в Национальном Банке Республики Казахстан (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, тенге)
1051
132
Корреспондентский счет в Национальном Банке Республики Казахстан (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, СКВ)
1051
133
Корреспондентский счет в Национальном Банке Республики Казахстан (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, ДВВ)
1052
000
Корреспондентские счета в других банках
1052
141
Корреспондентские счета в других банках (резидент, банки второго уровня, тенге)
1052
142
Корреспондентские счета в других банках (резидент, банки второго уровня, СКВ)
1052
143
Корреспондентские счета в других банках (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
1052
151
Корреспондентские счета в других банках (резидент, финансовые организации, тенге)
1052
152
Корреспондентские счета в других банках (резидент, финансовые организации, СКВ)
1052
153
Корреспондентские счета в других банках (резидент, финансовые организации, ДВВ)
1052
161
Корреспондентские счета в других банках (резидент, государственные нефинансовые организации, тенге)
1052
231
Корреспондентские счета в других банках (нерезидент, иностранные Центральные банки, тенге)
1052
232
Корреспондентские счета в других банках (нерезидент, иностранные Центральные банки, СКВ)
1052
233
Корреспондентские счета в других банках (нерезидент, иностранные Центральные банки, ДВВ)
1052
241
Корреспондентские счета в других банках (нерезидент, иностранные банки, тенге)
1052
242
Корреспондентские счета в других банках (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
1052
243
Корреспондентские счета в других банках (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
1052
251
Корреспондентские счета в других банках (нерезидент, финансовые организации, тенге)
1052
252
Корреспондентские счета в других банках (нерезидент, финансовые организации, СКВ)
1052
253
Корреспондентские счета в других банках (нерезидент, финансовые организации, ДВВ)
1053
000
Текущие счета ипотечных организаций в банках
1053
141
Текущие счета ипотечных организаций в банках (резидент, банки второго уровня, тенге)
1053
142
Текущие счета ипотечных организаций в банках (резидент, банки второго уровня, СКВ)
1053
143
Текущие счета ипотечных организаций в банках (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
1053
151
Текущие счета ипотечных организаций в банках (резидент, финансовые организации, тенге)
1053
152
Текущие счета ипотечных организаций в банках (резидент, финансовые организации, СКВ)
1053
153
Текущие счета ипотечных организаций в банках (резидент, финансовые организации, ДВВ)
1053
161
Текущие счета ипотечных организаций в банках (резидент, государственные нефинансовые организации, тенге)
1053
231
Текущие счета ипотечных организаций в банках (нерезидент, иностранные Центральные банки, тенге)
1053
232
Текущие счета ипотечных организаций в банках (нерезидент, иностранные Центральные банки, СКВ)
1053
233
Текущие счета ипотечных организаций в банках (нерезидент, иностранные Центральные банки, ДВВ)
1053
241
Текущие счета ипотечных организаций в банках (нерезидент, иностранные банки, тенге)
1053
242
Текущие счета ипотечных организаций в банках (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
1053
243
Текущие счета ипотечных организаций в банках (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
1054
000
Резервы (провизии) на покрытие убытков по корреспондентским счетам в других банках и текущим счетам ипотечных организаций
1054
131
Резервы (провизии) на покрытие убытков по корреспондентским счетам в других банках и текущим счетам ипотечных организаций (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, тенге)
1054
132
Резервы (провизии) на покрытие убытков по корреспондентским счетам в других банках и текущим счетам ипотечных организаций (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, СКВ)
1054
133
Резервы (провизии) на покрытие убытков по корреспондентским счетам в других банках и текущим счетам ипотечных организаций (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, ДВВ)
1054
141
Резервы (провизии) на покрытие убытков по корреспондентским счетам в других банках и текущим счетам ипотечных организаций (резидент, банки второго уровня, тенге)
1054
142
Резервы (провизии) на покрытие убытков по корреспондентским счетам в других банках и текущим счетам ипотечных организаций (резидент, банки второго уровня, СКВ)
1054
143
Резервы (провизии) на покрытие убытков по корреспондентским счетам в других банках и текущим счетам ипотечных организаций (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
1054
151
Резервы (провизии) на покрытие убытков по корреспондентским счетам в других банках и текущим счетам ипотечных организаций (резидент, финансовые организации, тенге)
1054
152
Резервы (провизии) на покрытие убытков по корреспондентским счетам в других банках и текущим счетам ипотечных организаций (резидент, финансовые организации, СКВ)
1054
153
Резервы (провизии) на покрытие убытков по корреспондентским счетам в других банках и текущим счетам ипотечных организаций (резидент, финансовые организации, ДВВ)
1054
231
Резервы (провизии) на покрытие убытков по корреспондентским счетам в других банках и текущим счетам ипотечных организаций (нерезидент, иностранные Центральные банки, тенге)
1054
232
Резервы (провизии) на покрытие убытков по корреспондентским счетам в других банках и текущим счетам ипотечных организаций (нерезидент, иностранные Центральные банки, СКВ)
1054
233
Резервы (провизии) на покрытие убытков по корреспондентским счетам в других банках и текущим счетам ипотечных организаций (нерезидент, иностранные Центральные банки, ДВВ)
1054
241
Резервы (провизии) на покрытие убытков по корреспондентским счетам в других банках и текущим счетам ипотечных организаций (нерезидент, иностранные банки, тенге)
1054
242
Резервы (провизии) на покрытие убытков по корреспондентским счетам в других банках и текущим счетам ипотечных организаций (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
1054
243
Резервы (провизии) на покрытие убытков по корреспондентским счетам в других банках и текущим счетам ипотечных организаций (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
1054
251
Резервы (провизии) на покрытие убытков по корреспондентским счетам в других банках и текущим счетам ипотечных организаций (нерезидент, финансовые организации, тенге)
1054
252
Резервы (провизии) на покрытие убытков по корреспондентским счетам в других банках и текущим счетам ипотечных организаций (нерезидент, финансовые организации, СКВ)
1054
253
Резервы (провизии) на покрытие убытков по корреспондентским счетам в других банках и текущим счетам ипотечных организаций (нерезидент, финансовые организации, ДВВ)

1100
000
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне қойылатын талап
1101
000
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі салымдар (бір түнге)
1101
131
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі салымдар (бір түнге) (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, теңге)
1101
132
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі салымдар (бір түнге) (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, ЕАВ)
1101
133
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі салымдар (бір түнге) (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, БВТ)
1102
000
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі талап етілмелі салымдар
1102
131
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі талап етілмелі салымдар (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, теңге)
1102
132
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі талап етілмелі салымдар (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, ЕАВ)
1102
133
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі талап етілмелі салымдар (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, БВТ)
1103
000
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі мерзімді салымдар
1103
131
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі мерзімді салымдар (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, теңге)
1103
132
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі мерзімді салымдар (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, ЕАВ)
1103
133
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі мерзімді салымдар (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, БВТ)
1104
000
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі міндетті резервтер
1104
131
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі міндетті резервтер (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, теңге)
1104
132
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі міндетті резервтер (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, ЕАВ)
1104
133
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі міндетті резервтер (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, БВТ)
1105
000
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде орналасатырылған салымдар бойынша дисконт
1105
131
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде орналасатырылған салымдар бойынша дисконт (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, теңге)
1105
132
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде орналасатырылған салымдар бойынша дисконт (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, ЕАВ)
1105
133
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде орналасатырылған салымдар бойынша дисконт (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, БВТ)
1106
000
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде орналастырылған салымдар бойынша сыйлықақы
1106
131
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде орналастырылған салымдар бойынша сыйлықақы (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, теңге)
1106
132
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде орналастырылған салымдар бойынша сыйлықақы (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, ЕАВ)
1106
133
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде орналастырылған салымдар бойынша сыйлықақы (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, БВТ)
1150
000
Айналысқа шығарылғанға дейінгі ұлттық валюта банкноттары
1150
000
Айналысқа шығарылғанға дейінгі ұлттық валюта банкноттары
1150
131
Айналысқа шығарылғанға дейінгі ұлттық валюта банкноттары (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, теңге)

1100
000
Требования к Национальному Банку Республики Казахстан
1101
000
Вклады в Национальном Банке Республики Казахстан (на одну ночь)
1101
131
Вклады в Национальном Банке Республики Казахстан (на одну ночь) (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, тенге)
1101
132
Вклады в Национальном Банке Республики Казахстан (на одну ночь) (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, СКВ)
1101
133
Вклады в Национальном Банке Республики Казахстан (на одну ночь) (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, ДВВ)
1102
000
Вклады до востребования в Национальном Банке Республики Казахстан
1102
131
Вклады до востребования в Национальном Банке Республики Казахстан (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, тенге)
1102
132
Вклады до востребования в Национальном Банке Республики Казахстан (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, СКВ)
1102
133
Вклады до востребования в Национальном Банке Республики Казахстан (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, ДВВ)
1103
000
Срочные вклады в Национальном Банке Республики Казахстан
1103
131
Срочные вклады в Национальном Банке Республики Казахстан (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, тенге)
1103
132
Срочные вклады в Национальном Банке Республики Казахстан (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, СКВ)
1103
133
Срочные вклады в Национальном Банке Республики Казахстан (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, ДВВ)
1104
000
Обязательные резервы в Национальном Банке Республики Казахстан
1104
131
Обязательные резервы в Национальном Банке Республики Казахстан (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, тенге)
1104
132
Обязательные резервы в Национальном Банке Республики Казахстан (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, СКВ)
1104
133
Обязательные резервы в Национальном Банке Республики Казахстан (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, ДВВ)
1105
000
Дисконт по вкладам, размещенным в Национальном Банке Республики Казахстан
1105
131
Дисконт по вкладам, размещенным в Национальном Банке Республики Казахстан (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, тенге)
1105
132
Дисконт по вкладам, размещенным в Национальном Банке Республики Казахстан (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, СКВ)
1105
133
Дисконт по вкладам, размещенным в Национальном Банке Республики Казахстан (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, ДВВ)
1106
000
Премия по вкладам, размещенным в Национальном Банке Республики Казахстан
1106
131
Премия по вкладам, размещенным в Национальном Банке Республики Казахстан (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, тенге)
1106
132
Премия по вкладам, размещенным в Национальном Банке Республики Казахстан (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, СКВ)
1106
133
Премия по вкладам, размещенным в Национальном Банке Республики Казахстан (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, ДВВ)
1150
000
Банкноты национальной валюты до выпуска в обращение
1150
000
Банкноты национальной валюты до выпуска в обращение
1150
131
Банкноты национальной валюты до выпуска в обращение (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, тенге)

1300
000
Басқа банктерге берілген заемдар
1301
000
Басқа банктердің корреспонденттік шоттары бойынша овердрафт заемдары
1301
141
Басқа банктердің корреспонденттік шоттары бойынша овердрафт заемдары (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
1301
142
Басқа банктердің корреспонденттік шоттары бойынша овердрафт заемдары (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
1301
143
Басқа банктердің корреспонденттік шоттары бойынша овердрафт заемдары (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
1301
161
Басқа банктердің корреспонденттік шоттары бойынша овердрафт заемдары (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, теңге)
1301
162
Басқа банктердің корреспонденттік шоттары бойынша овердрафт заемдары (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
1301
163
Басқа банктердің корреспонденттік шоттары бойынша овердрафт заемдары (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
1301
231
Басқа банктердің корреспонденттік шоттары бойынша овердрафт заемдары (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, теңге)
1301
232
Басқа банктердің корреспонденттік шоттары бойынша овердрафт заемдары (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, ЕАВ)
1301
233
Басқа банктердің корреспонденттік шоттары бойынша овердрафт заемдары (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, БВТ)
1301
241
Басқа банктердің корреспонденттік шоттары бойынша овердрафт заемдары (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
1301
242
Басқа банктердің корреспонденттік шоттары бойынша овердрафт заемдары (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
1301
243
Басқа банктердің корреспонденттік шоттары бойынша овердрафт заемдары (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
1302
000
Басқа банктерге берілген қысқа мерзімді заемдар
1302
141
Басқа банктерге берілген қысқа мерзімді заемдар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
1302
142
Басқа банктерге берілген қысқа мерзімді заемдар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
1302
143
Басқа банктерге берілген қысқа мерзімді заемдар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
1302
241
Басқа банктерге берілген қысқа мерзімді заемдар (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
1302
242
Басқа банктерге берілген қысқа мерзімді заемдар (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
1302
243
Басқа банктерге берілген қысқа мерзімді заемдар (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
1303
000
Басқа банктерге берілген овернайт заемдары
1303
141
Басқа банктерге берілген овернайт заемдары (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
1303
142
Басқа банктерге берілген овернайт заемдары (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
1303
143
Басқа банктерге берілген овернайт заемдары (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
1303
241
Басқа банктерге берілген овернайт заемдары (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
1303
242
Басқа банктерге берілген овернайт заемдары (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
1303
243
Басқа банктерге берілген овернайт заемдары (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
1304
000
Басқа банктерге берілген ұзақ мерзімді заемдар
1304
141
Басқа банктерге берілген ұзақ мерзімді заемдар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
1304
142
Басқа банктерге берілген ұзақ мерзімді заемдар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
1304
143
Басқа банктерге берілген ұзақ мерзімді заемдар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
1304
241
Басқа банктерге берілген ұзақ мерзімді заемдар (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
1304
242
Басқа банктерге берілген ұзақ мерзімді заемдар (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
1304
243
Басқа банктерге берілген ұзақ мерзімді заемдар (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
1305
000
Басқа банктерге берілетін қаржы лизингі
1305
141
Басқа банктерге берілетін қаржы лизингі (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
1305
142
Басқа банктерге берілетін қаржы лизингі (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
1305
143
Басқа банктерге берілетін қаржы лизингі (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
1305
241
Басқа банктерге берілетін қаржы лизингі (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
1305
242
Басқа банктерге берілетін қаржы лизингі (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
1305
243
Басқа банктерге берілетін қаржы лизингі (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
1306
000
Басқа банктердің заемдар бойынша мерзімі өткен берешегі
1306
141
Басқа банктердің заемдар бойынша мерзімі өткен берешегі (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
1306
142
Басқа банктердің заемдар бойынша мерзімі өткен берешегі (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
1306
143
Басқа банктердің заемдар бойынша мерзімі өткен берешегі (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
1306
231
Басқа банктердің заемдар бойынша мерзімі өткен берешегі (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, теңге)
1306
232
Басқа банктердің заемдар бойынша мерзімі өткен берешегі (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, ЕАВ)
1306
233
Басқа банктердің заемдар бойынша мерзімі өткен берешегі (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, БВТ)
1306
241
Басқа банктердің заемдар бойынша мерзімі өткен берешегі (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
1306
242
Басқа банктердің заемдар бойынша мерзімі өткен берешегі (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
1306
243
Басқа банктердің заемдар бойынша мерзімі өткен берешегі (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
1309
000
Басқа банктердің қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешегі
1309
141
Басқа банктердің қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешегі (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
1309
142
Басқа банктердің қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешегі (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
1309
143
Басқа банктердің қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешегі (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
1309
241
Басқа банктердің қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешегі (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
1309
242
Басқа банктердің қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешегі (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
1309
243
Басқа банктердің қаржы лизингі бойынша мерзімі өткен берешегі (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
1310
000
Басқа банктерге берілген заемның құнын оң түзету шоты
1310
141
Басқа банктерге берілген заемның құнын оң түзету шоты (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
1310
142
Басқа банктерге берілген заемның құнын оң түзету шоты (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
1310
143
Басқа банктерге берілген заемның құнын оң түзету шоты (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
1310
161
Басқа банктерге берілген заемның құнын оң түзету шоты (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, теңге)
1310
162
Басқа банктерге берілген заемның құнын оң түзету шоты (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
1310
163
Басқа банктерге берілген заемның құнын оң түзету шоты (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
1310
231
Басқа банктерге берілген заемның құнын оң түзету шоты (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, теңге)
1310
232
Басқа банктерге берілген заемның құнын оң түзету шоты (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, ЕАВ)
1310
233
Басқа банктерге берілген заемның құнын оң түзету шоты (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, БВТ)
1310
241
Басқа банктерге берілген заемның құнын оң түзету шоты (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
1310
242
Басқа банктерге берілген заемның құнын оң түзету шоты (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
1310
243
Басқа банктерге берілген заемның құнын оң түзету шоты (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
1311
000
Басқа банктерге берілген заемның құнын теріс түзету шоты
1311
141
Басқа банктерге берілген заемның құнын теріс түзету шоты (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
1311
142
Басқа банктерге берілген заемның құнын теріс түзету шоты (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
1311
143
Басқа банктерге берілген заемның құнын теріс түзету шоты (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
1311
161
Басқа банктерге берілген заемның құнын теріс түзету шоты (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, теңге)
1311
162
Басқа банктерге берілген заемның құнын теріс түзету шоты (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
1311
163
Басқа банктерге берілген заемның құнын теріс түзету шоты (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
1311
231
Басқа банктерге берілген заемның құнын теріс түзету шоты (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, теңге)
1311
232
Басқа банктерге берілген заемның құнын теріс түзету шоты (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, ЕАВ)
1311
233
Басқа банктерге берілген заемның құнын теріс түзету шоты (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, БВТ)
1311
241
Басқа банктерге берілген заемның құнын теріс түзету шоты (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
1311
242
Басқа банктерге берілген заемның құнын теріс түзету шоты (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
1311
243
Басқа банктерге берілген заемның құнын теріс түзету шоты (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
1312
000
Басқа банктерге берілген заемдар бойынша дисконт
1312
141
Басқа банктерге берілген заемдар бойынша дисконт (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
1312
142
Басқа банктерге берілген заемдар бойынша дисконт (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
1312
143
Басқа банктерге берілген заемдар бойынша дисконт (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
1312
161
Басқа банктерге берілген заемдар бойынша дисконт (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, теңге)
1312
162
Басқа банктерге берілген заемдар бойынша дисконт (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
1312
163
Басқа банктерге берілген заемдар бойынша дисконт (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
1312
231
Басқа банктерге берілген заемдар бойынша дисконт (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, теңге)
1312
232
Басқа банктерге берілген заемдар бойынша дисконт (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, ЕАВ)
1312
233
Басқа банктерге берілген заемдар бойынша дисконт (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, БВТ)
1312
241
Басқа банктерге берілген заемдар бойынша дисконт (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
1312
242
Басқа банктерге берілген заемдар бойынша дисконт (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
1312
243
Басқа банктерге берілген заемдар бойынша дисконт (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
1313
000
Басқа банктерге берілген заемдар бойынша сыйлықақы
1313
141
Басқа банктерге берілген заемдар бойынша сыйлықақы (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
1313
142
Басқа банктерге берілген заемдар бойынша сыйлықақы (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
1313
143
Басқа банктерге берілген заемдар бойынша сыйлықақы (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
1313
161
Басқа банктерге берілген заемдар бойынша сыйлықақы (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, теңге)
1313
162
Басқа банктерге берілген заемдар бойынша сыйлықақы (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
1313
163
Басқа банктерге берілген заемдар бойынша сыйлықақы (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
1313
231
Басқа банктерге берілген заемдар бойынша сыйлықақы (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, теңге)
1313
232
Басқа банктерге берілген заемдар бойынша сыйлықақы (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, ЕАВ)
1313
233
Басқа банктерге берілген заемдар бойынша сыйлықақы (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, БВТ)
1313
241
Басқа банктерге берілген заемдар бойынша сыйлықақы (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
1313
242
Басқа банктерге берілген заемдар бойынша сыйлықақы (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
1313
243
Басқа банктерге берілген заемдар бойынша сыйлықақы (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
1319
000
Басқа банктерге берілген заемдар мен қаржы лизингі бойынша резервтер (провизиялар)
1319

1300
000
Займы, предоставленные другим банкам
1301
000
Займы овердрафт по корреспондентским счетам других банков
1301
141
Займы овердрафт по корреспондентским счетам других банков (резидент, банки второго уровня, тенге)
1301
142
Займы овердрафт по корреспондентским счетам других банков (резидент, банки второго уровня, СКВ)
1301
143
Займы овердрафт по корреспондентским счетам других банков (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
1301
161
Займы овердрафт по корреспондентским счетам других банков (резидент, государственные нефинансовые организации, тенге)
1301
162
Займы овердрафт по корреспондентским счетам других банков (резидент, государственные нефинансовые организации, СКВ)
1301
163
Займы овердрафт по корреспондентским счетам других банков (резидент, государственные нефинансовые организации, ДВВ)
1301
231
Займы овердрафт по корреспондентским счетам других банков (нерезидент, иностранные Центральные банки, тенге)
1301
232
Займы овердрафт по корреспондентским счетам других банков (нерезидент, иностранные Центральные банки, СКВ)
1301
233
Займы овердрафт по корреспондентским счетам других банков (нерезидент, иностранные Центральные банки, ДВВ)
1301
241
Займы овердрафт по корреспондентским счетам других банков (нерезидент, иностранные банки, тенге)
1301
242
Займы овердрафт по корреспондентским счетам других банков (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
1301
243
Займы овердрафт по корреспондентским счетам других банков (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
1302
000
Краткосрочные займы, предоставленные другим банкам
1302
141
Краткосрочные займы, предоставленные другим банкам (резидент, банки второго уровня, тенге)
1302
142
Краткосрочные займы, предоставленные другим банкам (резидент, банки второго уровня, СКВ)
1302
143
Краткосрочные займы, предоставленные другим банкам (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
1302
241
Краткосрочные займы, предоставленные другим банкам (нерезидент, иностранные банки, тенге)
1302
242
Краткосрочные займы, предоставленные другим банкам (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
1302
243
Краткосрочные займы, предоставленные другим банкам (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
1303
000
Займы овернайт, предоставленные другим банкам
1303
141
Займы овернайт, предоставленные другим банкам (резидент, банки второго уровня, тенге)
1303
142
Займы овернайт, предоставленные другим банкам (резидент, банки второго уровня, СКВ)
1303
143
Займы овернайт, предоставленные другим банкам (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
1303
241
Займы овернайт, предоставленные другим банкам (нерезидент, иностранные банки, тенге)
1303
242
Займы овернайт, предоставленные другим банкам (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
1303
243
Займы овернайт, предоставленные другим банкам (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
1304
000
Долгосрочные займы, предоставленные другим банкам
1304
141
Долгосрочные займы, предоставленные другим банкам (резидент, банки второго уровня, тенге)
1304
142
Долгосрочные займы, предоставленные другим банкам (резидент, банки второго уровня, СКВ)
1304
143
Долгосрочные займы, предоставленные другим банкам (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
1304
241
Долгосрочные займы, предоставленные другим банкам (нерезидент, иностранные банки, тенге)
1304
242
Долгосрочные займы, предоставленные другим банкам (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
1304
243
Долгосрочные займы, предоставленные другим банкам (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
1305
000
Финансовый лизинг другим банкам
1305
141
Финансовый лизинг другим банкам (резидент, банки второго уровня, тенге)
1305
142
Финансовый лизинг другим банкам (резидент, банки второго уровня, СКВ)
1305
143
Финансовый лизинг другим банкам (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
1305
241
Финансовый лизинг другим банкам (нерезидент, иностранные банки, тенге)
1305
242
Финансовый лизинг другим банкам (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
1305
243
Финансовый лизинг другим банкам (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
1306
000
Просроченная задолженность других банков по займам
1306
141
Просроченная задолженность других банков по займам (резидент, банки второго уровня, тенге)
1306
142
Просроченная задолженность других банков по займам (резидент, банки второго уровня, СКВ)
1306
143
Просроченная задолженность других банков по займам (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
1306
231
Просроченная задолженность других банков по займам (нерезидент, иностранные Центральные банки, тенге)
1306
232
Просроченная задолженность других банков по займам (нерезидент, иностранные Центральные банки, СКВ)
1306
233
Просроченная задолженность других банков по займам (нерезидент, иностранные Центральные банки, ДВВ)
1306
241
Просроченная задолженность других банков по займам (нерезидент, иностранные банки, тенге)
1306
242
Просроченная задолженность других банков по займам (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
1306
243
Просроченная задолженность других банков по займам (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
1309
000
Просроченная задолженность других банков по финансовому лизингу
1309
141
Просроченная задолженность других банков по финансовому лизингу (резидент, банки второго уровня, тенге)
1309
142
Просроченная задолженность других банков по финансовому лизингу (резидент, банки второго уровня, СКВ)
1309
143
Просроченная задолженность других банков по финансовому лизингу (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
1309
241
Просроченная задолженность других банков по финансовому лизингу (нерезидент, иностранные банки, тенге)
1309
242
Просроченная задолженность других банков по финансовому лизингу (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
1309
243
Просроченная задолженность других банков по финансовому лизингу (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
1310
000
Счет положительной корректировки стоимости займа, предоставленного другим банкам
1310
141
Счет положительной корректировки стоимости займа, предоставленного другим банкам (резидент, банки второго уровня, тенге)
1310
142
Счет положительной корректировки стоимости займа, предоставленного другим банкам (резидент, банки второго уровня, СКВ)
1310
143
Счет положительной корректировки стоимости займа, предоставленного другим банкам (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
1310
161
Счет положительной корректировки стоимости займа, предоставленного другим банкам (резидент, государственные нефинансовые организации, тенге)
1310
162
Счет положительной корректировки стоимости займа, предоставленного другим банкам (резидент, государственные нефинансовые организации, СКВ)
1310
163
Счет положительной корректировки стоимости займа, предоставленного другим банкам (резидент, государственные нефинансовые организации, ДВВ)
1310
231
Счет положительной корректировки стоимости займа, предоставленного другим банкам (нерезидент, иностранные Центральные банки, тенге)
1310
232
Счет положительной корректировки стоимости займа, предоставленного другим банкам (нерезидент, иностранные Центральные банки, СКВ)
1310
233
Счет положительной корректировки стоимости займа, предоставленного другим банкам (нерезидент, иностранные Центральные банки, ДВВ)
1310
241
Счет положительной корректировки стоимости займа, предоставленного другим банкам (нерезидент, иностранные банки, тенге)
1310
242
Счет положительной корректировки стоимости займа, предоставленного другим банкам (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
1310
243
Счет положительной корректировки стоимости займа, предоставленного другим банкам (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
1311
000
Счет отрицательной корректировки стоимости займа, предоставленного другим банкам
1311
141
Счет отрицательной корректировки стоимости займа, предоставленного другим банкам (резидент, банки второго уровня, тенге)
1311
142
Счет отрицательной корректировки стоимости займа, предоставленного другим банкам (резидент, банки второго уровня, СКВ)
1311
143
Счет отрицательной корректировки стоимости займа, предоставленного другим банкам (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
1311
161
Счет отрицательной корректировки стоимости займа, предоставленного другим банкам (резидент, государственные нефинансовые организации, тенге)
1311
162
Счет отрицательной корректировки стоимости займа, предоставленного другим банкам (резидент, государственные нефинансовые организации, СКВ)
1311
163
Счет отрицательной корректировки стоимости займа, предоставленного другим банкам (резидент, государственные нефинансовые организации, ДВВ)
1311
231
Счет отрицательной корректировки стоимости займа, предоставленного другим банкам (нерезидент, иностранные Центральные банки, тенге)
1311
232
Счет отрицательной корректировки стоимости займа, предоставленного другим банкам (нерезидент, иностранные Центральные банки, СКВ)
1311
233
Счет отрицательной корректировки стоимости займа, предоставленного другим банкам (нерезидент, иностранные Центральные банки, ДВВ)
1311
241
Счет отрицательной корректировки стоимости займа, предоставленного другим банкам (нерезидент, иностранные банки, тенге)
1311
242
Счет отрицательной корректировки стоимости займа, предоставленного другим банкам (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
1311
243
Счет отрицательной корректировки стоимости займа, предоставленного другим банкам (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
1312
000
Дисконт по займам, предоставленным другим банкам
1312
141
Дисконт по займам, предоставленным другим банкам (резидент, банки второго уровня, тенге)
1312
142
Дисконт по займам, предоставленным другим банкам (резидент, банки второго уровня, СКВ)
1312
143
Дисконт по займам, предоставленным другим банкам (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
1312
161
Дисконт по займам, предоставленным другим банкам (резидент, государственные нефинансовые организации, тенге)
1312
162
Дисконт по займам, предоставленным другим банкам (резидент, государственные нефинансовые организации, СКВ)
1312
163
Дисконт по займам, предоставленным другим банкам (резидент, государственные нефинансовые организации, ДВВ)
1312
231
Дисконт по займам, предоставленным другим банкам (нерезидент, иностранные Центральные банки, тенге)
1312
232
Дисконт по займам, предоставленным другим банкам (нерезидент, иностранные Центральные банки, СКВ)
1312
233
Дисконт по займам, предоставленным другим банкам (нерезидент, иностранные Центральные банки, ДВВ)
1312
241
Дисконт по займам, предоставленным другим банкам (нерезидент, иностранные банки, тенге)
1312
242
Дисконт по займам, предоставленным другим банкам (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
1312
243
Дисконт по займам, предоставленным другим банкам (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
1313
000
Премия по займам, предоставленным другим банкам
1313
141
Премия по займам, предоставленным другим банкам (резидент, банки второго уровня, тенге)
1313
142
Премия по займам, предоставленным другим банкам (резидент, банки второго уровня, СКВ)
1313
143
Премия по займам, предоставленным другим банкам (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
1313
161
Премия по займам, предоставленным другим банкам (резидент, государственные нефинансовые организации, тенге)
1313
162
Премия по займам, предоставленным другим банкам (резидент, государственные нефинансовые организации, СКВ)
1313
163
Премия по займам, предоставленным другим банкам (резидент, государственные нефинансовые организации, ДВВ)
1313
231
Премия по займам, предоставленным другим банкам (нерезидент, иностранные Центральные банки, тенге)
1313
232
Премия по займам, предоставленным другим банкам (нерезидент, иностранные Центральные банки, СКВ)
1313
233
Премия по займам, предоставленным другим банкам (нерезидент, иностранные Центральные банки, ДВВ)
1313
241
Премия по займам, предоставленным другим банкам (нерезидент, иностранные банки, тенге)
1313
242
Премия по займам, предоставленным другим банкам (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
1313
243
Премия по займам, предоставленным другим банкам (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
1319
000
Резервы (провизии) по займам и финансовому лизингу, предоставленным другим банкам
1319

1490
000
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар
1491
000
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар
1491
141
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
1491
142
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
1491
143
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
1491
151
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар (резидент, қаржы ұйымдары, теңге)
1491
152
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар (резидент, қаржы ұйымдары, ЕАВ)
1491
153
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар (резидент, қаржы ұйымдары, БВТ)
1491
161
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, теңге)
1491
162
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
1491
163
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
1491
171
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар (резидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, теңге)
1491
172
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар (резидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
1491
173
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар (резидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
1491
191
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар (резидент, үй шаруашылықтары, теңге)
1491
241
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
1491
242
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
1491
243
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
1492
000
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша дисконт
1492
141
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша дисконт (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
1492
142
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша дисконт (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
1492
143
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша дисконт (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
1492
151
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша дисконт (резидент, қаржы ұйымдары, теңге)
1492
152
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша дисконт (резидент, қаржы ұйымдары, ЕАВ)
1492
153
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша дисконт (резидент, қаржы ұйымдары, БВТ)
1492
161
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша дисконт (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, теңге)
1492
162
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша дисконт (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
1492
163
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша дисконт (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
1492
171
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша дисконт (резидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, теңге)
1492
172
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша дисконт (резидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
1492
173
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша дисконт (резидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
1492
191
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша дисконт (резидент, үй шаруашылықтары, теңге)
1492
241
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша дисконт (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
1492
242
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша дисконт (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
1492
243
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша дисконт (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
1493
000
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша сыйлықақы
1493
141
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша сыйлықақы (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
1493
142
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша сыйлықақы (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
1493
143
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша сыйлықақы (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
1493
151
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша сыйлықақы (резидент, қаржы ұйымдары, теңге)
1493
152
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша сыйлықақы (резидент, қаржы ұйымдары, ЕАВ)
1493
153
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша сыйлықақы (резидент, қаржы ұйымдары, БВТ)
1493
161
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша сыйлықақы (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, теңге)
1493
162
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша сыйлықақы (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
1493
163
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша сыйлықақы (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
1493
171
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша сыйлықақы (резидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, теңге)
1493
172
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша сыйлықақы (резидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
1493
173
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша сыйлықақы (резидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
1493
191
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша сыйлықақы (резидент, үй шаруашылықтары, теңге)
1493
241
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша сыйлықақы (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
1493
242
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша сыйлықақы (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
1493
243
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша сыйлықақы (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
1494
000
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша мерзімі өткен берешек
1494
141
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша мерзімі өткен берешек (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
1494
142
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша мерзімі өткен берешек (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
1494
143
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша мерзімі өткен берешек (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
1494
151
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша мерзімі өткен берешек (резидент, қаржы ұйымдары, теңге)
1494
152
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша мерзімі өткен берешек (резидент, қаржы ұйымдары, ЕАВ)
1494
153
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша мерзімі өткен берешек (резидент, қаржы ұйымдары, БВТ)
1494
161
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша мерзімі өткен берешек (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, теңге)
1494
162
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша мерзімі өткен берешек (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
1494
163
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша мерзімі өткен берешек (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
1494
171
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша мерзімі өткен берешек (резидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, теңге)
1494
172
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша мерзімі өткен берешек (резидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
1494
173
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша мерзімі өткен берешек (резидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
1494
191
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша мерзімі өткен берешек (резидент, үй шаруашылықтары, теңге)
1494
241
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша мерзімі өткен берешек (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
1494
242
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша мерзімі өткен берешек (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
1494
243
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша мерзімі өткен берешек (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
1495
000
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар)
1495
141
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
1495
142
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
1495
143
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
1495
151
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, қаржы ұйымдары, теңге)
1495
152
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, қаржы ұйымдары, ЕАВ)
1495
153
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, қаржы ұйымдары, БВТ)
1495
161
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, теңге)
1495
162
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
1495
163
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
1495
171
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, теңге)
1495
172
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
1495
173
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
1495
191
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, үй шаруашылықтары, теңге)
1495
241
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
1495
242
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
1495
243
"Заемдар және дебиторлық берешек" санатындағы басқа да борыштық құралдар бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)

1490
000
Прочие долговые инструменты в категории "займы и дебиторская задолженность"
1491
000
Прочие долговые инструменты в категории "займы и дебиторская задолженность"
1491
141
Прочие долговые инструменты в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, банки второго уровня, тенге)
1491
142
Прочие долговые инструменты в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, банки второго уровня, СКВ)
1491
143
Прочие долговые инструменты в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
1491
151
Прочие долговые инструменты в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, финансовые организации, тенге)
1491
152
Прочие долговые инструменты в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, финансовые организации, СКВ)
1491
153
Прочие долговые инструменты в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, финансовые организации, ДВВ)
1491
161
Прочие долговые инструменты в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, государственные нефинансовые организации, тенге)
1491
162
Прочие долговые инструменты в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, государственные нефинансовые организации, СКВ)
1491
163
Прочие долговые инструменты в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, государственные нефинансовые организации, ДВВ)
1491
171
Прочие долговые инструменты в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, негосударственные нефинансовые организации, тенге)
1491
172
Прочие долговые инструменты в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, негосударственные нефинансовые организации, СКВ)
1491
173
Прочие долговые инструменты в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, негосударственные нефинансовые организации, ДВВ)
1491
191
Прочие долговые инструменты в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, домашние хозяйства, тенге)
1491
241
Прочие долговые инструменты в категории "займы и дебиторская задолженность" (нерезидент, иностранные банки, тенге)
1491
242
Прочие долговые инструменты в категории "займы и дебиторская задолженность" (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
1491
243
Прочие долговые инструменты в категории "займы и дебиторская задолженность" (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
1492
000
Дисконт по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность"
1492
141
Дисконт по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, банки второго уровня, тенге)
1492
142
Дисконт по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, банки второго уровня, СКВ)
1492
143
Дисконт по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
1492
151
Дисконт по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, финансовые организации, тенге)
1492
152
Дисконт по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, финансовые организации, СКВ)
1492
153
Дисконт по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, финансовые организации, ДВВ)
1492
161
Дисконт по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, государственные нефинансовые организации, тенге)
1492
162
Дисконт по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, государственные нефинансовые организации, СКВ)
1492
163
Дисконт по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, государственные нефинансовые организации, ДВВ)
1492
171
Дисконт по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, негосударственные нефинансовые организации, тенге)
1492
172
Дисконт по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, негосударственные нефинансовые организации, СКВ)
1492
173
Дисконт по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, негосударственные нефинансовые организации, ДВВ)
1492
191
Дисконт по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, домашние хозяйства, тенге)
1492
241
Дисконт по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (нерезидент, иностранные банки, тенге)
1492
242
Дисконт по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
1492
243
Дисконт по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
1493
000
Премия по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность"
1493
141
Премия по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, банки второго уровня, тенге)
1493
142
Премия по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, банки второго уровня, СКВ)
1493
143
Премия по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
1493
151
Премия по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, финансовые организации, тенге)
1493
152
Премия по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, финансовые организации, СКВ)
1493
153
Премия по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, финансовые организации, ДВВ)
1493
161
Премия по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, государственные нефинансовые организации, тенге)
1493
162
Премия по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, государственные нефинансовые организации, СКВ)
1493
163
Премия по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, государственные нефинансовые организации, ДВВ)
1493
171
Премия по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, негосударственные нефинансовые организации, тенге)
1493
172
Премия по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, негосударственные нефинансовые организации, СКВ)
1493
173
Премия по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, негосударственные нефинансовые организации, ДВВ)
1493
191
Премия по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, домашние хозяйства, тенге)
1493
241
Премия по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (нерезидент, иностранные банки, тенге)
1493
242
Премия по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
1493
243
Премия по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
1494
000
Просроченная задолженность по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность"
1494
141
Просроченная задолженность по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, банки второго уровня, тенге)
1494
142
Просроченная задолженность по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, банки второго уровня, СКВ)
1494
143
Просроченная задолженность по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
1494
151
Просроченная задолженность по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, финансовые организации, тенге)
1494
152
Просроченная задолженность по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, финансовые организации, СКВ)
1494
153
Просроченная задолженность по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, финансовые организации, ДВВ)
1494
161
Просроченная задолженность по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, государственные нефинансовые организации, тенге)
1494
162
Просроченная задолженность по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, государственные нефинансовые организации, СКВ)
1494
163
Просроченная задолженность по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, государственные нефинансовые организации, ДВВ)
1494
171
Просроченная задолженность по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, негосударственные нефинансовые организации, тенге)
1494
172
Просроченная задолженность по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, негосударственные нефинансовые организации, СКВ)
1494
173
Просроченная задолженность по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, негосударственные нефинансовые организации, ДВВ)
1494
191
Просроченная задолженность по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, домашние хозяйства, тенге)
1494
241
Просроченная задолженность по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (нерезидент, иностранные банки, тенге)
1494
242
Просроченная задолженность по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
1494
243
Просроченная задолженность по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
1495
000
Резервы (провизии) на покрытие убытков по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность"
1495
141
Резервы (провизии) на покрытие убытков по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, банки второго уровня, тенге)
1495
142
Резервы (провизии) на покрытие убытков по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, банки второго уровня, СКВ)
1495
143
Резервы (провизии) на покрытие убытков по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
1495
151
Резервы (провизии) на покрытие убытков по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, финансовые организации, тенге)
1495
152
Резервы (провизии) на покрытие убытков по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, финансовые организации, СКВ)
1495
153
Резервы (провизии) на покрытие убытков по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, финансовые организации, ДВВ)
1495
161
Резервы (провизии) на покрытие убытков по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, государственные нефинансовые организации, тенге)
1495
162
Резервы (провизии) на покрытие убытков по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, государственные нефинансовые организации, СКВ)
1495
163
Резервы (провизии) на покрытие убытков по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, государственные нефинансовые организации, ДВВ)
1495
171
Резервы (провизии) на покрытие убытков по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, негосударственные нефинансовые организации, тенге)
1495
172
Резервы (провизии) на покрытие убытков по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, негосударственные нефинансовые организации, СКВ)
1495
173
Резервы (провизии) на покрытие убытков по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, негосударственные нефинансовые организации, ДВВ)
1495
191
Резервы (провизии) на покрытие убытков по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (резидент, домашние хозяйства, тенге)
1495
241
Резервы (провизии) на покрытие убытков по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (нерезидент, иностранные банки, тенге)
1495
242
Резервы (провизии) на покрытие убытков по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
1495
243
Резервы (провизии) на покрытие убытков по прочим долговым инструментам в категории "займы и дебиторская задолженность" (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)

131
Қымбат емес металдардан жасалған, қоймадағы коллекциялық монеталар (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, теңге)
1604
232
Қымбат емес металдардан жасалған, қоймадағы коллекциялық монеталар (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, ЕАВ)
1604
233
Қымбат емес металдардан жасалған, қоймадағы коллекциялық монеталар (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, БВТ)
1610
000
Сатуға арналған ұзақ мерзімді активтер
1610
000
Сатуға арналған ұзақ мерзімді активтер
1650
000
Негізгі құралдар және материалдық емес активтер
1651
000
Салынып жатқан (орнатылып жатқан) негізгі құралдар
1652
000
Жер, үйлер және ғимараттар
1653
000
Компьютерлік жабдық
1654
000
Басқа да негізгі құралдар
1655
000
Қаржы лизингіне қабылданған негізгі құралдар
1656
000
Жалға беруге арналған негізгі құралдар
1657
000
Жалға алынған үйлер бойынша күрделі шығындар
1658
000
Көлік құралдары
1659
000
Материалдық емес активтер
1660
000
Құрылатын (әзірленетін) материалдық емес активтер
1661
000
Гудвилл
1662
000
Инвестициялық мүлік
1692
000
Үйлер және ғимараттар бойынша есептелген амортизация
1693
000
Компьютерлік жабдық бойынша есептелген амортизация
1694
000
Басқа да негізгі құралдар бойынша есептелген амортизация
1695
000
Қаржы лизингі бойынша алынған негізгі құралдар бойынша есептелген амортизация
1696
000
Жалға беруге арналған негізгі құралдар бойынша есептелген амортизация
1697
000
Жалға алынған үйлер бойынша күрделі шығындар бойынша есептелген амортизация
1698
000
Көлік құралдары бойынша есептелген амортизация
1699
000
Материалдық емес активтер бойынша есептелген амортизация
1700
000
Сыйақы алуға байланысты есептелген кірістер бойынша есептелген кірістер
1705
000
Корреспонденттік шоттар бойынша есептелген кірістер
1705
131
Корреспонденттік шоттар бойынша есептелген кірістер (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, теңге)
1705
132
Корреспонденттік шоттар бойынша есептелген кірістер (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, ЕАВ)
1705
133
Корреспонденттік шоттар бойынша есептелген кірістер (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, БВТ)
1705
141
Корреспонденттік шоттар бойынша есептелген кірістер (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
1705
142
Корреспонденттік шоттар бойынша есептелген кірістер (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
1705
143
Корреспонденттік шоттар бойынша есептелген кірістер (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
1705
151
Корреспонденттік шоттар бойынша есептелген кірістер (резидент, қаржы ұйымдары, теңге)
1705
152
Корреспонденттік шоттар бойынша есептелген кірістер (резидент, қаржы ұйымдары, ЕАВ)
1705
153
Корреспонденттік шоттар бойынша есептелген кірістер (резидент, қаржы ұйымдары, БВТ)
1705
231
Корреспонденттік шоттар бойынша есептелген кірістер (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, теңге)
1705
232
Корреспонденттік шоттар бойынша есептелген кірістер (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, ЕАВ)
1705
233
Корреспонденттік шоттар бойынша есептелген кірістер (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, БВТ)
1705
241
Корреспонденттік шоттар бойынша есептелген кірістер (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
1705
242
Корреспонденттік шоттар бойынша есептелген кірістер (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
1705
243
Корреспонденттік шоттар бойынша есептелген кірістер (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
1710
000
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде орналастырылған салымдар бойынша есептелген кірістер
1710
131
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде орналастырылған салымдар бойынша есептелген кірістер (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, теңге)
1710
132
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде орналастырылған салымдар бойынша есептелген кірістер (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, ЕАВ)
1710
133
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде орналастырылған салымдар бойынша есептелген кірістер (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, БВТ)
1725
000
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша есептелген кірістер
1725
141
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша есептелген кірістер (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
1725
142
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша есептелген кірістер (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
1725
143
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша есептелген кірістер (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
1725
161
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша есептелген кірістер (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, теңге)
1725
162
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша есептелген кірістер (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
1725
163
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша есептелген кірістер (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
1725
231
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша есептелген кірістер (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, теңге)
1725
232
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша есептелген кірістер (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, ЕАВ)
1725
233
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша есептелген кірістер (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, БВТ)
1725
241
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша есептелген кірістер (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
1725
242
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша есептелген кірістер (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
1725
243
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша есептелген кірістер (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
1726
000
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша мерзімі өткен сыйақы
1726
131
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша мерзімі өткен сыйақы (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, теңге)
1726
132
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша мерзімі өткен сыйақы (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, ЕАВ)
1726
133
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша мерзімі өткен сыйақы (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, БВТ)
1726
141
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша мерзімі өткен сыйақы (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
1726
142
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша мерзімі өткен сыйақы (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
1726
143
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша мерзімі өткен сыйақы (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
1726
161
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша мерзімі өткен сыйақы (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, теңге)
1726
162
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша мерзімі өткен сыйақы (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
1726
163
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша мерзімі өткен сыйақы (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
1726
231
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша мерзімі өткен сыйақы (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, теңге)
1726
232
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша мерзімі өткен сыйақы (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, ЕАВ)
1726
233
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша мерзімі өткен сыйақы (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, БВТ)
1726
241
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша мерзімі өткен сыйақы (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
1726
242
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша мерзімі өткен сыйақы (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
1726
243
Басқа банктерде орналастырылған салымдар бойынша мерзімі өткен сыйақы (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
1727
000
Металл шоттарда орналастырылған тазартылған қымбат металдар бойынша есептелген кірістер
1727

131
Коллекционные монеты, изготовленные из недрагоценных металлов, на складе (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, тенге)
1604
232
Коллекционные монеты, изготовленные из недрагоценных металлов, на складе (нерезидент, иностранные Центральные банки, СКВ)
1604
233
Коллекционные монеты, изготовленные из недрагоценных металлов, на складе (нерезидент, иностранные Центральные банки, ДВВ)
1610
000
Долгосрочные активы, предназначенные для продажи
1610
000
Долгосрочные активы, предназначенные для продажи
1650
000
Основные средства и нематериальные активы
1651
000
Строящиеся (устанавливаемые) основные средства
1652
000
Земля, здания и сооружения
1653
000
Компьютерное оборудование
1654
000
Прочие основные средства
1655
000
Основные средства, принятые в финансовый лизинг
1656
000
Основные средства, предназначенные для сдачи в аренду
1657
000
Капитальные затраты по арендованным зданиям
1658
000
Транспортные средства
1659
000
Нематериальные активы
1660
000
Создаваемые (разрабатываемые) нематериальные активы
1661
000
Гудвилл
1662
000
Инвестиционное имущество
1692
000
Начисленная амортизация по зданиям и сооружениям
1693
000
Начисленная амортизация по компьютерному оборудованию
1694
000
Начисленная амортизация по прочим основным средствам
1695
000
Начисленная амортизация по основным средствам, полученным по финансовому лизингу
1696
000
Начисленная амортизация по основным средствам, предназначенным для сдачи в аренду
1697
000
Начисленная амортизация по капитальным затратам по арендованным зданиям
1698
000
Начисленная амортизация по транспортным средствам
1699
000
Начисленная амортизация по нематериальным активам
1700
000
Начисленные доходы, связанные с получением вознаграждения
1705
000
Начисленные доходы по корреспондентским счетам
1705
131
Начисленные доходы по корреспондентским счетам (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, тенге)
1705
132
Начисленные доходы по корреспондентским счетам (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, СКВ)
1705
133
Начисленные доходы по корреспондентским счетам (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, ДВВ)
1705
141
Начисленные доходы по корреспондентским счетам (резидент, банки второго уровня, тенге)
1705
142
Начисленные доходы по корреспондентским счетам (резидент, банки второго уровня, СКВ)
1705
143
Начисленные доходы по корреспондентским счетам (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
1705
151
Начисленные доходы по корреспондентским счетам (резидент, финансовые организации, тенге)
1705
152
Начисленные доходы по корреспондентским счетам (резидент, финансовые организации, СКВ)
1705
153
Начисленные доходы по корреспондентским счетам (резидент, финансовые организации, ДВВ)
1705
231
Начисленные доходы по корреспондентским счетам (нерезидент, иностранные Центральные банки, тенге)
1705
232
Начисленные доходы по корреспондентским счетам (нерезидент, иностранные Центральные банки, СКВ)
1705
233
Начисленные доходы по корреспондентским счетам (нерезидент, иностранные Центральные банки, ДВВ)
1705
241
Начисленные доходы по корреспондентским счетам (нерезидент, иностранные банки, тенге)
1705
242
Начисленные доходы по корреспондентским счетам (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
1705
243
Начисленные доходы по корреспондентским счетам (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
1710
000
Начисленные доходы по вкладам, размещенным в Национальном Банке Республики Казахстан
1710
131
Начисленные доходы по вкладам, размещенным в Национальном Банке Республики Казахстан (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, тенге)
1710
132
Начисленные доходы по вкладам, размещенным в Национальном Банке Республики Казахстан (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, СКВ)
1710
133
Начисленные доходы по вкладам, размещенным в Национальном Банке Республики Казахстан (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, ДВВ)
1725
000
Начисленные доходы по вкладам, размещенным в других банках
1725
141
Начисленные доходы по вкладам, размещенным в других банках (резидент, банки второго уровня, тенге)
1725
142
Начисленные доходы по вкладам, размещенным в других банках (резидент, банки второго уровня, СКВ)
1725
143
Начисленные доходы по вкладам, размещенным в других банках (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
1725
161
Начисленные доходы по вкладам, размещенным в других банках (резидент, государственные нефинансовые организации, тенге)
1725
162
Начисленные доходы по вкладам, размещенным в других банках (резидент, государственные нефинансовые организации, СКВ)
1725
163
Начисленные доходы по вкладам, размещенным в других банках (резидент, государственные нефинансовые организации, ДВВ)
1725
231
Начисленные доходы по вкладам, размещенным в других банках (нерезидент, иностранные Центральные банки, тенге)
1725
232
Начисленные доходы по вкладам, размещенным в других банках (нерезидент, иностранные Центральные банки, СКВ)
1725
233
Начисленные доходы по вкладам, размещенным в других банках (нерезидент, иностранные Центральные банки, ДВВ)
1725
241
Начисленные доходы по вкладам, размещенным в других банках (нерезидент, иностранные банки, тенге)
1725
242
Начисленные доходы по вкладам, размещенным в других банках (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
1725
243
Начисленные доходы по вкладам, размещенным в других банках (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
1726
000
Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным в других банках
1726
131
Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным в других банках (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, тенге)
1726
132
Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным в других банках (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, СКВ)
1726
133
Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным в других банках (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, ДВВ)
1726
141
Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным в других банках (резидент, банки второго уровня, тенге)
1726
142
Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным в других банках (резидент, банки второго уровня, СКВ)
1726
143
Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным в других банках (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
1726
161
Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным в других банках (резидент, государственные нефинансовые организации, тенге)
1726
162
Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным в других банках (резидент, государственные нефинансовые организации, СКВ)
1726
163
Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным в других банках (резидент, государственные нефинансовые организации, ДВВ)
1726
231
Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным в других банках (нерезидент, иностранные Центральные банки, тенге)
1726
232
Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным в других банках (нерезидент, иностранные Центральные банки, СКВ)
1726
233
Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным в других банках (нерезидент, иностранные Центральные банки, ДВВ)
1726
241
Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным в других банках (нерезидент, иностранные банки, тенге)
1726
242
Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным в других банках (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
1726
243
Просроченное вознаграждение по вкладам, размещенным в других банках (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
1727
000
Начисленные доходы по аффинированным драгоценным металлам, размещенным на металлических счетах
1727

1810
000
Есептелген комиссиялық кірістер
1811
000
Аударым операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер
1811
101
Аударым операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, теңге)
1811
102
Аударым операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, ЕАВ)
1811
103
Аударым операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, БВТ)
1811
201
Аударым операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, теңге)
1811
202
Аударым операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, ЕАВ)
1811
203
Аударым операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, БВТ)
1812
000
Агенттік қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер
1812
101
Агенттік қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, теңге)
1812
102
Агенттік қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, ЕАВ)
1812
103
Агенттік қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, БВТ)
1812
201
Агенттік қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (нерезидент, тенге)
1812
202
Агенттік қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (нерезидент, СКВ)
1812
203
Агенттік қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (нерезидент, ДВВ)
1813
000
Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер
1813
101
Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, теңге)
1813
102
Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, ЕАВ)
1813
103
Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, БВТ)
1813
201
Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, теңге)
1813
202
Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, ЕАВ)
1813
203
Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, БВТ)
1814
000
Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер
1814
101
Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, теңге)
1814
102
Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, ЕАВ)
1814
103
Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, БВТ)
1814
201
Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, теңге)
1814
202
Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, ЕАВ)
1814
203
Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, БВТ)
1815
000
Сенімгерлік операциялар бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер
1815
101
Сенімгерлік операциялар бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, теңге)
1815
102
Сенімгерлік операциялар бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, ЕАВ)
1815
103
Сенімгерлік операциялар бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, БВТ)
1815
201
Сенімгерлік операциялар бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, теңге)
1815
202
Сенімгерлік операциялар бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, ЕАВ)
1815
203
Сенімгерлік операциялар бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, БВТ)
1816
000
Кепілдіктермен операциялар бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер
1816
101
Кепілдіктермен операциялар бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, теңге)
1816
102
Кепілдіктермен операциялар бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, ЕАВ)
1816
103
Кепілдіктермен операциялар бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, БВТ)
1816
201
Кепілдіктермен операциялар бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, теңге)
1816
202
Кепілдіктермен операциялар бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, ЕАВ)
1816
203
Кепілдіктермен операциялар бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, БВТ)
1817
000
Салымдарды қабылдау, клиенттердің банк шоттарын ашу және жүргізу бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер
1817
101
Салымдарды қабылдау, клиенттердің банк шоттарын ашу және жүргізу бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, теңге)
1817
102
Салымдарды қабылдау, клиенттердің банк шоттарын ашу және жүргізу бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, ЕАВ)
1817
103
Салымдарды қабылдау, клиенттердің банк шоттарын ашу және жүргізу бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, БВТ)
1817
201
Салымдарды қабылдау, клиенттердің банк шоттарын ашу және жүргізу бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, теңге)
1817
202
Салымдарды қабылдау, клиенттердің банк шоттарын ашу және жүргізу бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, ЕАВ)
1817
203
Салымдарды қабылдау, клиенттердің банк шоттарын ашу және жүргізу бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, БВТ)
1818
000
Есептелген басқа да комиссиялық кірістер
1818
101
Есептелген басқа да комиссиялық кірістер (резидент, теңге)
1818
102
Есептелген басқа да комиссиялық кірістер (резидент, ЕАВ)
1818
103
Есептелген басқа да комиссиялық кірістер (резидент, БВТ)
1818
201
Есептелген басқа да комиссиялық кірістер (бейрезидент, теңге)
1818
202
Есептелген басқа да комиссиялық кірістер (бейрезидент, ЕАВ)
1818
203
Есептелген басқа да комиссиялық кірістер (бейрезидент, БВТ)
1819
000
Бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби қызмет бойынша есептелген комиссиялық кірістер
1819
101
Бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби қызмет бойынша есептелген комиссиялық кірістер (резидент, теңге)
1819
102
Бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби қызмет бойынша есептелген комиссиялық кірістер (резидент, ЕАВ)
1819
103
Бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби қызмет бойынша есептелген комиссиялық кірістер (резидент, БВТ)
1819
201
Бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби қызмет бойынша есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, теңге)
1819
202
Бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби қызмет бойынша есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, ЕАВ)
1819
203
Бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби қызмет бойынша есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, БВТ)
1820
000
Төлем құжаттарының акцепті үшін есептелген комиссиялық кірістер
1820
101
Төлем құжаттарының акцепті үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, теңге)
1820
102
Төлем құжаттарының акцепті үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, ЕАВ)
1820
103
Төлем құжаттарының акцепті үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, БВТ)
1820
201
Төлем құжаттарының акцепті үшін есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, теңге)
1820
202
Төлем құжаттарының акцепті үшін есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, ЕАВ)
1820
203
Төлем құжаттарының акцепті үшін есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, БВТ)
1821
000
Кассалық операциялар бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер
1821
101
Кассалық операциялар бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, теңге)
1821
102
Кассалық операциялар бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, ЕАВ)
1821
103
Кассалық операциялар бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, БВТ)
1821
201
Кассалық операциялар бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, теңге)
1821
202
Кассалық операциялар бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, ЕАВ)
1821
203
Кассалық операциялар бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, БВТ)
1822
000
Құжаттық есеп айырысулар бойынша есептелген комиссиялық кірістер
1822
101
Құжаттық есеп айырысулар бойынша есептелген комиссиялық кірістер (резидент, теңге)
1822
102
Құжаттық есеп айырысулар бойынша есептелген комиссиялық кірістер (резидент, ЕАВ)
1822
103
Құжаттық есеп айырысулар бойынша есептелген комиссиялық кірістер (резидент, БВТ)
1822
201
Құжаттық есеп айырысулар бойынша есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, теңге)
1822
202
Құжаттық есеп айырысулар бойынша есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, ЕАВ)
1822
203
Құжаттық есеп айырысулар бойынша есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, БВТ)
1823
000
Форфейтинг операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер
1823
101
Форфейтинг операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, теңге)
1823
102
Форфейтинг операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, ЕАВ)
1823
103
Форфейтинг операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, БВТ)
1823
201
Форфейтинг операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, теңге)
1823
202
Форфейтинг операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, ЕАВ)
1823
203
Форфейтинг операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, БВТ)
1824
000
Факторинг операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер
1824
101
Факторинг операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, теңге)
1824
102
Факторинг операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, ЕАВ)
1824
103
Факторинг операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, БВТ)
1824
201
Факторинг операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, теңге)
1824
202
Факторинг операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, ЕАВ)
1824
203
Факторинг операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, БВТ)
1825
000
Инкассациялау бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер
1825
101
Инкассациялау бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, теңге)
1825
102
Инкассациялау бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, ЕАВ)
1825
103
Инкассациялау бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, БВТ)
1825
201
Инкассациялау бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, теңге)
1825
202
Инкассациялау бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, ЕАВ)
1825
203
Инкассациялау бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, БВТ)
1826
000
Тазартылған қымбат металдарды сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер
1826
101
Тазартылған қымбат металдарды сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, теңге)
1826
102
Тазартылған қымбат металдарды сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, ЕАВ)
1826
103
Тазартылған қымбат металдарды сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, БВТ)
1826
201
Тазартылған қымбат металдарды сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, теңге)
1826
202
Тазартылған қымбат металдарды сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, ЕАВ)
1826
203
Тазартылған қымбат металдарды сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, БВТ)
1827
000
Сейф операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер
1827
101
Сейф операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, теңге)
1827
102
Сейф операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, ЕАВ)
1827
103
Сейф операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (резидент, БВТ)
1827
201
Сейф операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, теңге)
1827
202
Сейф операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, ЕАВ)
1827
203
Сейф операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін есептелген комиссиялық кірістер (бейрезидент, БВТ)

1810
000
Начисленные комиссионные доходы
1811
000
Начисленные комиссионные доходы за услуги по переводным операциям
1811
101
Начисленные комиссионные доходы за услуги по переводным операциям (резидент, тенге)
1811
102
Начисленные комиссионные доходы за услуги по переводным операциям (резидент, СКВ)
1811
103
Начисленные комиссионные доходы за услуги по переводным операциям (резидент, ДВВ)
1811
201
Начисленные комиссионные доходы за услуги по переводным операциям (нерезидент, тенге)
1811
202
Начисленные комиссионные доходы за услуги по переводным операциям (нерезидент, СКВ)
1811
203
Начисленные комиссионные доходы за услуги по переводным операциям (нерезидент, ДВВ)
1812
000
Начисленные комиссионные доходы за агентские услуги
1812
101
Начисленные комиссионные доходы за агентские услуги (резидент, тенге)
1812
102
Начисленные комиссионные доходы за агентские услуги (резидент, СКВ)
1812
103
Начисленные комиссионные доходы за агентские услуги (резидент, ДВВ)
1812
201
Начисленные комиссионные доходы за агентские услуги (нерезидент, тенге)
1812
202
Начисленные комиссионные доходы за агентские услуги (нерезидент, СКВ)
1812
203
Начисленные комиссионные доходы за агентские услуги (нерезидент, ДВВ)
1813
000
Начисленные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже ценных бумаг
1813
101
Начисленные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже ценных бумаг (резидент, тенге)
1813
102
Начисленные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже ценных бумаг (резидент, СКВ)
1813
103
Начисленные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже ценных бумаг (резидент, ДВВ)
1813
201
Начисленные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже ценных бумаг (нерезидент, тенге)
1813
202
Начисленные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже ценных бумаг (нерезидент, СКВ)
1813
203
Начисленные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже ценных бумаг (нерезидент, ДВВ)
1814
000
Начисленные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже иностранной валюты
1814
101
Начисленные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже иностранной валюты (резидент, тенге)
1814
102
Начисленные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже иностранной валюты (резидент, СКВ)
1814
103
Начисленные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже иностранной валюты (резидент, ДВВ)
1814
201
Начисленные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже иностранной валюты (нерезидент, тенге)
1814
202
Начисленные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже иностранной валюты (нерезидент, СКВ)
1814
203
Начисленные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже иностранной валюты (нерезидент, ДВВ)
1815
000
Начисленные комиссионные доходы за услуги по доверительным операциям
1815
101
Начисленные комиссионные доходы за услуги по доверительным операциям (резидент, тенге)
1815
102
Начисленные комиссионные доходы за услуги по доверительным операциям (резидент, СКВ)
1815
103
Начисленные комиссионные доходы за услуги по доверительным операциям (резидент, ДВВ)
1815
201
Начисленные комиссионные доходы за услуги по доверительным операциям (нерезидент, тенге)
1815
202
Начисленные комиссионные доходы за услуги по доверительным операциям (нерезидент, СКВ)
1815
203
Начисленные комиссионные доходы за услуги по доверительным операциям (нерезидент, ДВВ)
1816
000
Начисленные комиссионные доходы за услуги по операциям с гарантиями
1816
101
Начисленные комиссионные доходы за услуги по операциям с гарантиями (резидент, тенге)
1816
102
Начисленные комиссионные доходы за услуги по операциям с гарантиями (резидент, СКВ)
1816
103
Начисленные комиссионные доходы за услуги по операциям с гарантиями (резидент, ДВВ)
1816
201
Начисленные комиссионные доходы за услуги по операциям с гарантиями (нерезидент, тенге)
1816
202
Начисленные комиссионные доходы за услуги по операциям с гарантиями (нерезидент, СКВ)
1816
203
Начисленные комиссионные доходы за услуги по операциям с гарантиями (нерезидент, ДВВ)
1817
000
Начисленные комиссионные доходы за услуги по приему вкладов, открытию и ведению банковских счетов клиентов
1817
101
Начисленные комиссионные доходы за услуги по приему вкладов, открытию и ведению банковских счетов клиентов (резидент, тенге)
1817
102
Начисленные комиссионные доходы за услуги по приему вкладов, открытию и ведению банковских счетов клиентов (резидент, СКВ)
1817
103
Начисленные комиссионные доходы за услуги по приему вкладов, открытию и ведению банковских счетов клиентов (резидент, ДВВ)
1817
201
Начисленные комиссионные доходы за услуги по приему вкладов, открытию и ведению банковских счетов клиентов (нерезидент, тенге)
1817
202
Начисленные комиссионные доходы за услуги по приему вкладов, открытию и ведению банковских счетов клиентов (нерезидент, СКВ)
1817
203
Начисленные комиссионные доходы за услуги по приему вкладов, открытию и ведению банковских счетов клиентов (нерезидент, ДВВ)
1818
000
Начисленные прочие комиссионные доходы
1818
101
Начисленные прочие комиссионные доходы (резидент, тенге)
1818
102
Начисленные прочие комиссионные доходы (резидент, СКВ)
1818
103
Начисленные прочие комиссионные доходы (резидент, ДВВ)
1818
201
Начисленные прочие комиссионные доходы (нерезидент, тенге)
1818
202
Начисленные прочие комиссионные доходы (нерезидент, СКВ)
1818
203
Начисленные прочие комиссионные доходы (нерезидент, ДВВ)
1819
000
Начисленные комиссионные доходы по профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг
1819
101
Начисленные комиссионные доходы по профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг (резидент, тенге)
1819
102
Начисленные комиссионные доходы по профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг (резидент, СКВ)
1819
103
Начисленные комиссионные доходы по профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг (резидент, ДВВ)
1819
201
Начисленные комиссионные доходы по профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг (нерезидент, тенге)
1819
202
Начисленные комиссионные доходы по профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг (нерезидент, СКВ)
1819
203
Начисленные комиссионные доходы по профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг (нерезидент, ДВВ)
1820
000
Начисленные комиссионные доходы за акцепт платежных документов
1820
101
Начисленные комиссионные доходы за акцепт платежных документов (резидент, тенге)
1820
102
Начисленные комиссионные доходы за акцепт платежных документов (резидент, СКВ)
1820
103
Начисленные комиссионные доходы за акцепт платежных документов (резидент, ДВВ)
1820
201
Начисленные комиссионные доходы за акцепт платежных документов (нерезидент, тенге)
1820
202
Начисленные комиссионные доходы за акцепт платежных документов (нерезидент, СКВ)
1820
203
Начисленные комиссионные доходы за акцепт платежных документов (нерезидент, ДВВ)
1821
000
Начисленные комиссионные доходы за услуги по кассовым операциям
1821
101
Начисленные комиссионные доходы за услуги по кассовым операциям (резидент, тенге)
1821
102
Начисленные комиссионные доходы за услуги по кассовым операциям (резидент, СКВ)
1821
103
Начисленные комиссионные доходы за услуги по кассовым операциям (резидент, ДВВ)
1821
201
Начисленные комиссионные доходы за услуги по кассовым операциям (нерезидент, тенге)
1821
202
Начисленные комиссионные доходы за услуги по кассовым операциям (нерезидент, СКВ)
1821
203
Начисленные комиссионные доходы за услуги по кассовым операциям (нерезидент, ДВВ)
1822
000
Начисленные комиссионные доходы по документарным расчетам
1822
101
Начисленные комиссионные доходы по документарным расчетам (резидент, тенге)
1822
102
Начисленные комиссионные доходы по документарным расчетам (резидент, СКВ)
1822
103
Начисленные комиссионные доходы по документарным расчетам (резидент, ДВВ)
1822
201
Начисленные комиссионные доходы по документарным расчетам (нерезидент, тенге)
1822
202
Начисленные комиссионные доходы по документарным расчетам (нерезидент, СКВ)
1822
203
Начисленные комиссионные доходы по документарным расчетам (нерезидент, ДВВ)
1823
000
Начисленные комиссионные доходы за услуги по форфейтинговым операциям
1823
101
Начисленные комиссионные доходы за услуги по форфейтинговым операциям (резидент, тенге)
1823
102
Начисленные комиссионные доходы за услуги по форфейтинговым операциям (резидент, СКВ)
1823
103
Начисленные комиссионные доходы за услуги по форфейтинговым операциям (резидент, ДВВ)
1823
201
Начисленные комиссионные доходы за услуги по форфейтинговым операциям (нерезидент, тенге)
1823
202
Начисленные комиссионные доходы за услуги по форфейтинговым операциям (нерезидент, СКВ)
1823
203
Начисленные комиссионные доходы за услуги по форфейтинговым операциям (нерезидент, ДВВ)
1824
000
Начисленные комиссионные доходы за услуги по факторинговым операциям
1824
101
Начисленные комиссионные доходы за услуги по факторинговым операциям (резидент, тенге)
1824
102
Начисленные комиссионные доходы за услуги по факторинговым операциям (резидент, СКВ)
1824
103
Начисленные комиссионные доходы за услуги по факторинговым операциям (резидент, ДВВ)
1824
201
Начисленные комиссионные доходы за услуги по факторинговым операциям (нерезидент, тенге)
1824
202
Начисленные комиссионные доходы за услуги по факторинговым операциям (нерезидент, СКВ)
1824
203
Начисленные комиссионные доходы за услуги по факторинговым операциям (нерезидент, ДВВ)
1825
000
Начисленные комиссионные доходы за услуги по инкассации
1825
101
Начисленные комиссионные доходы за услуги по инкассации (резидент, тенге)
1825
102
Начисленные комиссионные доходы за услуги по инкассации (резидент, СКВ)
1825
103
Начисленные комиссионные доходы за услуги по инкассации (резидент, ДВВ)
1825
201
Начисленные комиссионные доходы за услуги по инкассации (нерезидент, тенге)
1825
202
Начисленные комиссионные доходы за услуги по инкассации (нерезидент, СКВ)
1825
203
Начисленные комиссионные доходы за услуги по инкассации (нерезидент, ДВВ)
1826
000
Начисленные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже аффинированных драгоценных металлов
1826
101
Начисленные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже аффинированных драгоценных металлов (резидент, тенге)
1826
102
Начисленные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже аффинированных драгоценных металлов (резидент, СКВ)
1826
103
Начисленные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже аффинированных драгоценных металлов (резидент, ДВВ)
1826
201
Начисленные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже аффинированных драгоценных металлов (нерезидент, тенге)
1826
202
Начисленные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже аффинированных драгоценных металлов (нерезидент, СКВ)
1826
203
Начисленные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже аффинированных драгоценных металлов (нерезидент, ДВВ)
1827
000
Начисленные комиссионные доходы за услуги по сейфовым операциям
1827
101
Начисленные комиссионные доходы за услуги по сейфовым операциям (резидент, тенге)
1827
102
Начисленные комиссионные доходы за услуги по сейфовым операциям (резидент, СКВ)
1827
103
Начисленные комиссионные доходы за услуги по сейфовым операциям (резидент, ДВВ)
1827
201
Начисленные комиссионные доходы за услуги по сейфовым операциям (нерезидент, тенге)
1827
202
Начисленные комиссионные доходы за услуги по сейфовым операциям (нерезидент, СКВ)
1827
203
Начисленные комиссионные доходы за услуги по сейфовым операциям (нерезидент, ДВВ)

1830
000
Мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1831
000
Аударым операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1831
101
Аударым операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (резидент, теңге)
1831
102
Аударым операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (резидент, ЕАВ)
1831
103
Аударым операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (резидент, БВТ)
1831
201
Аударым операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (бейрезидент, теңге)
1831
202
Аударым операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (бейрезидент, ЕАВ)
1831
203
Аударым операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (бейрезидент, БВТ)
1832
000
Агенттік қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1832
101
Агенттік қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (резидент, теңге)
1832
102
Агенттік қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (резидент, ЕАВ)
1832
103
Агенттік қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (резидент, БВТ)
1832
201
Агенттік қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (нерезидент, тенге)
1832
202
Агенттік қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (нерезидент, СКВ)
1832
203
Агенттік қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (нерезидент, ДВВ)
1833
000
Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1833
101
Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (резидент, теңге)
1833
102
Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (резидент, ЕАВ)
1833
103
Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (резидент, БВТ)
1833
201
Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (бейрезидент, теңге)
1833
202
Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (бейрезидент, ЕАВ)
1833
203
Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (бейрезидент, БВТ)
1834
000
Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1834
101
Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (резидент, теңге)
1834
102
Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (резидент, ЕАВ)
1834
103
Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (резидент, БВТ)
1834
201
Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (бейрезидент, теңге)
1834
202
Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (бейрезидент, ЕАВ)
1834
203
Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (бейрезидент, БВТ)
1835
000
Сенімгерлік операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1835
101
Сенімгерлік операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (резидент, теңге)
1835
102
Сенімгерлік операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (резидент, ЕАВ)
1835
103
Сенімгерлік операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (резидент, БВТ)
1835
201
Сенімгерлік операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (бейрезидент, теңге)
1835
202
Сенімгерлік операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (бейрезидент, ЕАВ)
1835
203
Сенімгерлік операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (бейрезидент, БВТ)
1836
000
Берілген кепілдіктер бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1836
101
Берілген кепілдіктер бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (резидент, теңге)
1836
102
Берілген кепілдіктер бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (резидент, ЕАВ)
1836
103
Берілген кепілдіктер бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (резидент, БВТ)
1836
201
Берілген кепілдіктер бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (бейрезидент, теңге)
1836
202
Берілген кепілдіктер бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (бейрезидент, ЕАВ)
1836
203
Берілген кепілдіктер бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (бейрезидент, БВТ)
1837
000
Салымдарды қабылдау, клиенттердің банк шоттарын ашу және жүргізу бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1837
101
Салымдарды қабылдау, клиенттердің банк шоттарын ашу және жүргізу бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (резидент, теңге)
1837
102
Салымдарды қабылдау, клиенттердің банк шоттарын ашу және жүргізу бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (резидент, ЕАВ)
1837
103
Салымдарды қабылдау, клиенттердің банк шоттарын ашу және жүргізу бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (резидент, БВТ)
1837
201
Салымдарды қабылдау, клиенттердің банк шоттарын ашу және жүргізу бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (бейрезидент, теңге)
1837
202
Салымдарды қабылдау, клиенттердің банк шоттарын ашу және жүргізу бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (бейрезидент, ЕАВ)
1837
203
Салымдарды қабылдау, клиенттердің банк шоттарын ашу және жүргізу бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (бейрезидент, БВТ)
1838
000
Мерзімі өткен басқа да комиссиялық кірістер
1838
101
Мерзімі өткен басқа да комиссиялық кірістер (резидент, теңге)
1838
102
Мерзімі өткен басқа да комиссиялық кірістер (резидент, ЕАВ)
1838
103
Мерзімі өткен басқа да комиссиялық кірістер (резидент, БВТ)
1838
201
Мерзімі өткен басқа да комиссиялық кірістер (бейрезидент, теңге)
1838
202
Мерзімі өткен басқа да комиссиялық кірістер (бейрезидент, ЕАВ)
1838
203
Мерзімі өткен басқа да комиссиялық кірістер (бейрезидент, БВТ)
1839
000
Бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби қызмет бойынша мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1839
101
Бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби қызмет бойынша мерзімі өткен комиссиялық кірістер (резидент, теңге)
1839
102
Бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби қызмет бойынша мерзімі өткен комиссиялық кірістер (резидент, ЕАВ)
1839
103
Бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби қызмет бойынша мерзімі өткен комиссиялық кірістер (резидент, БВТ)
1839
201
Бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби қызмет бойынша мерзімі өткен комиссиялық кірістер (бейрезидент, теңге)
1839
202
Бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби қызмет бойынша мерзімі өткен комиссиялық кірістер (бейрезидент, ЕАВ)
1839
203
Бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби қызмет бойынша мерзімі өткен комиссиялық кірістер (бейрезидент, БВТ)
1840
000
Төлем құжаттарының акцепті үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1840
101
Төлем құжаттарының акцепті үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (резидент, теңге)
1840
102
Төлем құжаттарының акцепті үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (резидент, ЕАВ)
1840
103
Төлем құжаттарының акцепті үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (резидент, БВТ)
1840
201
Төлем құжаттарының акцепті үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (бейрезидент, теңге)
1840
202
Төлем құжаттарының акцепті үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (бейрезидент, ЕАВ)
1840
203
Төлем құжаттарының акцепті үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (бейрезидент, БВТ)
1841
000
Кассалық операциялар бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1841
101
Кассалық операциялар бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (резидент, теңге)
1841
102
Кассалық операциялар бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (резидент, ЕАВ)
1841
103
Кассалық операциялар бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (резидент, БВТ)
1841
201
Кассалық операциялар бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (бейрезидент, теңге)
1841
202
Кассалық операциялар бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (бейрезидент, ЕАВ)
1841
203
Кассалық операциялар бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (бейрезидент, БВТ)
1842
000
Құжаттық есеп айырысулар бойынша мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1842
101
Құжаттық есеп айырысулар бойынша мерзімі өткен комиссиялық кірістер (резидент, теңге)
1842
102
Құжаттық есеп айырысулар бойынша мерзімі өткен комиссиялық кірістер (резидент, ЕАВ)
1842
103
Құжаттық есеп айырысулар бойынша мерзімі өткен комиссиялық кірістер (резидент, БВТ)
1842
201
Құжаттық есеп айырысулар бойынша мерзімі өткен комиссиялық кірістер (бейрезидент, теңге)
1842
202
Құжаттық есеп айырысулар бойынша мерзімі өткен комиссиялық кірістер (бейрезидент, ЕАВ)
1842
203
Құжаттық есеп айырысулар бойынша мерзімі өткен комиссиялық кірістер (бейрезидент, БВТ)
1843
000
Форфейтинг операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1843
101
Форфейтинг операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (резидент, теңге)
1843
102
Форфейтинг операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (резидент, ЕАВ)
1843
103
Форфейтинг операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (резидент, БВТ)
1843
201
Форфейтинг операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (бейрезидент, теңге)
1843
202
Форфейтинг операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (бейрезидент, ЕАВ)
1843
203
Форфейтинг операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (бейрезидент, БВТ)
1844
000
Факторинг операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер
1844
101
Факторинг операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (резидент, теңге)
1844
102
Факторинг операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (резидент, ЕАВ)
1844
103
Факторинг операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (резидент, БВТ)
1844
201
Факторинг операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (бейрезидент, теңге)
1844
202
Факторинг операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (бейрезидент, ЕАВ)
1844
203
Факторинг операциялары бойынша қызмет көрсетулер үшін мерзімі өткен комиссиялық кірістер (бейрезидент, БВТ)

1830
000
Просроченные комиссионные доходы
1831
000
Просроченные комиссионные доходы за услуги по переводным операциям
1831
101
Просроченные комиссионные доходы за услуги по переводным операциям (резидент, тенге)
1831
102
Просроченные комиссионные доходы за услуги по переводным операциям (резидент, СКВ)
1831
103
Просроченные комиссионные доходы за услуги по переводным операциям (резидент, ДВВ)
1831
201
Просроченные комиссионные доходы за услуги по переводным операциям (нерезидент, тенге)
1831
202
Просроченные комиссионные доходы за услуги по переводным операциям (нерезидент, СКВ)
1831
203
Просроченные комиссионные доходы за услуги по переводным операциям (нерезидент, ДВВ)
1832
000
Просроченные комиссионные доходы за агентские услуги
1832
101
Просроченные комиссионные доходы за агентские услуги (резидент, тенге)
1832
102
Просроченные комиссионные доходы за агентские услуги (резидент, СКВ)
1832
103
Просроченные комиссионные доходы за агентские услуги (резидент, ДВВ)
1832
201
Просроченные комиссионные доходы за агентские услуги (нерезидент, тенге)
1832
202
Просроченные комиссионные доходы за агентские услуги (нерезидент, СКВ)
1832
203
Просроченные комиссионные доходы за агентские услуги (нерезидент, ДВВ)
1833
000
Просроченные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже ценных бумаг
1833
101
Просроченные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже ценных бумаг (резидент, тенге)
1833
102
Просроченные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже ценных бумаг (резидент, СКВ)
1833
103
Просроченные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже ценных бумаг (резидент, ДВВ)
1833
201
Просроченные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже ценных бумаг (нерезидент, тенге)
1833
202
Просроченные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже ценных бумаг (нерезидент, СКВ)
1833
203
Просроченные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже ценных бумаг (нерезидент, ДВВ)
1834
000
Просроченные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже иностранной валюты
1834
101
Просроченные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже иностранной валюты (резидент, тенге)
1834
102
Просроченные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже иностранной валюты (резидент, СКВ)
1834
103
Просроченные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже иностранной валюты (резидент, ДВВ)
1834
201
Просроченные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже иностранной валюты (нерезидент, тенге)
1834
202
Просроченные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже иностранной валюты (нерезидент, СКВ)
1834
203
Просроченные комиссионные доходы за услуги по купле-продаже иностранной валюты (нерезидент, ДВВ)
1835
000
Просроченные комиссионные доходы за услуги по доверительным операциям
1835
101
Просроченные комиссионные доходы за услуги по доверительным операциям (резидент, тенге)
1835
102
Просроченные комиссионные доходы за услуги по доверительным операциям (резидент, СКВ)
1835
103
Просроченные комиссионные доходы за услуги по доверительным операциям (резидент, ДВВ)
1835
201
Просроченные комиссионные доходы за услуги по доверительным операциям (нерезидент, тенге)
1835
202
Просроченные комиссионные доходы за услуги по доверительным операциям (нерезидент, СКВ)
1835
203
Просроченные комиссионные доходы за услуги по доверительным операциям (нерезидент, ДВВ)
1836
000
Просроченные комиссионные доходы за услуги по выданным гарантиям
1836
101
Просроченные комиссионные доходы за услуги по выданным гарантиям (резидент, тенге)
1836
102
Просроченные комиссионные доходы за услуги по выданным гарантиям (резидент, СКВ)
1836
103
Просроченные комиссионные доходы за услуги по выданным гарантиям (резидент, ДВВ)
1836
201
Просроченные комиссионные доходы за услуги по выданным гарантиям (нерезидент, тенге)
1836
202
Просроченные комиссионные доходы за услуги по выданным гарантиям (нерезидент, СКВ)
1836
203
Просроченные комиссионные доходы за услуги по выданным гарантиям (нерезидент, ДВВ)
1837
000
Просроченные комиссионные доходы за услуги по приему вкладов, открытию и ведению банковских счетов клиентов
1837
101
Просроченные комиссионные доходы за услуги по приему вкладов, открытию и ведению банковских счетов клиентов (резидент, тенге)
1837
102
Просроченные комиссионные доходы за услуги по приему вкладов, открытию и ведению банковских счетов клиентов (резидент, СКВ)
1837
103
Просроченные комиссионные доходы за услуги по приему вкладов, открытию и ведению банковских счетов клиентов (резидент, ДВВ)
1837
201
Просроченные комиссионные доходы за услуги по приему вкладов, открытию и ведению банковских счетов клиентов (нерезидент, тенге)
1837
202
Просроченные комиссионные доходы за услуги по приему вкладов, открытию и ведению банковских счетов клиентов (нерезидент, СКВ)
1837
203
Просроченные комиссионные доходы за услуги по приему вкладов, открытию и ведению банковских счетов клиентов (нерезидент, ДВВ)
1838
000
Просроченные прочие комиссионные доходы
1838
101
Просроченные прочие комиссионные доходы (резидент, тенге)
1838
102
Просроченные прочие комиссионные доходы (резидент, СКВ)
1838
103
Просроченные прочие комиссионные доходы (резидент, ДВВ)
1838
201
Просроченные прочие комиссионные доходы (нерезидент, тенге)
1838
202
Просроченные прочие комиссионные доходы (нерезидент, СКВ)
1838
203
Просроченные прочие комиссионные доходы (нерезидент, ДВВ)
1839
000
Просроченные комиссионные доходы по профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг
1839
101
Просроченные комиссионные доходы по профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг (резидент, тенге)
1839
102
Просроченные комиссионные доходы по профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг (резидент, СКВ)
1839
103
Просроченные комиссионные доходы по профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг (резидент, ДВВ)
1839
201
Просроченные комиссионные доходы по профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг (нерезидент, тенге)
1839
202
Просроченные комиссионные доходы по профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг (нерезидент, СКВ)
1839
203
Просроченные комиссионные доходы по профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг (нерезидент, ДВВ)
1840
000
Просроченные комиссионные доходы за акцепт платежных документов
1840
101
Просроченные комиссионные доходы за акцепт платежных документов (резидент, тенге)
1840
102
Просроченные комиссионные доходы за акцепт платежных документов (резидент, СКВ)
1840
103
Просроченные комиссионные доходы за акцепт платежных документов (резидент, ДВВ)
1840
201
Просроченные комиссионные доходы за акцепт платежных документов (нерезидент, тенге)
1840
202
Просроченные комиссионные доходы за акцепт платежных документов (нерезидент, СКВ)
1840
203
Просроченные комиссионные доходы за акцепт платежных документов (нерезидент, ДВВ)
1841
000
Просроченные комиссионные доходы за услуги по кассовым операциям
1841
101
Просроченные комиссионные доходы за услуги по кассовым операциям (резидент, тенге)
1841
102
Просроченные комиссионные доходы за услуги по кассовым операциям (резидент, СКВ)
1841
103
Просроченные комиссионные доходы за услуги по кассовым операциям (резидент, ДВВ)
1841
201
Просроченные комиссионные доходы за услуги по кассовым операциям (нерезидент, тенге)
1841
202
Просроченные комиссионные доходы за услуги по кассовым операциям (нерезидент, СКВ)
1841
203
Просроченные комиссионные доходы за услуги по кассовым операциям (нерезидент, ДВВ)
1842
000
Просроченные комиссионные доходы по документарным расчетам
1842
101
Просроченные комиссионные доходы по документарным расчетам (резидент, тенге)
1842
102
Просроченные комиссионные доходы по документарным расчетам (резидент, СКВ)
1842
103
Просроченные комиссионные доходы по документарным расчетам (резидент, ДВВ)
1842
201
Просроченные комиссионные доходы по документарным расчетам (нерезидент, тенге)
1842
202
Просроченные комиссионные доходы по документарным расчетам (нерезидент, СКВ)
1842
203
Просроченные комиссионные доходы по документарным расчетам (нерезидент, ДВВ)
1843
000
Просроченные комиссионные доходы за услуги по форфейтинговым операциям
1843
101
Просроченные комиссионные доходы за услуги по форфейтинговым операциям (резидент, тенге)
1843
102
Просроченные комиссионные доходы за услуги по форфейтинговым операциям (резидент, СКВ)
1843
103
Просроченные комиссионные доходы за услуги по форфейтинговым операциям (резидент, ДВВ)
1843
201
Просроченные комиссионные доходы за услуги по форфейтинговым операциям (нерезидент, тенге)
1843
202
Просроченные комиссионные доходы за услуги по форфейтинговым операциям (нерезидент, СКВ)
1843
203
Просроченные комиссионные доходы за услуги по форфейтинговым операциям (нерезидент, ДВВ)
1844
000
Просроченные комиссионные доходы за услуги по факторинговым операциям
1844
101
Просроченные комиссионные доходы за услуги по факторинговым операциям (резидент, тенге)
1844
102
Просроченные комиссионные доходы за услуги по факторинговым операциям (резидент, СКВ)
1844
103
Просроченные комиссионные доходы за услуги по факторинговым операциям (резидент, ДВВ)
1844
201
Просроченные комиссионные доходы за услуги по факторинговым операциям (нерезидент, тенге)
1844
202
Просроченные комиссионные доходы за услуги по факторинговым операциям (нерезидент, СКВ)
1844
203
Просроченные комиссионные доходы за услуги по факторинговым операциям (нерезидент, ДВВ)

1850
000
Басқа да дебиторлар
1851
000
Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер бойынша есеп айырысулар
1851
111
Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер бойынша есеп айырысулар (резидент, Қазақстан Республикасының Үкіметі, теңге)
1851
212
Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер бойынша есеп айырысулар (бейрезидент, Шет мемлекеттің Орталық Үкіметі, ЕАВ)
1851
213
Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер бойынша есеп айырысулар (бейрезидент, Шет мемлекеттің Орталық Үкіметі, БВТ)
1852
000
Бағалы қағаздар нарығының кәсіби қатысушыларымен есеп айырысулар
1852
141
Бағалы қағаздар нарығының кәсіби қатысушыларымен есеп айырысулар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
1852
142
Бағалы қағаздар нарығының кәсіби қатысушыларымен есеп айырысулар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
1852
143
Бағалы қағаздар нарығының кәсіби қатысушыларымен есеп айырысулар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
1852
151
Бағалы қағаздар нарығының кәсіби қатысушыларымен есеп айырысулар (резидент, қаржы ұйымдары, теңге)
1852
152
Бағалы қағаздар нарығының кәсіби қатысушыларымен есеп айырысулар (резидент, қаржы ұйымдары, ЕАВ)
1852
153
Бағалы қағаздар нарығының кәсіби қатысушыларымен есеп айырысулар (резидент, қаржы ұйымдары, БВТ)
1852
241
Бағалы қағаздар нарығының кәсіби қатысушыларымен есеп айырысулар (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
1852
242
Бағалы қағаздар нарығының кәсіби қатысушыларымен есеп айырысулар (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
1852
243
Бағалы қағаздар нарығының кәсіби қатысушыларымен есеп айырысулар (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
1852
251
Бағалы қағаздар нарығының кәсіби қатысушыларымен есеп айырысулар (бейрезидент, қаржы ұйымдары, теңге)
1852
252
Бағалы қағаздар нарығының кәсіби қатысушыларымен есеп айырысулар (бейрезидент, қаржы ұйымдары, ЕАВ)
1852
253
Бағалы қағаздар нарығының кәсіби қатысушыларымен есеп айырысулар (бейрезидент, қаржы ұйымдары, БВТ)
1853
000
Акционерлермен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша)
1853
111
Акционерлермен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша) (резидент, Қазақстан Республикасының Үкіметі, теңге)
1853
121
Акционерлермен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша) (резидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, теңге)
1853
141
Акционерлермен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша) (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
1853
151
Акционерлермен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша) (резидент, қаржы ұйымдары, теңге)
1853
161
Акционерлермен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша) (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, теңге)

1850
000
Прочие дебиторы
1851
000
Расчеты по налогам и другим обязательным платежам в бюджет
1851
111
Расчеты по налогам и другим обязательным платежам в бюджет (резидент, Правительство Республики Казахстан, тенге)
1851
212
Расчеты по налогам и другим обязательным платежам в бюджет (нерезидент, Центральное Правительство иностранного государства, СКВ)
1851
213
Расчеты по налогам и другим обязательным платежам в бюджет (нерезидент, Центральное Правительство иностранного государства, ДВВ)
1852
000
Расчеты с профессиональными участниками рынка ценных бумаг
1852
141
Расчеты с профессиональными участниками рынка ценных бумаг (резидент, банки второго уровня, тенге)
1852
142
Расчеты с профессиональными участниками рынка ценных бумаг (резидент, банки второго уровня, СКВ)
1852
143
Расчеты с профессиональными участниками рынка ценных бумаг (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
1852
151
Расчеты с профессиональными участниками рынка ценных бумаг (резидент, финансовые организации, тенге)
1852
152
Расчеты с профессиональными участниками рынка ценных бумаг (резидент, финансовые организации, СКВ)
1852
153
Расчеты с профессиональными участниками рынка ценных бумаг (резидент, финансовые организации, ДВВ)
1852
241
Расчеты с профессиональными участниками рынка ценных бумаг (нерезидент, иностранные банки, тенге)
1852
242
Расчеты с профессиональными участниками рынка ценных бумаг (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
1852
243
Расчеты с профессиональными участниками рынка ценных бумаг (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
1852
251
Расчеты с профессиональными участниками рынка ценных бумаг (нерезидент, финансовые организации, тенге)
1852
252
Расчеты с профессиональными участниками рынка ценных бумаг (нерезидент, финансовые организации, СКВ)
1852
253
Расчеты с профессиональными участниками рынка ценных бумаг (нерезидент, финансовые организации, ДВВ)
1853
000
Расчеты с акционерами (по дивидендам)
1853
111
Расчеты с акционерами (по дивидендам) (резидент, Правительство Республики Казахстан, тенге)
1853
121
Расчеты с акционерами (по дивидендам) (резидент, региональные и местные органы управления, тенге)
1853
141
Расчеты с акционерами (по дивидендам) (резидент, банки второго уровня, тенге)
1853
151
Расчеты с акционерами (по дивидендам) (резидент, финансовые организации, тенге)
1853
161
Расчеты с акционерами (по дивидендам) (резидент, государственные нефинансовые организации, тенге)

1853
171
Акционерлермен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша) (резидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, теңге)
1853
181
Акционерлермен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша) (резидент, үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар, теңге)
1853
191
Акционерлермен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша) (резидент, үй шаруашылықтары, теңге)
1853
211
Акционерлермен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша) (бейрезидент, Шет мемлекеттің Орталық Үкіметі, теңге)
1853
212
Акционерлермен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша) (бейрезидент, Шет мемлекеттің Орталық Үкіметі, ЕАВ)
1853
213
Акционерлермен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша) (бейрезидент, Шет мемлекеттің Орталық Үкіметі, БВТ)
1853
221
Акционерлермен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша) (бейрезидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, теңге)
1853
222
Акционерлермен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша) (бейрезидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, ЕАВ)
1853
223
Акционерлермен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша) (бейрезидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, БВТ)
1853
241
Акционерлермен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша) (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
1853
242
Акционерлермен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша) (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
1853
243
Акционерлермен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша) (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
1853
251
Акционерлермен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша) (бейрезидент, қаржы ұйымдары, теңге)
1853
252
Акционерлермен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша) (бейрезидент, қаржы ұйымдары, ЕАВ)
1853
253
Акционерлермен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша) (бейрезидент, қаржы ұйымдары, БВТ)
1853
261
Акционерлермен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша) (бейрезидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, теңге)
1853
262
Акционерлермен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша) (бейрезидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
1853
263
Акционерлермен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша) (бейрезидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
1853
271
Акционерлермен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша) (бейрезидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, теңге)
1853
272
Акционерлермен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша) (бейрезидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
1853
273
Акционерлермен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша) (бейрезидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
1853
281
Акционерлермен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша) (бейрезидент, үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар, теңге)
1853
282
Акционерлермен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша) (бейрезидент, үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар, ЕАВ)

1853
171
Расчеты с акционерами (по дивидендам) (резидент, негосударственные нефинансовые организации, тенге)
1853
181
Расчеты с акционерами (по дивидендам) (резидент, некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства, тенге)
1853
191
Расчеты с акционерами (по дивидендам) (резидент, домашние хозяйства, тенге)
1853
211
Расчеты с акционерами (по дивидендам) (нерезидент, Центральное Правительство иностранного государства, тенге)
1853
212
Расчеты с акционерами (по дивидендам) (нерезидент, Центральное Правительство иностранного государства, СКВ)
1853
213
Расчеты с акционерами (по дивидендам) (нерезидент, Центральное Правительство иностранного государства, ДВВ)
1853
221
Расчеты с акционерами (по дивидендам) (нерезидент, региональные и местные органы управления, тенге)
1853
222
Расчеты с акционерами (по дивидендам) (нерезидент, региональные и местные органы управления, СКВ)
1853
223
Расчеты с акционерами (по дивидендам) (нерезидент, региональные и местные органы управления, ДВВ)
1853
241
Расчеты с акционерами (по дивидендам) (нерезидент, иностранные банки, тенге)
1853
242
Расчеты с акционерами (по дивидендам) (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
1853
243
Расчеты с акционерами (по дивидендам) (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
1853
251
Расчеты с акционерами (по дивидендам) (нерезидент, финансовые организации, тенге)
1853
252
Расчеты с акционерами (по дивидендам) (нерезидент, финансовые организации, СКВ)
1853
253
Расчеты с акционерами (по дивидендам) (нерезидент, финансовые организации, ДВВ)
1853
261
Расчеты с акционерами (по дивидендам) (нерезидент, государственные нефинансовые организации, тенге)
1853
262
Расчеты с акционерами (по дивидендам) (нерезидент, государственные нефинансовые организации, СКВ)
1853
263
Расчеты с акционерами (по дивидендам) (нерезидент, государственные нефинансовые организации, ДВВ)
1853
271
Расчеты с акционерами (по дивидендам) (нерезидент, негосударственные нефинансовые организации, тенге)
1853
272
Расчеты с акционерами (по дивидендам) (нерезидент, негосударственные нефинансовые организации, СКВ)
1853
273
Расчеты с акционерами (по дивидендам) (нерезидент, негосударственные нефинансовые организации, ДВВ)
1853
281
Расчеты с акционерами (по дивидендам) (нерезидент, некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства, тенге)
1853
282
Расчеты с акционерами (по дивидендам) (нерезидент, некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства, СКВ)

1853
283
Акционерлермен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша) (бейрезидент, үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар, БВТ)
1853
291
Акционерлермен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша) (бейрезидент, үй шаруашылықтары, теңге)
1853
292
Акционерлермен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша) (бейрезидент, үй шаруашылықтары, ЕАВ)
1853
293
Акционерлермен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша) (бейрезидент, үй шаруашылықтары, БВТ)
1854
000
Қызметкерлерімен есеп айырысулар
1855
000
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар
1855
111
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (резидент, Қазақстан Республикасының Үкіметі, теңге)
1855
112
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (резидент, Қазақстан Республикасының Үкіметі, ЕАВ)
1855
113
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (резидент, Қазақстан Республикасының Үкіметі, БВТ)
1855
121
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (резидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, теңге)
1855
122
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (резидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, ЕАВ)
1855
123
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (резидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, БВТ)
1855
141
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
1855
142
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
1855
143
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
1855
151
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (резидент, қаржы ұйымдары, теңге)
1855
152
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (резидент, қаржы ұйымдары, ЕАВ)
1855
153
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (резидент, қаржы ұйымдары, БВТ)
1855
161
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, теңге)
1855
162
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
1855
163
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
1855
171
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (резидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, теңге)
1855
172
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (резидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
1855
173
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (резидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
1855
181
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (резидент, үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар, теңге)
1855
182
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (резидент, үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар, ЕАВ)

1853
283
Расчеты с акционерами (по дивидендам) (нерезидент, некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства, ДВВ)
1853
291
Расчеты с акционерами (по дивидендам) (нерезидент, домашние хозяйства, тенге)
1853
292
Расчеты с акционерами (по дивидендам) (нерезидент, домашние хозяйства, СКВ)
1853
293
Расчеты с акционерами (по дивидендам) (нерезидент, домашние хозяйства, ДВВ)
1854
000
Расчеты с работниками
1855
000
Дебиторы по документарным расчетам
1855
111
Дебиторы по документарным расчетам (резидент, Правительство Республики Казахстан, тенге)
1855
112
Дебиторы по документарным расчетам (резидент, Правительство Республики Казахстан, СКВ)
1855
113
Дебиторы по документарным расчетам (резидент, Правительство Республики Казахстан, ДВВ)
1855
121
Дебиторы по документарным расчетам (резидент, региональные и местные органы управления, тенге)
1855
122
Дебиторы по документарным расчетам (резидент, региональные и местные органы управления, СКВ)
1855
123
Дебиторы по документарным расчетам (резидент, региональные и местные органы управления, ДВВ)
1855
141
Дебиторы по документарным расчетам (резидент, банки второго уровня, тенге)
1855
142
Дебиторы по документарным расчетам (резидент, банки второго уровня, СКВ)
1855
143
Дебиторы по документарным расчетам (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
1855
151
Дебиторы по документарным расчетам (резидент, финансовые организации, тенге)
1855
152
Дебиторы по документарным расчетам (резидент, финансовые организации, СКВ)
1855
153
Дебиторы по документарным расчетам (резидент, финансовые организации, ДВВ)
1855
161
Дебиторы по документарным расчетам (резидент, государственные нефинансовые организации, тенге)
1855
162
Дебиторы по документарным расчетам (резидент, государственные нефинансовые организации, СКВ)
1855
163
Дебиторы по документарным расчетам (резидент, государственные нефинансовые организации, ДВВ)
1855
171
Дебиторы по документарным расчетам (резидент, негосударственные нефинансовые организации, тенге)
1855
172
Дебиторы по документарным расчетам (резидент, негосударственные нефинансовые организации, СКВ)
1855
173
Дебиторы по документарным расчетам (резидент, негосударственные нефинансовые организации, ДВВ)
1855
181
Дебиторы по документарным расчетам (резидент, некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства, тенге)
1855
182
Дебиторы по документарным расчетам (резидент, некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства, СКВ)

1855
183
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (резидент, үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар, БВТ)
1855
191
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (резидент, үй шаруашылықтары, теңге)
1855
192
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (резидент, үй шаруашылықтары, ЕАВ)
1855
193
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (резидент, үй шаруашылықтары, БВТ)
1855
211
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (бейрезидент, Шет мемлекеттің Орталық Үкіметі, теңге)
1855
212
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (бейрезидент, Шет мемлекеттің Орталық Үкіметі, ЕАВ)
1855
213
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (бейрезидент, Шет мемлекеттің Орталық Үкіметі, БВТ)
1855
221
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (бейрезидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, теңге)
1855
222
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (бейрезидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, ЕАВ)
1855
223
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (бейрезидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, БВТ)
1855
241
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
1855
242
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
1855
243
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
1855
251
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (бейрезидент, қаржы ұйымдары, теңге)
1855
252
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (бейрезидент, қаржы ұйымдары, ЕАВ)
1855
253
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (бейрезидент, қаржы ұйымдары, БВТ)
1855
261
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (бейрезидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, теңге)
1855
262
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (бейрезидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
1855
263
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (бейрезидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
1855
271
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (бейрезидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, теңге)
1855
272
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (бейрезидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
1855
273
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (бейрезидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
1855
281
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (бейрезидент, үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар, теңге)
1855
282
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (бейрезидент, үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар, ЕАВ)
1855
283
Құжаттық есеп айырысулар бойынша дебиторлар (бейрезидент, үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар, БВТ)

1855
183
Дебиторы по документарным расчетам (резидент, некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства, ДВВ)
1855
191
Дебиторы по документарным расчетам (резидент, домашние хозяйства, тенге)
1855
192
Дебиторы по документарным расчетам (резидент, домашние хозяйства, СКВ)
1855
193
Дебиторы по документарным расчетам (резидент, домашние хозяйства, ДВВ)
1855
211
Дебиторы по документарным расчетам (нерезидент, Центральное Правительство иностранного государства, тенге)
1855
212
Дебиторы по документарным расчетам (нерезидент, Центральное Правительство иностранного государства, СКВ)
1855
213
Дебиторы по документарным расчетам (нерезидент, Центральное Правительство иностранного государства, ДВВ)
1855
221
Дебиторы по документарным расчетам (нерезидент, региональные и местные органы управления, тенге)
1855
222
Дебиторы по документарным расчетам (нерезидент, региональные и местные органы управления, СКВ)
1855
223
Дебиторы по документарным расчетам (нерезидент, региональные и местные органы управления, ДВВ)
1855
241
Дебиторы по документарным расчетам (нерезидент, иностранные банки, тенге)
1855
242
Дебиторы по документарным расчетам (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
1855
243
Дебиторы по документарным расчетам (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
1855
251
Дебиторы по документарным расчетам (нерезидент, финансовые организации, тенге)
1855
252
Дебиторы по документарным расчетам (нерезидент, финансовые организации, СКВ)
1855
253
Дебиторы по документарным расчетам (нерезидент, финансовые организации, ДВВ)
1855
261
Дебиторы по документарным расчетам (нерезидент, государственные нефинансовые организации, тенге)
1855
262
Дебиторы по документарным расчетам (нерезидент, государственные нефинансовые организации, СКВ)
1855
263
Дебиторы по документарным расчетам (нерезидент, государственные нефинансовые организации, ДВВ)
1855
271
Дебиторы по документарным расчетам (нерезидент, негосударственные нефинансовые организации, тенге)
1855
272
Дебиторы по документарным расчетам (нерезидент, негосударственные нефинансовые организации, СКВ)
1855
273
Дебиторы по документарным расчетам (нерезидент, негосударственные нефинансовые организации, ДВВ)
1855
281
Дебиторы по документарным расчетам (нерезидент, некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства, тенге)
1855
282
Дебиторы по документарным расчетам (нерезидент, некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства, СКВ)
1855
283
Дебиторы по документарным расчетам (нерезидент, некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства, ДВВ)

2010
000
Корреспонденттік шоттар
2011
000
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің корреспонденттік шоттары
2011
131
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің корреспонденттік шоттары (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, теңге)
2011
132
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің корреспонденттік шоттары (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, ЕАВ)
2011
133
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің корреспонденттік шоттары (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, БВТ)
2012
000
Шетелдік орталық банктердің корреспонденттік шоттары
2012
231
Шетелдік орталық банктердің корреспонденттік шоттары (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, теңге)
2012
232
Шетелдік орталық банктердің корреспонденттік шоттары (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, ЕАВ)
2012
233
Шетелдік орталық банктердің корреспонденттік шоттары (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, БВТ)
2013
000
Басқа банктердің корреспонденттік шоттары
2013
141
Басқа банктердің корреспонденттік шоттары (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
2013
142
Басқа банктердің корреспонденттік шоттары (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
2013
143
Басқа банктердің корреспонденттік шоттары (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
2013
241
Басқа банктердің корреспонденттік шоттары (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
2013
242
Басқа банктердің корреспонденттік шоттары (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
2013
243
Басқа банктердің корреспонденттік шоттары (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
2014
000
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың корреспонденттік шоттары
2014
151
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың корреспонденттік шоттары (резидент, қаржы ұйымдары, теңге)
2014
152
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың корреспонденттік шоттары (резидент, қаржы ұйымдары, ЕАВ)
2014
153
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың корреспонденттік шоттары (резидент, қаржы ұйымдары, БВТ)
2014
161
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың корреспонденттік шоттары (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, теңге)
2014
162
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың корреспонденттік шоттары (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
2014
163
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың корреспонденттік шоттары (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
2014
251
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың корреспонденттік шоттары (бейрезидент, қаржы ұйымдары, теңге)

2010
000
Корреспондентские счета
2011
000
Корреспондентские счета Национального Банка Республики Казахстан
2011
131
Корреспондентские счета Национального Банка Республики Казахстан (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, тенге)
2011
132
Корреспондентские счета Национального Банка Республики Казахстан (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, СКВ)
2011
133
Корреспондентские счета Национального Банка Республики Казахстан (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, ДВВ)
2012
000
Корреспондентские счета иностранных центральных банков
2012
231
Корреспондентские счета иностранных центральных банков (нерезидент, иностранные Центральные банки, тенге)
2012
232
Корреспондентские счета иностранных центральных банков (нерезидент, иностранные Центральные банки, СКВ)
2012
233
Корреспондентские счета иностранных центральных банков (нерезидент, иностранные Центральные банки, ДВВ)
2013
000
Корреспондентские счета других банков
2013
141
Корреспондентские счета других банков (резидент, банки второго уровня, тенге)
2013
142
Корреспондентские счета других банков (резидент, банки второго уровня, СКВ)
2013
143
Корреспондентские счета других банков (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
2013
241
Корреспондентские счета других банков (нерезидент, иностранные банки, тенге)
2013
242
Корреспондентские счета других банков (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
2013
243
Корреспондентские счета других банков (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
2014
000
Корреспондентские счета организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций
2014
151
Корреспондентские счета организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций (резидент, финансовые организации, тенге)
2014
152
Корреспондентские счета организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций (резидент, финансовые организации, СКВ)
2014
153
Корреспондентские счета организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций (резидент, финансовые организации, ДВВ)
2014
161
Корреспондентские счета организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций (резидент, государственные нефинансовые организации, тенге)
2014
162
Корреспондентские счета организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций (резидент, государственные нефинансовые организации, СКВ)
2014
163
Корреспондентские счета организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций (резидент, государственные нефинансовые организации, ДВВ)
2014
251
Корреспондентские счета организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций (нерезидент, финансовые организации, тенге)

2014
252
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың корреспонденттік шоттары (бейрезидент, қаржы ұйымдары, ЕАВ)
2014
253
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардың корреспонденттік шоттары (бейрезидент, қаржы ұйымдары, БВТ)
2016
000
Басқа банктердің тазартылған қымбат металдағы металл шоттары
2016
130
Басқа банктердің тазартылған қымбат металдағы металл шоттары (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі)
2016
140
Басқа банктердің тазартылған қымбат металдағы металл шоттары (резидент, екінші деңгейдегі банктер)
2016
240
Басқа банктердің тазартылған қымбат металдағы металл шоттары (бейрезидент, шетелдік банктер)
2020
000
Басқа банктердің талап етілмелі салымдары
2021
000
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің талап етілмелі салымдары
2021
131
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің талап етілмелі салымдары (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, теңге)
2021
132
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің талап етілмелі салымдары (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, ЕАВ)
2021
133
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің талап етілмелі салымдары (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, БВТ)
2022
000
Шетелдік орталық банктердің талап етілмелі салымдары
2022
231
Шетелдік орталық банктердің талап етілмелі салымдары (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, теңге)
2022
232
Шетелдік орталық банктердің талап етілмелі салымдары (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, ЕАВ)
2022
233
Шетелдік орталық банктердің талап етілмелі салымдары (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, БВТ)
2023
000
Басқа банктердің талап етілмелі салымдары
2023
141
Басқа банктердің талап етілмелі салымдары (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
2023
142
Басқа банктердің талап етілмелі салымдары (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
2023
143
Басқа банктердің талап етілмелі салымдары (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
2023
241
Басқа банктердің талап етілмелі салымдары (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
2023
242
Басқа банктердің талап етілмелі салымдары (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
2023
243
Басқа банктердің талап етілмелі салымдары (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
2024
000
Басқа банктердің талап етілмелі салымдары бойынша мерзімі өткен берешек
2024
131
Басқа банктердің талап етілмелі салымдары бойынша мерзімі өткен берешек (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, теңге)
2024
132
Басқа банктердің талап етілмелі салымдары бойынша мерзімі өткен берешек (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, ЕАВ)
2024
133
Басқа банктердің талап етілмелі салымдары бойынша мерзімі өткен берешек (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, БВТ)
2024
141
Басқа банктердің талап етілмелі салымдары бойынша мерзімі өткен берешек (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
2024
142
Басқа банктердің талап етілмелі салымдары бойынша мерзімі өткен берешек (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
2024
143
Басқа банктердің талап етілмелі салымдары бойынша мерзімі өткен берешек (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
2024
231
Басқа банктердің талап етілмелі салымдары бойынша мерзімі өткен берешек (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, теңге)
2024
232
Басқа банктердің талап етілмелі салымдары бойынша мерзімі өткен берешек (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, ЕАВ)
2024
233
Басқа банктердің талап етілмелі салымдары бойынша мерзімі өткен берешек (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, БВТ)
2024
241
Басқа банктердің талап етілмелі салымдары бойынша мерзімі өткен берешек (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
2024
242
Басқа банктердің талап етілмелі салымдары бойынша мерзімі өткен берешек (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
2024
243
Басқа банктердің талап етілмелі салымдары бойынша мерзімі өткен берешек (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)

2014
252
Корреспондентские счета организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций (нерезидент, финансовые организации, СКВ)
2014
253
Корреспондентские счета организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций (нерезидент, финансовые организации, ДВВ)
2016
000
Металлические счета других банков в аффинированных драгоценных металлах
2016
130
Металлические счета других банков в аффинированных драгоценных металлах (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан)
2016
140
Металлические счета других банков в аффинированных драгоценных металлах (резидент, банки второго уровня)
2016
240
Металлические счета других банков в аффинированных драгоценных металлах (нерезидент, иностранные банки)
2020
000
Вклады до востребования других банков
2021
000
Вклады до востребования Национального Банка Республики Казахстан
2021
131
Вклады до востребования Национального Банка Республики Казахстан (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, тенге)
2021
132
Вклады до востребования Национального Банка Республики Казахстан (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, СКВ)
2021
133
Вклады до востребования Национального Банка Республики Казахстан (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, ДВВ)
2022
000
Вклады до востребования иностранных центральных банков
2022
231
Вклады до востребования иностранных центральных банков (нерезидент, иностранные Центральные банки, тенге)
2022
232
Вклады до востребования иностранных центральных банков (нерезидент, иностранные Центральные банки, СКВ)
2022
233
Вклады до востребования иностранных центральных банков (нерезидент, иностранные Центральные банки, ДВВ)
2023
000
Вклады до востребования других банков
2023
141
Вклады до востребования других банков (резидент, банки второго уровня, тенге)
2023
142
Вклады до востребования других банков (резидент, банки второго уровня, СКВ)
2023
143
Вклады до востребования других банков (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
2023
241
Вклады до востребования других банков (нерезидент, иностранные банки, тенге)
2023
242
Вклады до востребования других банков (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
2023
243
Вклады до востребования других банков (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
2024
000
Просроченная задолженность по вкладам до востребования других банков
2024
131
Просроченная задолженность по вкладам до востребования других банков (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, тенге)
2024
132
Просроченная задолженность по вкладам до востребования других банков (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, СКВ)
2024
133
Просроченная задолженность по вкладам до востребования других банков (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, ДВВ)
2024
141
Просроченная задолженность по вкладам до востребования других банков (резидент, банки второго уровня, тенге)
2024
142
Просроченная задолженность по вкладам до востребования других банков (резидент, банки второго уровня, СКВ)
2024
143
Просроченная задолженность по вкладам до востребования других банков (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
2024
231
Просроченная задолженность по вкладам до востребования других банков (нерезидент, иностранные Центральные банки, тенге)
2024
232
Просроченная задолженность по вкладам до востребования других банков (нерезидент, иностранные Центральные банки, СКВ)
2024
233
Просроченная задолженность по вкладам до востребования других банков (нерезидент, иностранные Центральные банки, ДВВ)
2024
241
Просроченная задолженность по вкладам до востребования других банков (нерезидент, иностранные банки, тенге)
2024
242
Просроченная задолженность по вкладам до востребования других банков (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
2024
243
Просроченная задолженность по вкладам до востребования других банков (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)

2030
000
Қазақстан Республикасының Үкіметінен, Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан және ұлттық басқарушы холдингтен алынған заемдар
2034
000
Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан алынған қысқа мерзімді заемдар
2034
111
Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан алынған қысқа мерзімді заемдар (резидент, Қазақстан Республикасының Үкіметі, теңге)
2034
112
Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан алынған қысқа мерзімді заемдар (резидент, Қазақстан Республикасының Үкіметі, ЕАВ)
2034
113
Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан алынған қысқа мерзімді заемдар (резидент, Қазақстан Республикасының Үкіметі, БВТ)
2034
121
Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан алынған қысқа мерзімді заемдар (резидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, теңге)
2034
122
Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан алынған қысқа мерзімді заемдар (резидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, ЕАВ)
2034
123
Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан алынған қысқа мерзімді заемдар (резидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, БВТ)
2034
161
Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан алынған қысқа мерзімді заемдар (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, теңге)
2034
162
Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан алынған қысқа мерзімді заемдар (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
2034
163
Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан алынған қысқа мерзімді заемдар (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
2035
000
Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан алынған заемның құнын оң түзету шоты
2035
111
Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан алынған заемның құнын оң түзету шоты (резидент, Қазақстан Республикасының Үкіметі, теңге)
2035
112
Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан алынған заемның құнын оң түзету шоты (резидент, Қазақстан Республикасының Үкіметі, ЕАВ)
2035
113
Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан алынған заемның құнын оң түзету шоты (резидент, Қазақстан Республикасының Үкіметі, БВТ)
2035
121
Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан алынған заемның құнын оң түзету шоты (резидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, теңге)
2035
122
Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан алынған заемның құнын оң түзету шоты (резидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, ЕАВ)
2035
123
Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан алынған заемның құнын оң түзету шоты (резидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, БВТ)
2036
000
Қазақстан Республикасының Үкіметінен, Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан және ұлттық басқарушы холдингтен алынған ұзақ мерзімді заемдар
2036
111
Қазақстан Республикасының Үкіметінен, Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан және ұлттық басқарушы холдингтен алынған ұзақ мерзімді заемдар (резидент, Қазақстан Республикасының Үкіметі, теңге)
2036
112
Қазақстан Республикасының Үкіметінен, Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан және ұлттық басқарушы холдингтен алынған ұзақ мерзімді заемдар (резидент, Қазақстан Республикасының Үкіметі, ЕАВ)
2036
113
Қазақстан Республикасының Үкіметінен, Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан және ұлттық басқарушы холдингтен алынған ұзақ мерзімді заемдар (резидент, Қазақстан Республикасының Үкіметі, БВТ)
2036
121
Қазақстан Республикасының Үкіметінен, Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан және ұлттық басқарушы холдингтен алынған ұзақ мерзімді заемдар (резидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, теңге)
2036
122
Қазақстан Республикасының Үкіметінен, Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан және ұлттық басқарушы холдингтен алынған ұзақ мерзімді заемдар (резидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, ЕАВ)
2036
123
Қазақстан Республикасының Үкіметінен, Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан және ұлттық басқарушы холдингтен алынған ұзақ мерзімді заемдар (резидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, БВТ)
2036
161
Қазақстан Республикасының Үкіметінен, Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан және ұлттық басқарушы холдингтен алынған ұзақ мерзімді заемдар (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, теңге)
2036
162
Қазақстан Республикасының Үкіметінен, Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан және ұлттық басқарушы холдингтен алынған ұзақ мерзімді заемдар (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
2036
163
Қазақстан Республикасының Үкіметінен, Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан және ұлттық басқарушы холдингтен алынған ұзақ мерзімді заемдар (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
2037
000
Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан алынған заемның құнын теріс түзету шоты
2037
111
Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан алынған заемның құнын теріс түзету шоты (резидент, Қазақстан Республикасының Үкіметі, теңге)
2037
112
Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан алынған заемның құнын теріс түзету шоты (резидент, Қазақстан Республикасының Үкіметі, ЕАВ)
2037
113
Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан алынған заемның құнын теріс түзету шоты (резидент, Қазақстан Республикасының Үкіметі, БВТ)
2037
121
Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан алынған заемның құнын теріс түзету шоты (резидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, теңге)
2037
122
Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан алынған заемның құнын теріс түзету шоты (резидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, ЕАВ)
2037
123
Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан алынған заемның құнын теріс түзету шоты (резидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, БВТ)
2038
000
Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан алынған заемдар бойынша мерзімі өткен берешек
2038
111
Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан алынған заемдар бойынша мерзімі өткен берешек (резидент, Қазақстан Республикасының Үкіметі, теңге)
2038
112
Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан алынған заемдар бойынша мерзімі өткен берешек (резидент, Қазақстан Республикасының Үкіметі, ЕАВ)
2038
113
Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан алынған заемдар бойынша мерзімі өткен берешек (резидент, Қазақстан Республикасының Үкіметі, БВТ)
2038
121
Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан алынған заемдар бойынша мерзімі өткен берешек (резидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, теңге)
2038
122
Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан алынған заемдар бойынша мерзімі өткен берешек (резидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, ЕАВ)
2038
123
Қазақстан Республикасының Үкіметінен және Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан алынған заемдар бойынша мерзімі өткен берешек (резидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, БВТ)

2030
000
Займы, полученные от Правительства Республики Казахстан, местных исполнительных органов Республики Казахстан и национального управляющего холдинга
2034
000
Краткосрочные займы, полученные от Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов Республики Казахстан
2034
111
Краткосрочные займы, полученные от Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов Республики Казахстан (резидент, Правительство Республики Казахстан, тенге)
2034
112
Краткосрочные займы, полученные от Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов Республики Казахстан (резидент, Правительство Республики Казахстан, СКВ)
2034
113
Краткосрочные займы, полученные от Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов Республики Казахстан (резидент, Правительство Республики Казахстан, ДВВ)
2034
121
Краткосрочные займы, полученные от Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов Республики Казахстан (резидент, региональные и местные органы управления, тенге)
2034
122
Краткосрочные займы, полученные от Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов Республики Казахстан (резидент, региональные и местные органы управления, СКВ)
2034
123
Краткосрочные займы, полученные от Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов Республики Казахстан (резидент, региональные и местные органы управления, ДВВ)
2034
161
Краткосрочные займы, полученные от Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов Республики Казахстан (резидент, государственные нефинансовые организации, тенге)
2034
162
Краткосрочные займы, полученные от Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов Республики Казахстан (резидент, государственные нефинансовые организации, СКВ)
2034
163
Краткосрочные займы, полученные от Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов Республики Казахстан (резидент, государственные нефинансовые организации, ДВВ)
2035
000
Счет положительной корректировки стоимости займа, полученного от Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов Республики Казахстан
2035
111
Счет положительной корректировки стоимости займа, полученного от Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов Республики Казахстан (резидент, Правительство Республики Казахстан, тенге)
2035
112
Счет положительной корректировки стоимости займа, полученного от Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов Республики Казахстан (резидент, Правительство Республики Казахстан, СКВ)
2035
113
Счет положительной корректировки стоимости займа, полученного от Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов Республики Казахстан (резидент, Правительство Республики Казахстан, ДВВ)
2035
121
Счет положительной корректировки стоимости займа, полученного от Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов Республики Казахстан (резидент, региональные и местные органы управления, тенге)
2035
122
Счет положительной корректировки стоимости займа, полученного от Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов Республики Казахстан (резидент, региональные и местные органы управления, СКВ)
2035
123
Счет положительной корректировки стоимости займа, полученного от Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов Республики Казахстан (резидент, региональные и местные органы управления, ДВВ)
2036
000
Долгосрочные займы, полученные от Правительства Республики Казахстан, местных исполнительных органов Республики Казахстан и национального управляющего холдинга
2036
111
Долгосрочные займы, полученные от Правительства Республики Казахстан, местных исполнительных органов Республики Казахстан и национального управляющего холдинга (резидент, Правительство Республики Казахстан, тенге)
2036
112
Долгосрочные займы, полученные от Правительства Республики Казахстан, местных исполнительных органов Республики Казахстан и национального управляющего холдинга (резидент, Правительство Республики Казахстан, СКВ)
2036
113
Долгосрочные займы, полученные от Правительства Республики Казахстан, местных исполнительных органов Республики Казахстан и национального управляющего холдинга (резидент, Правительство Республики Казахстан, ДВВ)
2036
121
Долгосрочные займы, полученные от Правительства Республики Казахстан, местных исполнительных органов Республики Казахстан и национального управляющего холдинга (резидент, региональные и местные органы управления, тенге)
2036
122
Долгосрочные займы, полученные от Правительства Республики Казахстан, местных исполнительных органов Республики Казахстан и национального управляющего холдинга (резидент, региональные и местные органы управления, СКВ)
2036
123
Долгосрочные займы, полученные от Правительства Республики Казахстан, местных исполнительных органов Республики Казахстан и национального управляющего холдинга (резидент, региональные и местные органы управления, ДВВ)
2036
161
Долгосрочные займы, полученные от Правительства Республики Казахстан, местных исполнительных органов Республики Казахстан и национального управляющего холдинга (резидент, государственные нефинансовые организации, тенге)
2036
162
Долгосрочные займы, полученные от Правительства Республики Казахстан, местных исполнительных органов Республики Казахстан и национального управляющего холдинга (резидент, государственные нефинансовые организации, СКВ)
2036
163
Долгосрочные займы, полученные от Правительства Республики Казахстан, местных исполнительных органов Республики Казахстан и национального управляющего холдинга (резидент, государственные нефинансовые организации, ДВВ)
2037
000
Счет отрицательной корректировки стоимости займа, полученного от Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов Республики Казахстан
2037
111
Счет отрицательной корректировки стоимости займа, полученного от Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов Республики Казахстан (резидент, Правительство Республики Казахстан, тенге)
2037
112
Счет отрицательной корректировки стоимости займа, полученного от Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов Республики Казахстан (резидент, Правительство Республики Казахстан, СКВ)
2037
113
Счет отрицательной корректировки стоимости займа, полученного от Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов Республики Казахстан (резидент, Правительство Республики Казахстан, ДВВ)
2037
121
Счет отрицательной корректировки стоимости займа, полученного от Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов Республики Казахстан (резидент, региональные и местные органы управления, тенге)
2037
122
Счет отрицательной корректировки стоимости займа, полученного от Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов Республики Казахстан (резидент, региональные и местные органы управления, СКВ)
2037
123
Счет отрицательной корректировки стоимости займа, полученного от Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов Республики Казахстан (резидент, региональные и местные органы управления, ДВВ)
2038
000
Просроченная задолженность по займам, полученным от Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов Республики Казахстан
2038
111
Просроченная задолженность по займам, полученным от Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов Республики Казахстан (резидент, Правительство Республики Казахстан, тенге)
2038
112
Просроченная задолженность по займам, полученным от Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов Республики Казахстан (резидент, Правительство Республики Казахстан, СКВ)
2038
113
Просроченная задолженность по займам, полученным от Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов Республики Казахстан (резидент, Правительство Республики Казахстан, ДВВ)
2038
121
Просроченная задолженность по займам, полученным от Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов Республики Казахстан (резидент, региональные и местные органы управления, тенге)
2038
122
Просроченная задолженность по займам, полученным от Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов Республики Казахстан (резидент, региональные и местные органы управления, СКВ)
2038
123
Просроченная задолженность по займам, полученным от Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов Республики Казахстан (резидент, региональные и местные органы управления, ДВВ)

2040
000
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемдар
2041
000
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемдар бойынша дисконт
2041
201
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемдар бойынша дисконт (бейрезидент, теңге)
2041
202
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемдар бойынша дисконт (бейрезидент, ЕАВ)
2041
203
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемдар бойынша дисконт (бейрезидент, БВТ)
2042
000
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемдар бойынша сыйлықақы
2042
201
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемдар бойынша сыйлықақы (бейрезидент, теңге)
2042
202
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемдар бойынша сыйлықақы (бейрезидент, ЕАВ)
2042
203
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемдар бойынша сыйлықақы (бейрезидент, БВТ)
2044
000
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған қысқа мерзімді заемдар
2044
201
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған қысқа мерзімді заемдар (бейрезидент, теңге)
2044
202
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған қысқа мерзімді заемдар (бейрезидент, ЕАВ)
2044
203
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған қысқа мерзімді заемдар (бейрезидент, БВТ)
2045
000
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемның құнын оң түзету шоты
2045
201
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемның құнын оң түзету шоты (бейрезидент, теңге)
2045
202
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемның құнын оң түзету шоты (бейрезидент, ЕАВ)
2045
203
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемның құнын оң түзету шоты (бейрезидент, БВТ)
2046
000
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған ұзақ мерзімді заемдар
2046
201
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған ұзақ мерзімді заемдар (бейрезидент, теңге)
2046
202
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған ұзақ мерзімді заемдар (бейрезидент, ЕАВ)
2046
203
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған ұзақ мерзімді заемдар (бейрезидент, БВТ)
2047
000
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемның құнын теріс түзету шоты
2047
201
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемның құнын теріс түзету шоты (бейрезидент, теңге)
2047
202
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемның құнын теріс түзету шоты (бейрезидент, ЕАВ)
2047
203
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемның құнын теріс түзету шоты (бейрезидент, БВТ)
2048
000
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемдар бойынша мерзімі өткен берешек
2048
201
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемдар бойынша мерзімі өткен берешек (бейрезидент, теңге)
2048
202
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемдар бойынша мерзімі өткен берешек (бейрезидент, ЕАВ)
2048
203
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемдар бойынша мерзімі өткен берешек (бейрезидент, БВТ)

2040
000
Займы, полученные от международных финансовых организаций
2041
000
Дисконт по займам, полученным от международных финансовых организаций
2041
201
Дисконт по займам, полученным от международных финансовых организаций (нерезидент, тенге)
2041
202
Дисконт по займам, полученным от международных финансовых организаций (нерезидент, СКВ)
2041
203
Дисконт по займам, полученным от международных финансовых организаций (нерезидент, ДВВ)
2042
000
Премия по займам, полученным от международных финансовых организаций
2042
201
Премия по займам, полученным от международных финансовых организаций (нерезидент, тенге)
2042
202
Премия по займам, полученным от международных финансовых организаций (нерезидент, СКВ)
2042
203
Премия по займам, полученным от международных финансовых организаций (нерезидент, ДВВ)
2044
000
Краткосрочные займы, полученные от международных финансовых организаций
2044
201
Краткосрочные займы, полученные от международных финансовых организаций (нерезидент, тенге)
2044
202
Краткосрочные займы, полученные от международных финансовых организаций (нерезидент, СКВ)
2044
203
Краткосрочные займы, полученные от международных финансовых организаций (нерезидент, ДВВ)
2045
000
Счет положительной корректировки стоимости займа, полученного от международных финансовых организаций
2045
201
Счет положительной корректировки стоимости займа, полученного от международных финансовых организаций (нерезидент, тенге)
2045
202
Счет положительной корректировки стоимости займа, полученного от международных финансовых организаций (нерезидент, СКВ)
2045
203
Счет положительной корректировки стоимости займа, полученного от международных финансовых организаций (нерезидент, ДВВ)
2046
000
Долгосрочные займы, полученные от международных финансовых организаций
2046
201
Долгосрочные займы, полученные от международных финансовых организаций (нерезидент, тенге)
2046
202
Долгосрочные займы, полученные от международных финансовых организаций (нерезидент, СКВ)
2046
203
Долгосрочные займы, полученные от международных финансовых организаций (нерезидент, ДВВ)
2047
000
Счет отрицательной корректировки стоимости займа, полученного от международных финансовых организаций
2047
201
Счет отрицательной корректировки стоимости займа, полученного от международных финансовых организаций (нерезидент, тенге)
2047
202
Счет отрицательной корректировки стоимости займа, полученного от международных финансовых организаций (нерезидент, СКВ)
2047
203
Счет отрицательной корректировки стоимости займа, полученного от международных финансовых организаций (нерезидент, ДВВ)
2048
000
Просроченная задолженность по займам, полученным от международных финансовых организаций
2048
201
Просроченная задолженность по займам, полученным от международных финансовых организаций (нерезидент, тенге)
2048
202
Просроченная задолженность по займам, полученным от международных финансовых организаций (нерезидент, СКВ)
2048
203
Просроченная задолженность по займам, полученным от международных финансовых организаций (нерезидент, ДВВ)

2110
000
Овернайт заемдары
2111
000
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен алынған овернайт заемдары
2111
131
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен алынған овернайт заемдары (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, теңге)
2111
132
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен алынған овернайт заемдары (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, ЕАВ)
2111
133
Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінен алынған овернайт заемдары (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, БВТ)
2112
000
Шетелдік орталық банктерден алынған овернайт заемдары
2112
231
Шетелдік орталық банктерден алынған овернайт заемдары (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, теңге)
2112
232
Шетелдік орталық банктерден алынған овернайт заемдары (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, ЕАВ)
2112
233
Шетелдік орталық банктерден алынған овернайт заемдары (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, БВТ)
2113
000
Басқа банктерден алынған овернайт заемдары
2113
141
Басқа банктерден алынған овернайт заемдары (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
2113
142
Басқа банктерден алынған овернайт заемдары (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
2113
143
Басқа банктерден алынған овернайт заемдары (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
2113
161
Басқа банктерден алынған овернайт заемдары (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, теңге)
2113
162
Басқа банктерден алынған овернайт заемдары (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
2113
163
Басқа банктерден алынған овернайт заемдары (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
2113
241
Басқа банктерден алынған овернайт заемдары (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
2113
242
Басқа банктерден алынған овернайт заемдары (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
2113
243
Басқа банктерден алынған овернайт заемдары (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
2120
000
Мерзімді салымдар
2121
000
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің мерзімді салымдары
2121
131
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің мерзімді салымдары (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, теңге)
2121
132
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің мерзімді салымдары (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, ЕАВ)
2121
133
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің мерзімді салымдары (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, БВТ)
2122
000
Шетелдік орталық банктердің мерзімді салымдары
2122
231
Шетелдік орталық банктердің мерзімді салымдары (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, теңге)
2122
232
Шетелдік орталық банктердің мерзімді салымдары (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, ЕАВ)

2110
000
Займы овернайт
2111
000
Займы овернайт, полученные от Национального Банка Республики Казахстан
2111
131
Займы овернайт, полученные от Национального Банка Республики Казахстан (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, тенге)
2111
132
Займы овернайт, полученные от Национального Банка Республики Казахстан (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, СКВ)
2111
133
Займы овернайт, полученные от Национального Банка Республики Казахстан (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, ДВВ)
2112
000
Займы овернайт, полученные от иностранных центральных банков
2112
231
Займы овернайт, полученные от иностранных центральных банков (нерезидент, иностранные Центральные банки, тенге)
2112
232
Займы овернайт, полученные от иностранных центральных банков (нерезидент, иностранные Центральные банки, СКВ)
2112
233
Займы овернайт, полученные от иностранных центральных банков (нерезидент, иностранные Центральные банки, ДВВ)
2113
000
Займы овернайт, полученные от других банков
2113
141
Займы овернайт, полученные от других банков (резидент, банки второго уровня, тенге)
2113
142
Займы овернайт, полученные от других банков (резидент, банки второго уровня, СКВ)
2113
143
Займы овернайт, полученные от других банков (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
2113
161
Займы овернайт, полученные от других банков (резидент, государственные нефинансовые организации, тенге)
2113
162
Займы овернайт, полученные от других банков (резидент, государственные нефинансовые организации, СКВ)
2113
163
Займы овернайт, полученные от других банков (резидент, государственные нефинансовые организации, ДВВ)
2113
241
Займы овернайт, полученные от других банков (нерезидент, иностранные банки, тенге)
2113
242
Займы овернайт, полученные от других банков (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
2113
243
Займы овернайт, полученные от других банков (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
2120
000
Срочные вклады
2121
000
Срочные вклады Национального Банка Республики Казахстан
2121
131
Срочные вклады Национального Банка Республики Казахстан (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, тенге)
2121
132
Срочные вклады Национального Банка Республики Казахстан (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, СКВ)
2121
133
Срочные вклады Национального Банка Республики Казахстан (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, ДВВ)
2122
000
Срочные вклады иностранных центральных банков
2122
231
Срочные вклады иностранных центральных банков (нерезидент, иностранные Центральные банки, тенге)
2122
232
Срочные вклады иностранных центральных банков (нерезидент, иностранные Центральные банки, СКВ)

2122
233
Шетелдік орталық банктердің мерзімді салымдары (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, БВТ)
2123
000
Басқа банктердің қысқа мерзімді (бір айға дейінгі) салымдары
2123
141
Басқа банктердің қысқа мерзімді (бір айға дейінгі) салымдары (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
2123
142
Басқа банктердің қысқа мерзімді (бір айға дейінгі) салымдары (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
2123
143
Басқа банктердің қысқа мерзімді (бір айға дейінгі) салымдары (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
2123
161
Басқа банктердің қысқа мерзімді (бір айға дейінгі) салымдары (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, теңге)
2123
162
Басқа банктердің қысқа мерзімді (бір айға дейінгі) салымдары (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
2123
163
Басқа банктердің қысқа мерзімді (бір айға дейінгі) салымдары (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
2123
241
Басқа банктердің қысқа мерзімді (бір айға дейінгі) салымдары (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
2123
242
Басқа банктердің қысқа мерзімді (бір айға дейінгі) салымдары (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
2123
243
Басқа банктердің қысқа мерзімді (бір айға дейінгі) салымдары (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
2124
000
Басқа банктердің қысқа мерзімді (бір жылға дейінгі) салымдары
2124
141
Басқа банктердің қысқа мерзімді (бір жылға дейінгі) салымдары (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
2124
142
Басқа банктердің қысқа мерзімді (бір жылға дейінгі) салымдары (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
2124
143
Басқа банктердің қысқа мерзімді (бір жылға дейінгі) салымдары (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
2124
161
Басқа банктердің қысқа мерзімді (бір жылға дейінгі) салымдары (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, теңге)
2124
162
Басқа банктердің қысқа мерзімді (бір жылға дейінгі) салымдары (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
2124
163
Басқа банктердің қысқа мерзімді (бір жылға дейінгі) салымдары (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
2124
241
Басқа банктердің қысқа мерзімді (бір жылға дейінгі) салымдары (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
2124
242
Басқа банктердің қысқа мерзімді (бір жылға дейінгі) салымдары (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
2124
243
Басқа банктердің қысқа мерзімді (бір жылға дейінгі) салымдары (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
2125
000
Басқа банктерден бір түнге тартылған салымдар
2125
141
Басқа банктерден бір түнге тартылған салымдар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
2125
142
Басқа банктерден бір түнге тартылған салымдар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
2125
143
Басқа банктерден бір түнге тартылған салымдар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
2125
161
Басқа банктерден бір түнге тартылған салымдар (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, теңге)
2125
162
Басқа банктерден бір түнге тартылған салымдар (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
2125
163
Басқа банктерден бір түнге тартылған салымдар (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
2125
241
Басқа банктерден бір түнге тартылған салымдар (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
2125
242
Басқа банктерден бір түнге тартылған салымдар (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
2125
243
Басқа банктерден бір түнге тартылған салымдар (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
2126
000
Басқа банктердің тазартылған қымбат металдардағы мерзімді салымдары
2126

2122
233
Срочные вклады иностранных центральных банков (нерезидент, иностранные Центральные банки, ДВВ)
2123
000
Краткосрочные вклады других банков (до одного месяца)
2123
141
Краткосрочные вклады других банков (до одного месяца) (резидент, банки второго уровня, тенге)
2123
142
Краткосрочные вклады других банков (до одного месяца) (резидент, банки второго уровня, СКВ)
2123
143
Краткосрочные вклады других банков (до одного месяца) (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
2123
161
Краткосрочные вклады других банков (до одного месяца) (резидент, государственные нефинансовые организации, тенге)
2123
162
Краткосрочные вклады других банков (до одного месяца) (резидент, государственные нефинансовые организации, СКВ)
2123
163
Краткосрочные вклады других банков (до одного месяца) (резидент, государственные нефинансовые организации, ДВВ)
2123
241
Краткосрочные вклады других банков (до одного месяца) (нерезидент, иностранные банки, тенге)
2123
242
Краткосрочные вклады других банков (до одного месяца) (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
2123
243
Краткосрочные вклады других банков (до одного месяца) (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
2124
000
Краткосрочные вклады других банков (до одного года)
2124
141
Краткосрочные вклады других банков (до одного года) (резидент, банки второго уровня, тенге)
2124
142
Краткосрочные вклады других банков (до одного года) (резидент, банки второго уровня, СКВ)
2124
143
Краткосрочные вклады других банков (до одного года) (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
2124
161
Краткосрочные вклады других банков (до одного года) (резидент, государственные нефинансовые организации, тенге)
2124
162
Краткосрочные вклады других банков (до одного года) (резидент, государственные нефинансовые организации, СКВ)
2124
163
Краткосрочные вклады других банков (до одного года) (резидент, государственные нефинансовые организации, ДВВ)
2124
241
Краткосрочные вклады других банков (до одного года) (нерезидент, иностранные банки, тенге)
2124
242
Краткосрочные вклады других банков (до одного года) (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
2124
243
Краткосрочные вклады других банков (до одного года) (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
2125
000
Вклады, привлеченные от других банков на одну ночь
2125
141
Вклады, привлеченные от других банков на одну ночь (резидент, банки второго уровня, тенге)
2125
142
Вклады, привлеченные от других банков на одну ночь (резидент, банки второго уровня, СКВ)
2125
143
Вклады, привлеченные от других банков на одну ночь (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
2125
161
Вклады, привлеченные от других банков на одну ночь (резидент, государственные нефинансовые организации, тенге)
2125
162
Вклады, привлеченные от других банков на одну ночь (резидент, государственные нефинансовые организации, СКВ)
2125
163
Вклады, привлеченные от других банков на одну ночь (резидент, государственные нефинансовые организации, ДВВ)
2125
241
Вклады, привлеченные от других банков на одну ночь (нерезидент, иностранные банки, тенге)
2125
242
Вклады, привлеченные от других банков на одну ночь (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
2125
243
Вклады, привлеченные от других банков на одну ночь (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
2126
000
Срочные вклады других банков в аффинированных драгоценных металлах
2126

2701
132
Корреспонденттік шоттар бойынша есептелген шығыстар (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, ЕАВ)
2701
133
Корреспонденттік шоттар бойынша есептелген шығыстар (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, БВТ)
2701
141
Корреспонденттік шоттар бойынша есептелген шығыстар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
2701
142
Корреспонденттік шоттар бойынша есептелген шығыстар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
2701
143
Корреспонденттік шоттар бойынша есептелген шығыстар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
2701
151
Корреспонденттік шоттар бойынша есептелген шығыстар (резидент, қаржы ұйымдары, теңге)
2701
152
Корреспонденттік шоттар бойынша есептелген шығыстар (резидент, қаржы ұйымдары, ЕАВ)
2701
153
Корреспонденттік шоттар бойынша есептелген шығыстар (резидент, қаржы ұйымдары, БВТ)
2701
161
Корреспонденттік шоттар бойынша есептелген шығыстар (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, теңге)
2701
162
Корреспонденттік шоттар бойынша есептелген шығыстар (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
2701
163
Корреспонденттік шоттар бойынша есептелген шығыстар (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
2701
231
Корреспонденттік шоттар бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, теңге)
2701
232
Корреспонденттік шоттар бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, ЕАВ)
2701
233
Корреспонденттік шоттар бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, БВТ)
2701
241
Корреспонденттік шоттар бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
2701
242
Корреспонденттік шоттар бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
2701
243
Корреспонденттік шоттар бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
2702
000
Басқа банктердің талап етілмелі салымдары бойынша есептелген шығыстар
2702
131
Басқа банктердің талап етілмелі салымдары бойынша есептелген шығыстар (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, теңге)
2702
132
Басқа банктердің талап етілмелі салымдары бойынша есептелген шығыстар (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, ЕАВ)
2702
133
Басқа банктердің талап етілмелі салымдары бойынша есептелген шығыстар (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, БВТ)
2702
141
Басқа банктердің талап етілмелі салымдары бойынша есептелген шығыстар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
2702
142
Басқа банктердің талап етілмелі салымдары бойынша есептелген шығыстар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
2702
143
Басқа банктердің талап етілмелі салымдары бойынша есептелген шығыстар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)

2701
132
Начисленные расходы по корреспондентским счетам (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, СКВ)
2701
133
Начисленные расходы по корреспондентским счетам (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, ДВВ)
2701
141
Начисленные расходы по корреспондентским счетам (резидент, банки второго уровня, тенге)
2701
142
Начисленные расходы по корреспондентским счетам (резидент, банки второго уровня, СКВ)
2701
143
Начисленные расходы по корреспондентским счетам (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
2701
151
Начисленные расходы по корреспондентским счетам (резидент, финансовые организации, тенге)
2701
152
Начисленные расходы по корреспондентским счетам (резидент, финансовые организации, СКВ)
2701
153
Начисленные расходы по корреспондентским счетам (резидент, финансовые организации, ДВВ)
2701
161
Начисленные расходы по корреспондентским счетам (резидент, государственные нефинансовые организации, тенге)
2701
162
Начисленные расходы по корреспондентским счетам (резидент, государственные нефинансовые организации, СКВ)
2701
163
Начисленные расходы по корреспондентским счетам (резидент, государственные нефинансовые организации, ДВВ)
2701
231
Начисленные расходы по корреспондентским счетам (нерезидент, иностранные Центральные банки, тенге)
2701
232
Начисленные расходы по корреспондентским счетам (нерезидент, иностранные Центральные банки, СКВ)
2701
233
Начисленные расходы по корреспондентским счетам (нерезидент, иностранные Центральные банки, ДВВ)
2701
241
Начисленные расходы по корреспондентским счетам (нерезидент, иностранные банки, тенге)
2701
242
Начисленные расходы по корреспондентским счетам (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
2701
243
Начисленные расходы по корреспондентским счетам (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
2702
000
Начисленные расходы по вкладам до востребования других банков
2702
131
Начисленные расходы по вкладам до востребования других банков (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, тенге)
2702
132
Начисленные расходы по вкладам до востребования других банков (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, СКВ)
2702
133
Начисленные расходы по вкладам до востребования других банков (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, ДВВ)
2702
141
Начисленные расходы по вкладам до востребования других банков (резидент, банки второго уровня, тенге)
2702
142
Начисленные расходы по вкладам до востребования других банков (резидент, банки второго уровня, СКВ)
2702
143
Начисленные расходы по вкладам до востребования других банков (резидент, банки второго уровня, ДВВ)

2702
231
Басқа банктердің талап етілмелі салымдары бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, теңге)
2702
232
Басқа банктердің талап етілмелі салымдары бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, ЕАВ)
2702
233
Басқа банктердің талап етілмелі салымдары бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, БВТ)
2702
241
Басқа банктердің талап етілмелі салымдары бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
2702
242
Басқа банктердің талап етілмелі салымдары бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
2702
243
Басқа банктердің талап етілмелі салымдары бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
2703
000
Қазақстан Республикасының Үкіметінен, Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан және ұлттық басқарушы холдингтен алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар
2703
111
Қазақстан Республикасының Үкіметінен, Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан және ұлттық басқарушы холдингтен алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар (резидент, Қазақстан Республикасының Үкіметі, теңге)
2703
112
Қазақстан Республикасының Үкіметінен, Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан және ұлттық басқарушы холдингтен алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар (резидент, Қазақстан Республикасының Үкіметі, ЕАВ)
2703
113
Қазақстан Республикасының Үкіметінен, Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан және ұлттық басқарушы холдингтен алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар (резидент, Қазақстан Республикасының Үкіметі, БВТ)
2703
121
Қазақстан Республикасының Үкіметінен, Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан және ұлттық басқарушы холдингтен алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар (резидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, теңге)
2703
122
Қазақстан Республикасының Үкіметінен, Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан және ұлттық басқарушы холдингтен алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар (резидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, ЕАВ)
2703
123
Қазақстан Республикасының Үкіметінен, Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан және ұлттық басқарушы холдингтен алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар (резидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, БВТ)
2703
161
Қазақстан Республикасының Үкіметінен, Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан және ұлттық басқарушы холдингтен алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, теңге)

2702
231
Начисленные расходы по вкладам до востребования других банков (нерезидент, иностранные Центральные банки, тенге)
2702
232
Начисленные расходы по вкладам до востребования других банков (нерезидент, иностранные Центральные банки, СКВ)
2702
233
Начисленные расходы по вкладам до востребования других банков (нерезидент, иностранные Центральные банки, ДВВ)
2702
241
Начисленные расходы по вкладам до востребования других банков (нерезидент, иностранные банки, тенге)
2702
242
Начисленные расходы по вкладам до востребования других банков (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
2702
243
Начисленные расходы по вкладам до востребования других банков (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
2703
000
Начисленные расходы по займам, полученным от Правительства Республики Казахстан, местных исполнительных органов Республики Казахстан и национального управляющего холдинга
2703
111
Начисленные расходы по займам, полученным от Правительства Республики Казахстан, местных исполнительных органов Республики Казахстан и национального управляющего холдинга (резидент, Правительство Республики Казахстан, тенге)
2703
112
Начисленные расходы по займам, полученным от Правительства Республики Казахстан, местных исполнительных органов Республики Казахстан и национального управляющего холдинга (резидент, Правительство Республики Казахстан, СКВ)
2703
113
Начисленные расходы по займам, полученным от Правительства Республики Казахстан, местных исполнительных органов Республики Казахстан и национального управляющего холдинга (резидент, Правительство Республики Казахстан, ДВВ)
2703
121
Начисленные расходы по займам, полученным от Правительства Республики Казахстан, местных исполнительных органов Республики Казахстан и национального управляющего холдинга (резидент, региональные и местные органы управления, тенге)
2703
122
Начисленные расходы по займам, полученным от Правительства Республики Казахстан, местных исполнительных органов Республики Казахстан и национального управляющего холдинга (резидент, региональные и местные органы управления, СКВ)
2703
123
Начисленные расходы по займам, полученным от Правительства Республики Казахстан, местных исполнительных органов Республики Казахстан и национального управляющего холдинга (резидент, региональные и местные органы управления, ДВВ)
2703
161
Начисленные расходы по займам, полученным от Правительства Республики Казахстан, местных исполнительных органов Республики Казахстан и национального управляющего холдинга (резидент, государственные нефинансовые организации, тенге)

2703
162
Қазақстан Республикасының Үкіметінен, Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан және ұлттық басқарушы холдингтен алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
2703
163
Қазақстан Республикасының Үкіметінен, Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарынан және ұлттық басқарушы холдингтен алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
2704
000
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар
2704
201
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, теңге)
2704
202
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, ЕАВ)
2704
203
Халықаралық қаржы ұйымдарынан алынған заемдар бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, БВТ)
2705
000
Басқа банктерден алынған заемдар мен қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар
2705
131
Басқа банктерден алынған заемдар мен қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, теңге)
2705
132
Басқа банктерден алынған заемдар мен қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, ЕАВ)
2705
133
Басқа банктерден алынған заемдар мен қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, БВТ)
2705
141
Басқа банктерден алынған заемдар мен қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
2705
142
Басқа банктерден алынған заемдар мен қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
2705
143
Басқа банктерден алынған заемдар мен қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
2705
231
Басқа банктерден алынған заемдар мен қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, теңге)
2705
232
Басқа банктерден алынған заемдар мен қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, ЕАВ)
2705
233
Басқа банктерден алынған заемдар мен қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, БВТ)
2705
241
Басқа банктерден алынған заемдар мен қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
2705
242
Басқа банктерден алынған заемдар мен қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
2705
243
Басқа банктерден алынған заемдар мен қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)

2703
162
Начисленные расходы по займам, полученным от Правительства Республики Казахстан, местных исполнительных органов Республики Казахстан и национального управляющего холдинга (резидент, государственные нефинансовые организации, СКВ)
2703
163
Начисленные расходы по займам, полученным от Правительства Республики Казахстан, местных исполнительных органов Республики Казахстан и национального управляющего холдинга (резидент, государственные нефинансовые организации, ДВВ)
2704
000
Начисленные расходы по займам, полученным от международных финансовых организаций
2704
201
Начисленные расходы по займам, полученным от международных финансовых организаций (нерезидент, тенге)
2704
202
Начисленные расходы по займам, полученным от международных финансовых организаций (нерезидент, СКВ)
2704
203
Начисленные расходы по займам, полученным от международных финансовых организаций (нерезидент, ДВВ)
2705
000
Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу, полученным от других банков
2705
131
Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу, полученным от других банков (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, тенге)
2705
132
Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу, полученным от других банков (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, СКВ)
2705
133
Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу, полученным от других банков (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, ДВВ)
2705
141
Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу, полученным от других банков (резидент, банки второго уровня, тенге)
2705
142
Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу, полученным от других банков (резидент, банки второго уровня, СКВ)
2705
143
Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу, полученным от других банков (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
2705
231
Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу, полученным от других банков (нерезидент, иностранные Центральные банки, тенге)
2705
232
Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу, полученным от других банков (нерезидент, иностранные Центральные банки, СКВ)
2705
233
Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу, полученным от других банков (нерезидент, иностранные Центральные банки, ДВВ)
2705
241
Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу, полученным от других банков (нерезидент, иностранные банки, тенге)
2705
242
Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу, полученным от других банков (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
2705
243
Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу, полученным от других банков (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)

2706
000
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардан алынған заемдар мен қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар
2706
151
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардан алынған заемдар мен қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар (резидент, қаржы ұйымдары, теңге)
2706
152
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардан алынған заемдар мен қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар (резидент, қаржы ұйымдары, ЕАВ)
2706
153
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардан алынған заемдар мен қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар (резидент, қаржы ұйымдары, БВТ)
2706
161
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардан алынған заемдар мен қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, теңге)
2706
162
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардан алынған заемдар мен қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
2706
163
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардан алынған заемдар мен қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
2706
251
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардан алынған заемдар мен қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, қаржы ұйымдары, теңге)
2706
252
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардан алынған заемдар мен қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, қаржы ұйымдары, ЕАВ)
2706
253
Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдардан алынған заемдар мен қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, қаржы ұйымдары, БВТ)
2707
000
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар
2707
111
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (резидент, Қазақстан Республикасының Үкіметі, теңге)
2707
112
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (резидент, Қазақстан Республикасының Үкіметі, ЕАВ)
2707
113
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (резидент, Қазақстан Республикасының Үкіметі, БВТ)

2706
000
Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу, полученным от организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций
2706
151
Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу, полученным от организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций (резидент, финансовые организации, тенге)
2706
152
Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу, полученным от организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций (резидент, финансовые организации, СКВ)
2706
153
Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу, полученным от организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций (резидент, финансовые организации, ДВВ)
2706
161
Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу, полученным от организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций (резидент, государственные нефинансовые организации, тенге)
2706
162
Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу, полученным от организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций (резидент, государственные нефинансовые организации, СКВ)
2706
163
Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу, полученным от организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций (резидент, государственные нефинансовые организации, ДВВ)
2706
251
Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу, полученным от организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций (нерезидент, финансовые организации, тенге)
2706
252
Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу, полученным от организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций (нерезидент, финансовые организации, СКВ)
2706
253
Начисленные расходы по займам и финансовому лизингу, полученным от организаций, осуществляющих отдельные виды банковских операций (нерезидент, финансовые организации, ДВВ)
2707
000
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов
2707
111
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (резидент, Правительство Республики Казахстан, тенге)
2707
112
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (резидент, Правительство Республики Казахстан, СКВ)
2707
113
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (резидент, Правительство Республики Казахстан, ДВВ)

2707
141
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
2707
142
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
2707
143
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
2707
151
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (резидент, қаржы ұйымдары, теңге)
2707
152
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (резидент, қаржы ұйымдары, ЕАВ)
2707
153
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (резидент, қаржы ұйымдары, БВТ)
2707
161
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, теңге)
2707
162
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
2707
163
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
2707
171
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (резидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, теңге)
2707
172
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (резидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
2707
173
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (резидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
2707
181
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (резидент, үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар, теңге)

2707
141
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (резидент, банки второго уровня, тенге)
2707
142
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (резидент, банки второго уровня, СКВ)
2707
143
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
2707
151
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (резидент, финансовые организации, тенге)
2707
152
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (резидент, финансовые организации, СКВ)
2707
153
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (резидент, финансовые организации, ДВВ)
2707
161
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (резидент, государственные нефинансовые организации, тенге)
2707
162
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (резидент, государственные нефинансовые организации, СКВ)
2707
163
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (резидент, государственные нефинансовые организации, ДВВ)
2707
171
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (резидент, негосударственные нефинансовые организации, тенге)
2707
172
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (резидент, негосударственные нефинансовые организации, СКВ)
2707
173
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (резидент, негосударственные нефинансовые организации, ДВВ)
2707
181
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (резидент, некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства, тенге)

2707
182
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (резидент, үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар, ЕАВ)
2707
183
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (резидент, үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар, БВТ)
2707
191
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (резидент, үй шаруашылықтары, теңге)
2707
192
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (резидент, үй шаруашылықтары, ЕАВ)
2707
193
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (резидент, үй шаруашылықтары, БВТ)
2707
211
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (бейрезидент, Шет мемлекеттің Орталық Үкіметі, теңге)
2707
212
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (бейрезидент, Шет мемлекеттің Орталық Үкіметі, ЕАВ)
2707
213
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (бейрезидент, Шет мемлекеттің Орталық Үкіметі, БВТ)
2707
221
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (бейрезидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, теңге)
2707
222
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (бейрезидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, ЕАВ)
2707
223
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (бейрезидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, БВТ)
2707
241
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)

2707
182
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (резидент, некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства, СКВ)
2707
183
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (резидент, некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства, ДВВ)
2707
191
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (резидент, домашние хозяйства, тенге)
2707
192
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (резидент, домашние хозяйства, СКВ)
2707
193
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (резидент, домашние хозяйства, ДВВ)
2707
211
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (нерезидент, Центральное Правительство иностранного государства, тенге)
2707
212
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (нерезидент, Центральное Правительство иностранного государства, СКВ)
2707
213
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (нерезидент, Центральное Правительство иностранного государства, ДВВ)
2707
221
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (нерезидент, региональные и местные органы управления, тенге)
2707
222
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (нерезидент, региональные и местные органы управления, СКВ)
2707
223
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (нерезидент, региональные и местные органы управления, ДВВ)
2707
241
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (нерезидент, иностранные банки, тенге)

2707
242
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
2707
243
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
2707
251
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (бейрезидент, қаржы ұйымдары, теңге)
2707
252
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (бейрезидент, қаржы ұйымдары, ЕАВ)
2707
253
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (бейрезидент, қаржы ұйымдары, БВТ)
2707
261
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (бейрезидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, теңге)
2707
262
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (бейрезидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
2707
263
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (бейрезидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
2707
271
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (бейрезидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, теңге)
2707
272
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (бейрезидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
2707
273
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (бейрезидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
2707
281
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (бейрезидент, үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар, теңге)
2707
282
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (бейрезидент, үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар, ЕАВ)

2707
242
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
2707
243
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
2707
251
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (нерезидент, финансовые организации, тенге)
2707
252
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (нерезидент, финансовые организации, СКВ)
2707
253
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (нерезидент, финансовые организации, ДВВ)
2707
261
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (нерезидент, государственные нефинансовые организации, тенге)
2707
262
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (нерезидент, государственные нефинансовые организации, СКВ)
2707
263
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (нерезидент, государственные нефинансовые организации, ДВВ)
2707
271
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (нерезидент, негосударственные нефинансовые организации, тенге)
2707
272
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (нерезидент, негосударственные нефинансовые организации, СКВ)
2707
273
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (нерезидент, негосударственные нефинансовые организации, ДВВ)
2707
281
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (нерезидент, некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства, тенге)
2707
282
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (нерезидент, некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства, СКВ)

2707
283
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (бейрезидент, үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар, БВТ)
2707
291
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (бейрезидент, үй шаруашылықтары, теңге)
2707
292
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (бейрезидент, үй шаруашылықтары, ЕАВ)
2707
293
Клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету (кепілзат, кепілпұл) ретінде қабылданған ақша сомасына сыйақы төлеуге байланысты есептелген шығыстар (бейрезидент, үй шаруашылықтары, БВТ)
2708
000
Басқа банктердің тазартылған қымбат металдардағы металл шоттары бойынша есептелген шығыстар
2708
130
Басқа банктердің тазартылған қымбат металдардағы металл шоттары бойынша есептелген шығыстар (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі)
2708
140
Басқа банктердің тазартылған қымбат металдардағы металл шоттары бойынша есептелген шығыстар (резидент, екінші деңгейдегі банктер)
2708
240
Басқа банктердің тазартылған қымбат металдардағы металл шоттары бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік банктер)
2711
000
Басқа банктердің овернайт заемдары бойынша есептелген шығыстар
2711
131
Басқа банктердің овернайт заемдары бойынша есептелген шығыстар (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, теңге)
2711
132
Басқа банктердің овернайт заемдары бойынша есептелген шығыстар (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, ЕАВ)
2711
133
Басқа банктердің овернайт заемдары бойынша есептелген шығыстар (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, БВТ)
2711
141
Басқа банктердің овернайт заемдары бойынша есептелген шығыстар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
2711
142
Басқа банктердің овернайт заемдары бойынша есептелген шығыстар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
2711
143
Басқа банктердің овернайт заемдары бойынша есептелген шығыстар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
2711
231
Басқа банктердің овернайт заемдары бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, теңге)
2711
232
Басқа банктердің овернайт заемдары бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, ЕАВ)
2711
233
Басқа банктердің овернайт заемдары бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, БВТ)
2711
241
Басқа банктердің овернайт заемдары бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
2711
242
Басқа банктердің овернайт заемдары бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
2711
243
Басқа банктердің овернайт заемдары бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
2712
000
Басқа банктердің мерзімді салымдары бойынша есептелген шығыстар
2712
131
Басқа банктердің мерзімді салымдары бойынша есептелген шығыстар (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, теңге)
2712
132
Басқа банктердің мерзімді салымдары бойынша есептелген шығыстар (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, ЕАВ)
2712
133
Басқа банктердің мерзімді салымдары бойынша есептелген шығыстар (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, БВТ)
2712
141
Басқа банктердің мерзімді салымдары бойынша есептелген шығыстар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
2712
142
Басқа банктердің мерзімді салымдары бойынша есептелген шығыстар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
2712
143
Басқа банктердің мерзімді салымдары бойынша есептелген шығыстар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
2712
231
Басқа банктердің мерзімді салымдары бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, теңге)
2712
232
Басқа банктердің мерзімді салымдары бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, ЕАВ)
2712
233
Басқа банктердің мерзімді салымдары бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, БВТ)
2712
241
Басқа банктердің мерзімді салымдары бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
2712
242
Басқа банктердің мерзімді салымдары бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
2712
243
Басқа банктердің мерзімді салымдары бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
2713
000
Басқа банктердің міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын салым бойынша есептелген шығыстар
2713
141
Басқа банктердің міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын салым бойынша есептелген шығыстар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
2713
142
Басқа банктердің міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын салым бойынша есептелген шығыстар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
2713
143
Басқа банктердің міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын салым бойынша есептелген шығыстар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
2713
231
Басқа банктердің міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын салым бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, теңге)
2713
232
Басқа банктердің міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын салым бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, ЕАВ)
2713
233
Басқа банктердің міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын салым бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, БВТ)
2713
241
Басқа банктердің міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын салым бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
2713
242
Басқа банктердің міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын салым бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
2713
243
Басқа банктердің міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын салым бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
2714
000
Басқа банктердің шартты салымдары бойынша есептелген шығыстар
2714
141
Басқа банктердің шартты салымдары бойынша есептелген шығыстар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
2714
142
Басқа банктердің шартты салымдары бойынша есептелген шығыстар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
2714
143
Басқа банктердің шартты салымдары бойынша есептелген шығыстар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
2714
241
Басқа банктердің шартты салымдары бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
2714
242
Басқа банктердің шартты салымдары бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
2714
243
Басқа банктердің шартты салымдары бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
2715
000
Бас офис пен оның филиалдарының арасындағы есеп айырысулар бойынша есептелген шығыстар
2715
141
Бас офис пен оның филиалдарының арасындағы есеп айырысулар бойынша есептелген шығыстар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
2715
142
Бас офис пен оның филиалдарының арасындағы есеп айырысулар бойынша есептелген шығыстар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
2715
143
Бас офис пен оның филиалдарының арасындағы есеп айырысулар бойынша есептелген шығыстар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
2715
241
Бас офис пен оның филиалдарының арасындағы есеп айырысулар бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
2715
242
Бас офис пен оның филиалдарының арасындағы есеп айырысулар бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
2715
243
Бас офис пен оның филиалдарының арасындағы есеп айырысулар бойынша есептелген шығыстар (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
2717
000
Клиенттердің тазартылған қымбат металдардағы металл шоттары бойынша есептелген шығыстар
2717

2707
283
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (нерезидент, некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства, ДВВ)
2707
291
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (нерезидент, домашние хозяйства, тенге)
2707
292
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (нерезидент, домашние хозяйства, СКВ)
2707
293
Начисленные расходы, связанные с выплатой вознаграждения на сумму денег, принятых в качестве обеспечения (заклад, задаток) обязательств клиентов (нерезидент, домашние хозяйства, ДВВ)
2708
000
Начисленные расходы по металлическим счетам других банков в аффинированных драгоценных металлах
2708
130
Начисленные расходы по металлическим счетам других банков в аффинированных драгоценных металлах (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан)
2708
140
Начисленные расходы по металлическим счетам других банков в аффинированных драгоценных металлах (резидент, банки второго уровня)
2708
240
Начисленные расходы по металлическим счетам других банков в аффинированных драгоценных металлах (нерезидент, иностранные банки)
2711
000
Hачисленные расходы по займам овернайт других банков
2711
131
Hачисленные расходы по займам овернайт других банков (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, тенге)
2711
132
Hачисленные расходы по займам овернайт других банков (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, СКВ)
2711
133
Hачисленные расходы по займам овернайт других банков (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, ДВВ)
2711
141
Hачисленные расходы по займам овернайт других банков (резидент, банки второго уровня, тенге)
2711
142
Hачисленные расходы по займам овернайт других банков (резидент, банки второго уровня, СКВ)
2711
143
Hачисленные расходы по займам овернайт других банков (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
2711
231
Hачисленные расходы по займам овернайт других банков (нерезидент, иностранные Центральные банки, тенге)
2711
232
Hачисленные расходы по займам овернайт других банков (нерезидент, иностранные Центральные банки, СКВ)
2711
233
Hачисленные расходы по займам овернайт других банков (нерезидент, иностранные Центральные банки, ДВВ)
2711
241
Hачисленные расходы по займам овернайт других банков (нерезидент, иностранные банки, тенге)
2711
242
Hачисленные расходы по займам овернайт других банков (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
2711
243
Hачисленные расходы по займам овернайт других банков (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
2712
000
Начисленные расходы по срочным вкладам других банков
2712
131
Начисленные расходы по срочным вкладам других банков (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, тенге)
2712
132
Начисленные расходы по срочным вкладам других банков (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, СКВ)
2712
133
Начисленные расходы по срочным вкладам других банков (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, ДВВ)
2712
141
Начисленные расходы по срочным вкладам других банков (резидент, банки второго уровня, тенге)
2712
142
Начисленные расходы по срочным вкладам других банков (резидент, банки второго уровня, СКВ)
2712
143
Начисленные расходы по срочным вкладам других банков (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
2712
231
Начисленные расходы по срочным вкладам других банков (нерезидент, иностранные Центральные банки, тенге)
2712
232
Начисленные расходы по срочным вкладам других банков (нерезидент, иностранные Центральные банки, СКВ)
2712
233
Начисленные расходы по срочным вкладам других банков (нерезидент, иностранные Центральные банки, ДВВ)
2712
241
Начисленные расходы по срочным вкладам других банков (нерезидент, иностранные банки, тенге)
2712
242
Начисленные расходы по срочным вкладам других банков (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
2712
243
Начисленные расходы по срочным вкладам других банков (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
2713
000
Начисленные расходы по вкладу, являющемуся обеспечением обязательств других банков
2713
141
Начисленные расходы по вкладу, являющемуся обеспечением обязательств других банков (резидент, банки второго уровня, тенге)
2713
142
Начисленные расходы по вкладу, являющемуся обеспечением обязательств других банков (резидент, банки второго уровня, СКВ)
2713
143
Начисленные расходы по вкладу, являющемуся обеспечением обязательств других банков (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
2713
231
Начисленные расходы по вкладу, являющемуся обеспечением обязательств других банков (нерезидент, иностранные Центральные банки, тенге)
2713
232
Начисленные расходы по вкладу, являющемуся обеспечением обязательств других банков (нерезидент, иностранные Центральные банки, СКВ)
2713
233
Начисленные расходы по вкладу, являющемуся обеспечением обязательств других банков (нерезидент, иностранные Центральные банки, ДВВ)
2713
241
Начисленные расходы по вкладу, являющемуся обеспечением обязательств других банков (нерезидент, иностранные банки, тенге)
2713
242
Начисленные расходы по вкладу, являющемуся обеспечением обязательств других банков (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
2713
243
Начисленные расходы по вкладу, являющемуся обеспечением обязательств других банков (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
2714
000
Начисленные расходы по условным вкладам других банков
2714
141
Начисленные расходы по условным вкладам других банков (резидент, банки второго уровня, тенге)
2714
142
Начисленные расходы по условным вкладам других банков (резидент, банки второго уровня, СКВ)
2714
143
Начисленные расходы по условным вкладам других банков (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
2714
241
Начисленные расходы по условным вкладам других банков (нерезидент, иностранные банки, тенге)
2714
242
Начисленные расходы по условным вкладам других банков (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
2714
243
Начисленные расходы по условным вкладам других банков (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
2715
000
Начисленные расходы по расчетам между головным офисом и его филиалами
2715
141
Начисленные расходы по расчетам между головным офисом и его филиалами (резидент, банки второго уровня, тенге)
2715
142
Начисленные расходы по расчетам между головным офисом и его филиалами (резидент, банки второго уровня, СКВ)
2715
143
Начисленные расходы по расчетам между головным офисом и его филиалами (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
2715
241
Начисленные расходы по расчетам между головным офисом и его филиалами (нерезидент, иностранные банки, тенге)
2715
242
Начисленные расходы по расчетам между головным офисом и его филиалами (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
2715
243
Начисленные расходы по расчетам между головным офисом и его филиалами (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
2717
000
Начисленные расходы по металлическим счетам клиентов в аффинированных драгоценных металлах
2717

2810
000
Есептелген комиссиялық шығыстар
2811
000
Аударым операциялары бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар
2811
101
Аударым операциялары бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (резидент, теңге)
2811
102
Аударым операциялары бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (резидент, ЕАВ)
2811
103
Аударым операциялары бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (резидент, БВТ)
2811
201
Аударым операциялары бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (бейрезидент, теңге)
2811
202
Аударым операциялары бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (бейрезидент, ЕАВ)
2811
203
Аударым операциялары бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (бейрезидент, БВТ)
2812
000
Агенттік қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар
2812
101
Агенттік қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (резидент, теңге)
2812
102
Агенттік қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (резидент, ЕАВ)
2812
103
Агенттік қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (резидент, БВТ)
2812
201
Агенттік қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (бейрезидент, теңге)
2812
202
Агенттік қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (бейрезидент, ЕАВ)
2812
203
Агенттік қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (бейрезидент, БВТ)
2813
000
Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар
2813
101
Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (резидент, теңге)
2813
102
Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (резидент, ЕАВ)
2813
103
Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (резидент, БВТ)
2813
201
Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (бейрезидент, теңге)
2813
202
Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (бейрезидент, ЕАВ)
2813
203
Бағалы қағаздарды сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (бейрезидент, БВТ)
2814
000
Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар
2814
101
Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (резидент, теңге)
2814
102
Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (резидент, ЕАВ)
2814
103
Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (резидент, БВТ)
2814
201
Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (бейрезидент, теңге)
2814
202
Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (бейрезидент, ЕАВ)
2814
203
Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (бейрезидент, БВТ)
2815
000
Сенімгерлік операциялар бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар
2815
101
Сенімгерлік операциялар бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (резидент, теңге)
2815
102
Сенімгерлік операциялар бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (резидент, ЕАВ)
2815
103
Сенімгерлік операциялар бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (резидент, БВТ)
2815
201
Сенімгерлік операциялар бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (бейрезидент, теңге)
2815
202
Сенімгерлік операциялар бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (бейрезидент, ЕАВ)
2815
203
Сенімгерлік операциялар бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (бейрезидент, БВТ)
2816
000
Алынған кепілдіктер бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар
2816
101
Алынған кепілдіктер бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (резидент, теңге)
2816
102
Алынған кепілдіктер бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (резидент, ЕАВ)
2816
103
Алынған кепілдіктер бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (резидент, БВТ)
2816
201
Алынған кепілдіктер бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (бейрезидент, теңге)
2816
202
Алынған кепілдіктер бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (бейрезидент, ЕАВ)
2816
203
Алынған кепілдіктер бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (бейрезидент, БВТ)
2817
000
Клиенттердің карт-шоттары бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар
2817
101
Клиенттердің карт-шоттары бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (резидент, теңге)
2817
102
Клиенттердің карт-шоттары бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (резидент, ЕАВ)
2817
103
Клиенттердің карт-шоттары бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (резидент, БВТ)
2817
201
Клиенттердің карт-шоттары бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (бейрезидент, теңге)
2817
202
Клиенттердің карт-шоттары бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (бейрезидент, ЕАВ)
2817
203
Клиенттердің карт-шоттары бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (бейрезидент, БВТ)
2818
000
Басқа да есептелген комиссиялық шығыстар
2818
101
Басқа да есептелген комиссиялық шығыстар (резидент, теңге)
2818
102
Басқа да есептелген комиссиялық шығыстар (резидент, ЕАВ)
2818
103
Басқа да есептелген комиссиялық шығыстар (резидент, БВТ)
2818
201
Басқа да есептелген комиссиялық шығыстар (бейрезидент, теңге)
2818
202
Басқа да есептелген комиссиялық шығыстар (бейрезидент, ЕАВ)
2818
203
Басқа да есептелген комиссиялық шығыстар (бейрезидент, БВТ)
2819
000
Бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби қызмет бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар
2819
101
Бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби қызмет бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (резидент, теңге)
2819
102
Бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби қызмет бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (резидент, ЕАВ)
2819
103
Бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби қызмет бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (резидент, БВТ)
2819
201
Бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби қызмет бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (бейрезидент, теңге)
2819
202
Бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби қызмет бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (бейрезидент, ЕАВ)
2819
203
Бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби қызмет бойынша қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (бейрезидент, БВТ)
2820
000
Аудит және консультациялық қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар
2820
101
Аудит және консультациялық қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (резидент, теңге)
2820
102
Аудит және консультациялық қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (резидент, ЕАВ)
2820
103
Аудит және консультациялық қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (резидент, БВТ)
2820
201
Аудит және консультациялық қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (бейрезидент, теңге)
2820
202
Аудит және консультациялық қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (бейрезидент, ЕАВ)
2820
203
Аудит және консультациялық қызмет көрсетулер бойынша есептелген комиссиялық шығыстар (бейрезидент, БВТ)

2810
000
Начисленные комиссионные расходы
2811
000
Начисленные комиссионные расходы по услугам по переводным операциям
2811
101
Начисленные комиссионные расходы по услугам по переводным операциям (резидент, тенге)
2811
102
Начисленные комиссионные расходы по услугам по переводным операциям (резидент, СКВ)
2811
103
Начисленные комиссионные расходы по услугам по переводным операциям (резидент, ДВВ)
2811
201
Начисленные комиссионные расходы по услугам по переводным операциям (нерезидент, тенге)
2811
202
Начисленные комиссионные расходы по услугам по переводным операциям (нерезидент, СКВ)
2811
203
Начисленные комиссионные расходы по услугам по переводным операциям (нерезидент, ДВВ)
2812
000
Начисленные комиссионные расходы по агентским услугам
2812
101
Начисленные комиссионные расходы по агентским услугам (резидент, тенге)
2812
102
Начисленные комиссионные расходы по агентским услугам (резидент, СКВ)
2812
103
Начисленные комиссионные расходы по агентским услугам (резидент, ДВВ)
2812
201
Начисленные комиссионные расходы по агентским услугам (нерезидент, тенге)
2812
202
Начисленные комиссионные расходы по агентским услугам (нерезидент, СКВ)
2812
203
Начисленные комиссионные расходы по агентским услугам (нерезидент, ДВВ)
2813
000
Начисленные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже ценных бумаг
2813
101
Начисленные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже ценных бумаг (резидент, тенге)
2813
102
Начисленные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже ценных бумаг (резидент, СКВ)
2813
103
Начисленные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже ценных бумаг (резидент, ДВВ)
2813
201
Начисленные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже ценных бумаг (нерезидент, тенге)
2813
202
Начисленные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже ценных бумаг (нерезидент, СКВ)
2813
203
Начисленные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже ценных бумаг (нерезидент, ДВВ)
2814
000
Начисленные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже иностранной валюты
2814
101
Начисленные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже иностранной валюты (резидент, тенге)
2814
102
Начисленные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже иностранной валюты (резидент, СКВ)
2814
103
Начисленные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже иностранной валюты (резидент, ДВВ)
2814
201
Начисленные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже иностранной валюты (нерезидент, тенге)
2814
202
Начисленные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже иностранной валюты (нерезидент, СКВ)
2814
203
Начисленные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже иностранной валюты (нерезидент, ДВВ)
2815
000
Начисленные комиссионные расходы по услугам по доверительным операциям
2815
101
Начисленные комиссионные расходы по услугам по доверительным операциям (резидент, тенге)
2815
102
Начисленные комиссионные расходы по услугам по доверительным операциям (резидент, СКВ)
2815
103
Начисленные комиссионные расходы по услугам по доверительным операциям (резидент, ДВВ)
2815
201
Начисленные комиссионные расходы по услугам по доверительным операциям (нерезидент, тенге)
2815
202
Начисленные комиссионные расходы по услугам по доверительным операциям (нерезидент, СКВ)
2815
203
Начисленные комиссионные расходы по услугам по доверительным операциям (нерезидент, ДВВ)
2816
000
Начисленные комиссионные расходы по услугам по полученным гарантиям
2816
101
Начисленные комиссионные расходы по услугам по полученным гарантиям (резидент, тенге)
2816
102
Начисленные комиссионные расходы по услугам по полученным гарантиям (резидент, СКВ)
2816
103
Начисленные комиссионные расходы по услугам по полученным гарантиям (резидент, ДВВ)
2816
201
Начисленные комиссионные расходы по услугам по полученным гарантиям (нерезидент, тенге)
2816
202
Начисленные комиссионные расходы по услугам по полученным гарантиям (нерезидент, СКВ)
2816
203
Начисленные комиссионные расходы по услугам по полученным гарантиям (нерезидент, ДВВ)
2817
000
Начисленные комиссионные расходы по услугам по карт-счетам клиентов
2817
101
Начисленные комиссионные расходы по услугам по карт-счетам клиентов (резидент, тенге)
2817
102
Начисленные комиссионные расходы по услугам по карт-счетам клиентов (резидент, СКВ)
2817
103
Начисленные комиссионные расходы по услугам по карт-счетам клиентов (резидент, ДВВ)
2817
201
Начисленные комиссионные расходы по услугам по карт-счетам клиентов (нерезидент, тенге)
2817
202
Начисленные комиссионные расходы по услугам по карт-счетам клиентов (нерезидент, СКВ)
2817
203
Начисленные комиссионные расходы по услугам по карт-счетам клиентов (нерезидент, ДВВ)
2818
000
Начисленные прочие комиссионные расходы
2818
101
Начисленные прочие комиссионные расходы (резидент, тенге)
2818
102
Начисленные прочие комиссионные расходы (резидент, СКВ)
2818
103
Начисленные прочие комиссионные расходы (резидент, ДВВ)
2818
201
Начисленные прочие комиссионные расходы (нерезидент, тенге)
2818
202
Начисленные прочие комиссионные расходы (нерезидент, СКВ)
2818
203
Начисленные прочие комиссионные расходы (нерезидент, ДВВ)
2819
000
Начисленные комиссионные расходы по услугам по профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг
2819
101
Начисленные комиссионные расходы по услугам по профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг (резидент, тенге)
2819
102
Начисленные комиссионные расходы по услугам по профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг (резидент, СКВ)
2819
103
Начисленные комиссионные расходы по услугам по профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг (резидент, ДВВ)
2819
201
Начисленные комиссионные расходы по услугам по профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг (нерезидент, тенге)
2819
202
Начисленные комиссионные расходы по услугам по профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг (нерезидент, СКВ)
2819
203
Начисленные комиссионные расходы по услугам по профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг (нерезидент, ДВВ)
2820
000
Начисленные комиссионные расходы по аудиту и консультационным услугам
2820
101
Начисленные комиссионные расходы по аудиту и консультационным услугам (резидент, тенге)
2820
102
Начисленные комиссионные расходы по аудиту и консультационным услугам (резидент, СКВ)
2820
103
Начисленные комиссионные расходы по аудиту и консультационным услугам (резидент, ДВВ)
2820
201
Начисленные комиссионные расходы по аудиту и консультационным услугам (нерезидент, тенге)
2820
202
Начисленные комиссионные расходы по аудиту и консультационным услугам (нерезидент, СКВ)
2820
203
Начисленные комиссионные расходы по аудиту и консультационным услугам (нерезидент, ДВВ)

2830
000
Мерзімі өткен комиссиялық шығыстар
2831
000
Аударым операциялары бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар
2831
101
Аударым операциялары бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (резидент, теңге)
2831
102
Аударым операциялары бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (резидент, ЕАВ)
2831
103
Аударым операциялары бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (резидент, БВТ)
2831
201
Аударым операциялары бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (бейрезидент, теңге)
2831
202
Аударым операциялары бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (бейрезидент, ЕАВ)
2831
203
Аударым операциялары бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (бейрезидент, БВТ)
2832
000
Агенттік қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар
2832
101
Агенттік қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (резидент, теңге)
2832
102
Агенттік қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (резидент, ЕАВ)
2832
103
Агенттік қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (резидент, БВТ)
2833
000
Бағалы қағаздар сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар
2833
101
Бағалы қағаздар сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (резидент, теңге)
2833
102
Бағалы қағаздар сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (резидент, ЕАВ)
2833
103
Бағалы қағаздар сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (резидент, БВТ)
2833
201
Бағалы қағаздар сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (бейрезидент, теңге)
2833
202
Бағалы қағаздар сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (бейрезидент, ЕАВ)
2833
203
Бағалы қағаздар сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (бейрезидент, БВТ)
2834
000
Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар
2834
101
Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (резидент, теңге)
2834
102
Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (резидент, ЕАВ)
2834
103
Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (резидент, БВТ)
2834
201
Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (бейрезидент, теңге)
2834
202
Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (бейрезидент, ЕАВ)
2834
203
Шетел валютасын сатып алу-сату бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (бейрезидент, БВТ)
2835
000
Сенімгерлік операциялар бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар
2835
101
Сенімгерлік операциялар бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (резидент, теңге)
2835
102
Сенімгерлік операциялар бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (резидент, ЕАВ)
2835
103
Сенімгерлік операциялар бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (резидент, БВТ)
2835
201
Сенімгерлік операциялар бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (бейрезидент, теңге)
2835
202
Сенімгерлік операциялар бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (бейрезидент, ЕАВ)
2835
203
Сенімгерлік операциялар бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (бейрезидент, БВТ)
2836
000
Алынған кепілдіктер бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар
2836
101
Алынған кепілдіктер бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (резидент, теңге)
2836
102
Алынған кепілдіктер бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (резидент, ЕАВ)
2836
103
Алынған кепілдіктер бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (резидент, БВТ)
2836
201
Алынған кепілдіктер бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (бейрезидент, теңге)
2836
202
Алынған кепілдіктер бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (бейрезидент, ЕАВ)
2836
203
Алынған кепілдіктер бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (бейрезидент, БВТ)
2838
000
Басқа да мерзімі өткен комиссиялық шығыстар
2838
101
Басқа да мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (резидент, теңге)
2838
102
Басқа да мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (резидент, ЕАВ)
2838
103
Басқа да мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (резидент, БВТ)
2838
201
Басқа да мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (бейрезидент, теңге)
2838
202
Басқа да мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (бейрезидент, ЕАВ)
2838
203
Басқа да мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (бейрезидент, БВТ)
2839
000
Бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби қызмет бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар
2839
101
Бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби қызмет бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (резидент, теңге)
2839
102
Бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби қызмет бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (резидент, ЕАВ)
2839
103
Бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби қызмет бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (резидент, БВТ)
2839
201
Бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби қызмет бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (бейрезидент, теңге)
2839
202
Бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби қызмет бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (бейрезидент, ЕАВ)
2839
203
Бағалы қағаздар нарығындағы кәсіби қызмет бойынша қызмет көрсетулер бойынша мерзімі өткен комиссиялық шығыстар (бейрезидент, БВТ)

2830
000
Просроченные комиссионные расходы
2831
000
Просроченные комиссионные расходы по услугам по переводным операциям
2831
101
Просроченные комиссионные расходы по услугам по переводным операциям (резидент, тенге)
2831
102
Просроченные комиссионные расходы по услугам по переводным операциям (резидент, СКВ)
2831
103
Просроченные комиссионные расходы по услугам по переводным операциям (резидент, ДВВ)
2831
201
Просроченные комиссионные расходы по услугам по переводным операциям (нерезидент, тенге)
2831
202
Просроченные комиссионные расходы по услугам по переводным операциям (нерезидент, СКВ)
2831
203
Просроченные комиссионные расходы по услугам по переводным операциям (нерезидент, ДВВ)
2832
000
Просроченные комиссионные расходы по агентским услугам
2832
101
Просроченные комиссионные расходы по агентским услугам (резидент, тенге)
2832
102
Просроченные комиссионные расходы по агентским услугам (резидент, СКВ)
2832
103
Просроченные комиссионные расходы по агентским услугам (резидент, ДВВ)
2833
000
Просроченные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже ценных бумаг
2833
101
Просроченные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже ценных бумаг (резидент, тенге)
2833
102
Просроченные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже ценных бумаг (резидент, СКВ)
2833
103
Просроченные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже ценных бумаг (резидент, ДВВ)
2833
201
Просроченные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже ценных бумаг (нерезидент, тенге)
2833
202
Просроченные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже ценных бумаг (нерезидент, СКВ)
2833
203
Просроченные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже ценных бумаг (нерезидент, ДВВ)
2834
000
Просроченные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже иностранной валюты
2834
101
Просроченные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже иностранной валюты (резидент, тенге)
2834
102
Просроченные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже иностранной валюты (резидент, СКВ)
2834
103
Просроченные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже иностранной валюты (резидент, ДВВ)
2834
201
Просроченные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже иностранной валюты (нерезидент, тенге)
2834
202
Просроченные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже иностранной валюты (нерезидент, СКВ)
2834
203
Просроченные комиссионные расходы по услугам по купле-продаже иностранной валюты (нерезидент, ДВВ)
2835
000
Просроченные комиссионные расходы по услугам по доверительным операциям
2835
101
Просроченные комиссионные расходы по услугам по доверительным операциям (резидент, тенге)
2835
102
Просроченные комиссионные расходы по услугам по доверительным операциям (резидент, СКВ)
2835
103
Просроченные комиссионные расходы по услугам по доверительным операциям (резидент, ДВВ)
2835
201
Просроченные комиссионные расходы по услугам по доверительным операциям (нерезидент, тенге)
2835
202
Просроченные комиссионные расходы по услугам по доверительным операциям (нерезидент, СКВ)
2835
203
Просроченные комиссионные расходы по услугам по доверительным операциям (нерезидент, ДВВ)
2836
000
Просроченные комиссионные расходы по услугам по полученным гарантиям
2836
101
Просроченные комиссионные расходы по услугам по полученным гарантиям (резидент, тенге)
2836
102
Просроченные комиссионные расходы по услугам по полученным гарантиям (резидент, СКВ)
2836
103
Просроченные комиссионные расходы по услугам по полученным гарантиям (резидент, ДВВ)
2836
201
Просроченные комиссионные расходы по услугам по полученным гарантиям (нерезидент, тенге)
2836
202
Просроченные комиссионные расходы по услугам по полученным гарантиям (нерезидент, СКВ)
2836
203
Просроченные комиссионные расходы по услугам по полученным гарантиям (нерезидент, ДВВ)
2838
000
Просроченные прочие комиссионные расходы
2838
101
Просроченные прочие комиссионные расходы (резидент, тенге)
2838
102
Просроченные прочие комиссионные расходы (резидент, СКВ)
2838
103
Просроченные прочие комиссионные расходы (резидент, ДВВ)
2838
201
Просроченные прочие комиссионные расходы (нерезидент, тенге)
2838
202
Просроченные прочие комиссионные расходы (нерезидент, СКВ)
2838
203
Просроченные прочие комиссионные расходы (нерезидент, ДВВ)
2839
000
Просроченные комиссионные расходы по услугам по профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг
2839
101
Просроченные комиссионные расходы по услугам по профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг (резидент, тенге)
2839
102
Просроченные комиссионные расходы по услугам по профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг (резидент, СКВ)
2839
103
Просроченные комиссионные расходы по услугам по профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг (резидент, ДВВ)
2839
201
Просроченные комиссионные расходы по услугам по профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг (нерезидент, тенге)
2839
202
Просроченные комиссионные расходы по услугам по профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг (нерезидент, СКВ)
2839
203
Просроченные комиссионные расходы по услугам по профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг (нерезидент, ДВВ)

2853
292
Акционерлермен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша) (бейрезидент, үй шаруашылықтары, ЕАВ)
2853
293
Акционерлермен есеп айырысулар (дивидендтер бойынша) (бейрезидент, үй шаруашылықтары, БВТ)
2854
000
Қызметкерлермен есеп айырысулар
2855
000
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар
2855
111
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (резидент, Қазақстан Республикасының Үкіметі, теңге)
2855
112
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (резидент, Қазақстан Республикасының Үкіметі, ЕАВ)
2855
113
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (резидент, Қазақстан Республикасының Үкіметі, БВТ)
2855
121
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (резидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, теңге)
2855
122
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (резидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, ЕАВ)
2855
123
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (резидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, БВТ)
2855
141
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
2855
142
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
2855
143
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
2855
151
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (резидент, қаржы ұйымдары, теңге)
2855
152
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (резидент, қаржы ұйымдары, ЕАВ)
2855
153
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (резидент, қаржы ұйымдары, БВТ)
2855
161
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, теңге)
2855
162
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
2855
163
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
2855
171
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (резидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, теңге)
2855
172
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (резидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
2855
173
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (резидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
2855
181
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (резидент, үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар, теңге)
2855
182
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (резидент, үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар, ЕАВ)
2855
183
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (резидент, үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар, БВТ)

2853
292
Расчеты с акционерами (по дивидендам) (нерезидент, домашние хозяйства, СКВ)
2853
293
Расчеты с акционерами (по дивидендам) (нерезидент, домашние хозяйства, ДВВ)
2854
000
Расчеты с работниками
2855
000
Кредиторы по документарным расчетам
2855
111
Кредиторы по документарным расчетам (резидент, Правительство Республики Казахстан, тенге)
2855
112
Кредиторы по документарным расчетам (резидент, Правительство Республики Казахстан, СКВ)
2855
113
Кредиторы по документарным расчетам (резидент, Правительство Республики Казахстан, ДВВ)
2855
121
Кредиторы по документарным расчетам (резидент, региональные и местные органы управления, тенге)
2855
122
Кредиторы по документарным расчетам (резидент, региональные и местные органы управления, СКВ)
2855
123
Кредиторы по документарным расчетам (резидент, региональные и местные органы управления, ДВВ)
2855
141
Кредиторы по документарным расчетам (резидент, банки второго уровня, тенге)
2855
142
Кредиторы по документарным расчетам (резидент, банки второго уровня, СКВ)
2855
143
Кредиторы по документарным расчетам (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
2855
151
Кредиторы по документарным расчетам (резидент, финансовые организации, тенге)
2855
152
Кредиторы по документарным расчетам (резидент, финансовые организации, СКВ)
2855
153
Кредиторы по документарным расчетам (резидент, финансовые организации, ДВВ)
2855
161
Кредиторы по документарным расчетам (резидент, государственные нефинансовые организации, тенге)
2855
162
Кредиторы по документарным расчетам (резидент, государственные нефинансовые организации, СКВ)
2855
163
Кредиторы по документарным расчетам (резидент, государственные нефинансовые организации, ДВВ)
2855
171
Кредиторы по документарным расчетам (резидент, негосударственные нефинансовые организации, тенге)
2855
172
Кредиторы по документарным расчетам (резидент, негосударственные нефинансовые организации, СКВ)
2855
173
Кредиторы по документарным расчетам (резидент, негосударственные нефинансовые организации, ДВВ)
2855
181
Кредиторы по документарным расчетам (резидент, некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства, тенге)
2855
182
Кредиторы по документарным расчетам (резидент, некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства, СКВ)
2855
183
Кредиторы по документарным расчетам (резидент, некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства, ДВВ)

2855
191
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (резидент, үй шаруашылықтары, теңге)
2855
192
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (резидент, үй шаруашылықтары, ЕАВ)
2855
193
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (резидент, үй шаруашылықтары, БВТ)
2855
211
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (бейрезидент, Шет мемлекеттің Орталық Үкіметі, теңге)
2855
212
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (бейрезидент, Шет мемлекеттің Орталық Үкіметі, ЕАВ)
2855
213
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (бейрезидент, Шет мемлекеттің Орталық Үкіметі, БВТ)
2855
221
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (бейрезидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, теңге)
2855
222
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (бейрезидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, ЕАВ)
2855
223
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (бейрезидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, БВТ)
2855
241
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
2855
242
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
2855
243
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
2855
251
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (бейрезидент, қаржы ұйымдары, теңге)
2855
252
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (бейрезидент, қаржы ұйымдары, ЕАВ)
2855
253
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (бейрезидент, қаржы ұйымдары, БВТ)
2855
261
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (бейрезидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, теңге)
2855
262
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (бейрезидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
2855
263
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (бейрезидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
2855
271
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (бейрезидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, теңге)
2855
272
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (бейрезидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
2855
273
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (бейрезидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
2855
281
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (бейрезидент, үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар, теңге)
2855
282
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (бейрезидент, үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар, ЕАВ)
2855
283
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (бейрезидент, үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар, БВТ)

2855
191
Кредиторы по документарным расчетам (резидент, домашние хозяйства, тенге)
2855
192
Кредиторы по документарным расчетам (резидент, домашние хозяйства, СКВ)
2855
193
Кредиторы по документарным расчетам (резидент, домашние хозяйства, ДВВ)
2855
211
Кредиторы по документарным расчетам (нерезидент, Центральное Правительство иностранного государства, тенге)
2855
212
Кредиторы по документарным расчетам (нерезидент, Центральное Правительство иностранного государства, СКВ)
2855
213
Кредиторы по документарным расчетам (нерезидент, Центральное Правительство иностранного государства, ДВВ)
2855
221
Кредиторы по документарным расчетам (нерезидент, региональные и местные органы управления, тенге)
2855
222
Кредиторы по документарным расчетам (нерезидент, региональные и местные органы управления, СКВ)
2855
223
Кредиторы по документарным расчетам (нерезидент, региональные и местные органы управления, ДВВ)
2855
241
Кредиторы по документарным расчетам (нерезидент, иностранные банки, тенге)
2855
242
Кредиторы по документарным расчетам (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
2855
243
Кредиторы по документарным расчетам (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
2855
251
Кредиторы по документарным расчетам (нерезидент, финансовые организации, тенге)
2855
252
Кредиторы по документарным расчетам (нерезидент, финансовые организации, СКВ)
2855
253
Кредиторы по документарным расчетам (нерезидент, финансовые организации, ДВВ)
2855
261
Кредиторы по документарным расчетам (нерезидент, государственные нефинансовые организации, тенге)
2855
262
Кредиторы по документарным расчетам (нерезидент, государственные нефинансовые организации, СКВ)
2855
263
Кредиторы по документарным расчетам (нерезидент, государственные нефинансовые организации, ДВВ)
2855
271
Кредиторы по документарным расчетам (нерезидент, негосударственные нефинансовые организации, тенге)
2855
272
Кредиторы по документарным расчетам (нерезидент, негосударственные нефинансовые организации, СКВ)
2855
273
Кредиторы по документарным расчетам (нерезидент, негосударственные нефинансовые организации, ДВВ)
2855
281
Кредиторы по документарным расчетам (нерезидент, некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства, тенге)
2855
282
Кредиторы по документарным расчетам (нерезидент, некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства, СКВ)
2855
283
Кредиторы по документарным расчетам (нерезидент, некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства, ДВВ)

2855
291
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (бейрезидент, үй шаруашылықтары, теңге)
2855
292
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (бейрезидент, үй шаруашылықтары, ЕАВ)
2855
293
Құжаттамалық есеп айырысулар бойынша кредиторлар (бейрезидент, үй шаруашылықтары, БВТ)
2856
000
Күрделі салымдар бойынша кредиторлар
2856
111
Күрделі салымдар бойынша кредиторлар (резидент, Қазақстан Республикасының Үкіметі, теңге)
2856
121
Күрделі салымдар бойынша кредиторлар (резидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, теңге)
2856
131
Күрделі салымдар бойынша кредиторлар (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, теңге)
2856
141
Күрделі салымдар бойынша кредиторлар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
2856
151
Күрделі салымдар бойынша кредиторлар (резидент, қаржы ұйымдары, теңге)
2856
161
Күрделі салымдар бойынша кредиторлар (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, теңге)
2856
171
Күрделі салымдар бойынша кредиторлар (резидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, теңге)
2856
181
Күрделі салымдар бойынша кредиторлар (резидент, үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар, теңге)
2856
191
Күрделі салымдар бойынша кредиторлар (резидент, үй шаруашылықтары, теңге)
2856
211
Күрделі салымдар бойынша кредиторлар (бейрезидент, Шет мемлекеттің Орталық Үкіметі, теңге)
2856
212
Күрделі салымдар бойынша кредиторлар (бейрезидент, Шет мемлекеттің Орталық Үкіметі, ЕАВ)
2856
213
Күрделі салымдар бойынша кредиторлар (бейрезидент, Шет мемлекеттің Орталық Үкіметі, БВТ)
2856
221
Күрделі салымдар бойынша кредиторлар (бейрезидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, теңге)
2856
222
Күрделі салымдар бойынша кредиторлар (бейрезидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, ЕАВ)
2856
223
Күрделі салымдар бойынша кредиторлар (бейрезидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, БВТ)
2856
231
Күрделі салымдар бойынша кредиторлар (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, теңге)
2856
232
Күрделі салымдар бойынша кредиторлар (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, ЕАВ)
2856
233
Күрделі салымдар бойынша кредиторлар (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, БВТ)
2856
241
Күрделі салымдар бойынша кредиторлар (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
2856
242
Күрделі салымдар бойынша кредиторлар (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
2856
243
Күрделі салымдар бойынша кредиторлар (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
2856
251
Күрделі салымдар бойынша кредиторлар (бейрезидент, қаржы ұйымдары, теңге)
2856
252
Күрделі салымдар бойынша кредиторлар (бейрезидент, қаржы ұйымдары, ЕАВ)
2856
253
Күрделі салымдар бойынша кредиторлар (бейрезидент, қаржы ұйымдары, БВТ)

2855
291
Кредиторы по документарным расчетам (нерезидент, домашние хозяйства, тенге)
2855
292
Кредиторы по документарным расчетам (нерезидент, домашние хозяйства, СКВ)
2855
293
Кредиторы по документарным расчетам (нерезидент, домашние хозяйства, ДВВ)
2856
000
Кредиторы по капитальным вложениям
2856
111
Кредиторы по капитальным вложениям (резидент, Правительство Республики Казахстан, тенге)
2856
121
Кредиторы по капитальным вложениям (резидент, региональные и местные органы управления, тенге)
2856
131
Кредиторы по капитальным вложениям (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, тенге)
2856
141
Кредиторы по капитальным вложениям (резидент, банки второго уровня, тенге)
2856
151
Кредиторы по капитальным вложениям (резидент, финансовые организации, тенге)
2856
161
Кредиторы по капитальным вложениям (резидент, государственные нефинансовые организации, тенге)
2856
171
Кредиторы по капитальным вложениям (резидент, негосударственные нефинансовые организации, тенге)
2856
181
Кредиторы по капитальным вложениям (резидент, некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства, тенге)
2856
191
Кредиторы по капитальным вложениям (резидент, домашние хозяйства, тенге)
2856
211
Кредиторы по капитальным вложениям (нерезидент, Центральное Правительство иностранного государства, тенге)
2856
212
Кредиторы по капитальным вложениям (нерезидент, Центральное Правительство иностранного государства, СКВ)
2856
213
Кредиторы по капитальным вложениям (нерезидент, Центральное Правительство иностранного государства, ДВВ)
2856
221
Кредиторы по капитальным вложениям (нерезидент, региональные и местные органы управления, тенге)
2856
222
Кредиторы по капитальным вложениям (нерезидент, региональные и местные органы управления, СКВ)
2856
223
Кредиторы по капитальным вложениям (нерезидент, региональные и местные органы управления, ДВВ)
2856
231
Кредиторы по капитальным вложениям (нерезидент, иностранные Центральные банки, тенге)
2856
232
Кредиторы по капитальным вложениям (нерезидент, иностранные Центральные банки, СКВ)
2856
233
Кредиторы по капитальным вложениям (нерезидент, иностранные Центральные банки, ДВВ)
2856
241
Кредиторы по капитальным вложениям (нерезидент, иностранные банки, тенге)
2856
242
Кредиторы по капитальным вложениям (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
2856
243
Кредиторы по капитальным вложениям (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
2856
251
Кредиторы по капитальным вложениям (нерезидент, финансовые организации, тенге)
2856
252
Кредиторы по капитальным вложениям (нерезидент, финансовые организации, СКВ)
2856
253
Кредиторы по капитальным вложениям (нерезидент, финансовые организации, ДВВ)

2856
261
Күрделі салымдар бойынша кредиторлар (бейрезидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, теңге)
2856
262
Күрделі салымдар бойынша кредиторлар (бейрезидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
2856
263
Күрделі салымдар бойынша кредиторлар (бейрезидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
2856
271
Күрделі салымдар бойынша кредиторлар (бейрезидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, теңге)
2856
272
Күрделі салымдар бойынша кредиторлар (бейрезидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
2856
273
Күрделі салымдар бойынша кредиторлар (бейрезидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
2856
281
Күрделі салымдар бойынша кредиторлар (бейрезидент, үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар, теңге)
2856
282
Күрделі салымдар бойынша кредиторлар (бейрезидент, үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар, ЕАВ)
2856
283
Күрделі салымдар бойынша кредиторлар (бейрезидент, үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар, БВТ)
2856
291
Күрделі салымдар бойынша кредиторлар (бейрезидент, үй шаруашылықтары, теңге)
2856
292
Күрделі салымдар бойынша кредиторлар (бейрезидент, үй шаруашылықтары, ЕАВ)
2856
293
Күрделі салымдар бойынша кредиторлар (бейрезидент, үй шаруашылықтары, БВТ)
2857
000
Кейінге қалдырылған салық міндеттемелері
2858
000
Шетел валютасы бойынша ұзақ валюталық позиция
2859
000
Шетел валютасының теңгедегі (қысқа валюталық позицияның) қарсы құны
2860
000
Банктік қызмет бойынша басқа да кредиторлар
2860
111
Банктік қызмет бойынша басқа да кредиторлар (резидент, Қазақстан Республикасының Үкіметі, теңге)
2860
112
Банктік қызмет бойынша басқа да кредиторлар (резидент, Қазақстан Республикасының Үкіметі, ЕАВ)
2860
113
Банктік қызмет бойынша басқа да кредиторлар (резидент, Қазақстан Республикасының Үкіметі, БВТ)
2860
121
Банктік қызмет бойынша басқа да кредиторлар (резидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, теңге)
2860
122
Банктік қызмет бойынша басқа да кредиторлар (резидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, ЕАВ)
2860
123
Банктік қызмет бойынша басқа да кредиторлар (резидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, БВТ)
2860
131
Банктік қызмет бойынша басқа да кредиторлар (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, теңге)
2860
132
Банктік қызмет бойынша басқа да кредиторлар (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, ЕАВ)
2860
133
Банктік қызмет бойынша басқа да кредиторлар (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, БВТ)
2860
141
Банктік қызмет бойынша басқа да кредиторлар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)

2856
261
Кредиторы по капитальным вложениям (нерезидент, государственные нефинансовые организации, тенге)
2856
262
Кредиторы по капитальным вложениям (нерезидент, государственные нефинансовые организации, СКВ)
2856
263
Кредиторы по капитальным вложениям (нерезидент, государственные нефинансовые организации, ДВВ)
2856
271
Кредиторы по капитальным вложениям (нерезидент, негосударственные нефинансовые организации, тенге)
2856
272
Кредиторы по капитальным вложениям (нерезидент, негосударственные нефинансовые организации, СКВ)
2856
273
Кредиторы по капитальным вложениям (нерезидент, негосударственные нефинансовые организации, ДВВ)
2856
281
Кредиторы по капитальным вложениям (нерезидент, некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства, тенге)
2856
282
Кредиторы по капитальным вложениям (нерезидент, некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства, СКВ)
2856
283
Кредиторы по капитальным вложениям (нерезидент, некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства, ДВВ)
2856
291
Кредиторы по капитальным вложениям (нерезидент, домашние хозяйства, тенге)
2856
292
Кредиторы по капитальным вложениям (нерезидент, домашние хозяйства, СКВ)
2856
293
Кредиторы по капитальным вложениям (нерезидент, домашние хозяйства, ДВВ)
2857
000
Отложенные налоговые обязательства
2858
000
Длинная валютная позиция по иностранной валюте
2859
000
Контрстоимость иностранной валюты в тенге (короткой валютной позиции)
2860
000
Прочие кредиторы по банковской деятельности
2860
111
Прочие кредиторы по банковской деятельности (резидент, Правительство Республики Казахстан, тенге)
2860
112
Прочие кредиторы по банковской деятельности (резидент, Правительство Республики Казахстан, СКВ)
2860
113
Прочие кредиторы по банковской деятельности (резидент, Правительство Республики Казахстан, ДВВ)
2860
121
Прочие кредиторы по банковской деятельности (резидент, региональные и местные органы управления, тенге)
2860
122
Прочие кредиторы по банковской деятельности (резидент, региональные и местные органы управления, СКВ)
2860
123
Прочие кредиторы по банковской деятельности (резидент, региональные и местные органы управления, ДВВ)
2860
131
Прочие кредиторы по банковской деятельности (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, тенге)
2860
132
Прочие кредиторы по банковской деятельности (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, СКВ)
2860
133
Прочие кредиторы по банковской деятельности (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, ДВВ)
2860
141
Прочие кредиторы по банковской деятельности (резидент, банки второго уровня, тенге)

2860
142
Банктік қызмет бойынша басқа да кредиторлар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
2860
143
Банктік қызмет бойынша басқа да кредиторлар (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
2860
151
Банктік қызмет бойынша басқа да кредиторлар (резидент, қаржы ұйымдары, теңге)
2860
152
Банктік қызмет бойынша басқа да кредиторлар (резидент, қаржы ұйымдары, ЕАВ)
2860
153
Банктік қызмет бойынша басқа да кредиторлар (резидент, қаржы ұйымдары, БВТ)
2860
161
Банктік қызмет бойынша басқа да кредиторлар (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, теңге)
2860
162
Банктік қызмет бойынша басқа да кредиторлар (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
2860
163
Банктік қызмет бойынша басқа да кредиторлар (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
2860
171
Банктік қызмет бойынша басқа да кредиторлар (резидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, теңге)
2860
172
Банктік қызмет бойынша басқа да кредиторлар (резидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
2860
173
Банктік қызмет бойынша басқа да кредиторлар (резидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
2860
181
Банктік қызмет бойынша басқа да кредиторлар (резидент, үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар, теңге)
2860
182
Банктік қызмет бойынша басқа да кредиторлар (резидент, үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар, ЕАВ)
2860
183
Банктік қызмет бойынша басқа да кредиторлар (резидент, үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар, БВТ)
2860
191
Банктік қызмет бойынша басқа да кредиторлар (резидент, үй шаруашылықтары, теңге)
2860
192
Банктік қызмет бойынша басқа да кредиторлар (резидент, үй шаруашылықтары, ЕАВ)
2860
193
Банктік қызмет бойынша басқа да кредиторлар (резидент, үй шаруашылықтары, БВТ)
2860
211
Банктік қызмет бойынша басқа да кредиторлар (бейрезидент, Шет мемлекеттің Орталық Үкіметі, теңге)
2860
212
Банктік қызмет бойынша басқа да кредиторлар (бейрезидент, Шет мемлекеттің Орталық Үкіметі, ЕАВ)
2860
213
Банктік қызмет бойынша басқа да кредиторлар (бейрезидент, Шет мемлекеттің Орталық Үкіметі, БВТ)
2860
221
Банктік қызмет бойынша басқа да кредиторлар (бейрезидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, теңге)
2860
222
Банктік қызмет бойынша басқа да кредиторлар (бейрезидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, ЕАВ)
2860
223
Банктік қызмет бойынша басқа да кредиторлар (бейрезидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, БВТ)
2860
231
Банктік қызмет бойынша басқа да кредиторлар (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, теңге)

2860
142
Прочие кредиторы по банковской деятельности (резидент, банки второго уровня, СКВ)
2860
143
Прочие кредиторы по банковской деятельности (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
2860
151
Прочие кредиторы по банковской деятельности (резидент, финансовые организации, тенге)
2860
152
Прочие кредиторы по банковской деятельности (резидент, финансовые организации, СКВ)
2860
153
Прочие кредиторы по банковской деятельности (резидент, финансовые организации, ДВВ)
2860
161
Прочие кредиторы по банковской деятельности (резидент, государственные нефинансовые организации, тенге)
2860
162
Прочие кредиторы по банковской деятельности (резидент, государственные нефинансовые организации, СКВ)
2860
163
Прочие кредиторы по банковской деятельности (резидент, государственные нефинансовые организации, ДВВ)
2860
171
Прочие кредиторы по банковской деятельности (резидент, негосударственные нефинансовые организации, тенге)
2860
172
Прочие кредиторы по банковской деятельности (резидент, негосударственные нефинансовые организации, СКВ)
2860
173
Прочие кредиторы по банковской деятельности (резидент, негосударственные нефинансовые организации, ДВВ)
2860
181
Прочие кредиторы по банковской деятельности (резидент, некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства, тенге)
2860
182
Прочие кредиторы по банковской деятельности (резидент, некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства, СКВ)
2860
183
Прочие кредиторы по банковской деятельности (резидент, некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства, ДВВ)
2860
191
Прочие кредиторы по банковской деятельности (резидент, домашние хозяйства, тенге)
2860
192
Прочие кредиторы по банковской деятельности (резидент, домашние хозяйства, СКВ)
2860
193
Прочие кредиторы по банковской деятельности (резидент, домашние хозяйства, ДВВ)
2860
211
Прочие кредиторы по банковской деятельности (нерезидент, Центральное Правительство иностранного государства, тенге)
2860
212
Прочие кредиторы по банковской деятельности (нерезидент, Центральное Правительство иностранного государства, СКВ)
2860
213
Прочие кредиторы по банковской деятельности (нерезидент, Центральное Правительство иностранного государства, ДВВ)
2860
221
Прочие кредиторы по банковской деятельности (нерезидент, региональные и местные органы управления, тенге)
2860
222
Прочие кредиторы по банковской деятельности (нерезидент, региональные и местные органы управления, СКВ)
2860
223
Прочие кредиторы по банковской деятельности (нерезидент, региональные и местные органы управления, ДВВ)
2860
231
Прочие кредиторы по банковской деятельности (нерезидент, иностранные Центральные банки, тенге)

101
Қайырымдылық төлемдерінің шоты (резидент, теңге)
2871
102
Қайырымдылық төлемдерінің шоты (резидент, ЕАВ)
2871
103
Қайырымдылық төлемдерінің шоты (резидент, БВТ)
2871
201
Қайырымдылық төлемдерінің шоты (бейрезидент, теңге)
2871
202
Қайырымдылық төлемдерінің шоты (бейрезидент, ЕАВ)
2871
203
Қайырымдылық төлемдерінің шоты (бейрезидент, БВТ)
2872
000
Тазартылған қымбат металдар бойынша ұзақ позиция
2873
000
Тазартылған қымбат металдардың теңгедегі (тазартылған қымбат металдар бойынша қысқа позицияның) қарсы құны
2875
000
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар)
2875
111
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, Қазақстан Республикасының Үкіметі, теңге)
2875
112
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, Қазақстан Республикасының Үкіметі, ЕАВ)
2875
113
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, Қазақстан Республикасының Үкіметі, БВТ)
2875
121
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, теңге)
2875
122
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, ЕАВ)
2875
123
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, БВТ)
2875
131
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, теңге)
2875
132
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, ЕАВ)
2875
133
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі, БВТ)
2875
141
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, екінші деңгейдегі банктер, теңге)
2875
142
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, екінші деңгейдегі банктер, ЕАВ)
2875
143
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, екінші деңгейдегі банктер, БВТ)
2875
151
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, қаржы ұйымдары, теңге)
2875
152
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, қаржы ұйымдары, ЕАВ)
2875
153
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, қаржы ұйымдары, БВТ)

101
Счет благотворительных выплат (резидент, тенге)
2871
102
Счет благотворительных выплат (резидент, СКВ)
2871
103
Счет благотворительных выплат (резидент, ДВВ)
2871
201
Счет благотворительных выплат (нерезидент, тенге)
2871
202
Счет благотворительных выплат (нерезидент, СКВ)
2871
203
Счет благотворительных выплат (нерезидент, ДВВ)
2872
000
Длинная позиция по аффинированным драгоценным металлам
2873
000
Контрстоимость аффинированных драгоценных металлов в тенге (короткой позиции по аффинированным драгоценным металлам)
2875
000
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам
2875
111
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (резидент, Правительство Республики Казахстан, тенге)
2875
112
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (резидент, Правительство Республики Казахстан, СКВ)
2875
113
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (резидент, Правительство Республики Казахстан, ДВВ)
2875
121
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (резидент, региональные и местные органы управления, тенге)
2875
122
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (резидент, региональные и местные органы управления, СКВ)
2875
123
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (резидент, региональные и местные органы управления, ДВВ)
2875
131
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, тенге)
2875
132
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, СКВ)
2875
133
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (резидент, Национальный Банк Республики Казахстан, ДВВ)
2875
141
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (резидент, банки второго уровня, тенге)
2875
142
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (резидент, банки второго уровня, СКВ)
2875
143
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (резидент, банки второго уровня, ДВВ)
2875
151
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (резидент, финансовые организации, тенге)
2875
152
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (резидент, финансовые организации, СКВ)
2875
153
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (резидент, финансовые организации, ДВВ)

2875
161
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, теңге)
2875
162
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
2875
163
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
2875
171
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, теңге)
2875
172
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
2875
173
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
2875
181
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар, теңге)
2875
182
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар, ЕАВ)
2875
183
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар, БВТ)
2875
191
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, үй шаруашылықтары, теңге)
2875
192
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, үй шаруашылықтары, ЕАВ)
2875
193
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (резидент, үй шаруашылықтары, БВТ)
2875
211
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (бейрезидент, Шет мемлекеттің Орталық Үкіметі, теңге)
2875
212
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (бейрезидент, Шет мемлекеттің Орталық Үкіметі, ЕАВ)
2875
213
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (бейрезидент, Шет мемлекеттің Орталық Үкіметі, БВТ)
2875
221
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (бейрезидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, теңге)
2875
222
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (бейрезидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, ЕАВ)
2875
223
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (бейрезидент, өңірлік және жергілікті басқару органдары, БВТ)

2875
161
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (резидент, государственные нефинансовые организации, тенге)
2875
162
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (резидент, государственные нефинансовые организации, СКВ)
2875
163
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (резидент, государственные нефинансовые организации, ДВВ)
2875
171
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (резидент, негосударственные нефинансовые организации, тенге)
2875
172
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (резидент, негосударственные нефинансовые организации, СКВ)
2875
173
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (резидент, негосударственные нефинансовые организации, ДВВ)
2875
181
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (резидент, некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства, тенге)
2875
182
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (резидент, некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства, СКВ)
2875
183
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (резидент, некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства, ДВВ)
2875
191
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (резидент, домашние хозяйства, тенге)
2875
192
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (резидент, домашние хозяйства, СКВ)
2875
193
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (резидент, домашние хозяйства, ДВВ)
2875
211
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (нерезидент, Центральное Правительство иностранного государства, тенге)
2875
212
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (нерезидент, Центральное Правительство иностранного государства, СКВ)
2875
213
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (нерезидент, Центральное Правительство иностранного государства, ДВВ)
2875
221
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (нерезидент, региональные и местные органы управления, тенге)
2875
222
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (нерезидент, региональные и местные органы управления, СКВ)
2875
223
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (нерезидент, региональные и местные органы управления, ДВВ)

2875
231
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, теңге)
2875
232
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, ЕАВ)
2875
233
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (бейрезидент, шетелдік Орталық банктер, БВТ)
2875
241
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (бейрезидент, шетелдік банктер, теңге)
2875
242
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (бейрезидент, шетелдік банктер, ЕАВ)
2875
243
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (бейрезидент, шетелдік банктер, БВТ)
2875
251
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (бейрезидент, қаржы ұйымдары, теңге)
2875
252
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (бейрезидент, қаржы ұйымдары, ЕАВ)
2875
253
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (бейрезидент, қаржы ұйымдары, БВТ)
2875
261
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (бейрезидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, теңге)
2875
262
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (бейрезидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
2875
263
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (бейрезидент, мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
2875
271
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (бейрезидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, теңге)
2875
272
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (бейрезидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, ЕАВ)
2875
273
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (бейрезидент, мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар, БВТ)
2875
281
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (бейрезидент, үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар, теңге)
2875
282
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (бейрезидент, үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар, ЕАВ)
2875
283
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (бейрезидент, үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар, БВТ)
2875
291
Шартты міндеттемелер бойынша зияндарды жабуға арналған резервтер (провизиялар) (бейрезидент, үй шаруашылықтары, теңге)

2875
231
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (нерезидент, иностранные Центральные банки, тенге)
2875
232
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (нерезидент, иностранные Центральные банки, СКВ)
2875
233
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (нерезидент, иностранные Центральные банки, ДВВ)
2875
241
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (нерезидент, иностранные банки, тенге)
2875
242
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (нерезидент, иностранные банки, СКВ)
2875
243
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (нерезидент, иностранные банки, ДВВ)
2875
251
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (нерезидент, финансовые организации, тенге)
2875
252
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (нерезидент, финансовые организации, СКВ)
2875
253
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (нерезидент, финансовые организации, ДВВ)
2875
261
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (нерезидент, государственные нефинансовые организации, тенге)
2875
262
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (нерезидент, государственные нефинансовые организации, СКВ)
2875
263
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (нерезидент, государственные нефинансовые организации, ДВВ)
2875
271
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (нерезидент, негосударственные нефинансовые организации, тенге)
2875
272
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (нерезидент, негосударственные нефинансовые организации, СКВ)
2875
273
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (нерезидент, негосударственные нефинансовые организации, ДВВ)
2875
281
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (нерезидент, некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства, тенге)
2875
282
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (нерезидент, некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства, СКВ)
2875
283
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (нерезидент, некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства, ДВВ)
2875
291
Резервы (провизии) на покрытие убытков по условным обязательствам (нерезидент, домашние хозяйства, тенге)

3561
103
Сату үшін қолда бар қаржылық активтердің құнын қайта бағалау резервтері (резидент, БВТ)
3580
000
Өткен жылдардың бөлінбеген таза пайдасы (жабылмаған зияны)
3589
000
Басқа да қайта бағалау бойынша резервтер
3599
000
Бөлінбеген таза пайда (жабылмаған зиян).
Бірінші басшы немесе есепке қол қоюға уәкілетті адам
___________________________________________________________ ____________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) қолы
Бас бухгалтер немесе есепке қол қоюға уәкілетті адам
___________________________________________________________ ____________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) қолы
Орындаушы ________________________________________________ ____________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) қолы
Телефон:_________________________
Есепке қол қойылған күн 20___жылғы "___"__________
Мөр орны (бар болса)
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме осы нысанға қосымшада көрсетілген
ржы секторының шолуын
жасауға арналған көрсеткіштер
бойынша мәліметтер нысанына
қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша
түсіндірме
Қаржы секторының шолуын жасауға арналған көрсеткіштер бойынша мәліметтер
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме (бұдан әрі – Түсіндірме) "Қаржы секторының шолуын жасауға арналған көрсеткіштер бойынша мәліметтер" нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысан "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі туралы" 1995 жылғы 30 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 15-бабы екінші бөлігінің 69) тармақшасына сәйкес әзірленді.
3. Нысанды екінші деңгейдегі банктер күн сайын және ай сайын, Қазақстанның Даму Банкі және ипотекалық ұйымдар – ай сайын жасайды. Нысан есепті кезең соңындағы жағдай бойынша жасалады. Нысандағы сома мың теңгемен көрсетіледі. Бес жүз теңгеден аз сома нөлге дейін дөңгелектенеді, ал бес жүз теңгеге тең және одан көп сома мың теңгеге дейін дөңгелектенеді.
4. Нысанға бірінші басшы, бас бухгалтер немесе есепке қол қоюға уәкілетті адам және орындаушы қол қояды.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша Түсіндірме
5. Нысанда мынадай баланстық тепе-теңдік сақталады:
Активтер сомасы (1 000 коды) = Міндеттемелер сомасы (2 000 коды) + Меншікті капитал сомасы (3 000 коды).
6. 1405, 1406, 1425, 1752, 1864 көрсеткіштер нөмірлері бойынша вексель берушінің экономика секторы қойылады.
7. 1401, 1411, 1417, 1420, 1421, 1424, 1740, 1741 көрсеткіштер нөмірлері бойынша "1", "5", "6" экономика секторлары бойынша "Банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарға берілген заемдар мен қаржы лизингі" 1320 тобы көрсеткіштерінің және 1733, 1734 көрсеткіштер нөмірлерінің анықтамасына сәйкес келмейтін басқа ұйымдар бойынша мәліметтер көрсетіледі.

3561
103
Резервы переоценки стоимости финансовых активов, имеющихся в наличии для продажи (резидент, ДВВ)
3580
000
Нераспределенная чистая прибыль (непокрытый убыток) прошлых лет
3589
000
Резервы по прочей переоценке
3599
000
Нераспределенная чистая прибыль (непокрытый убыток)
Первый руководитель или лицо, уполномоченное на подписание отчета
__________________________________________________________________ _____________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)                   подпись
Главный бухгалтер или лицо, уполномоченное на подписание отчета
__________________________________________________________________ _____________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)                   подпись
Исполнитель _______________________________________________________ _____________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)                   подпись
Телефон:_________________________
Дата подписания отчета "___"__________20___года
Место для печати (при наличии)
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных,
приведено в приложении к настоящей форме
Приложение
к форме сведений
по показателям для
составления обзора
финансового сектора
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
Сведения по показателям для составления обзора финансового сектора
Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение (далее - Пояснение) определяет единые требования по заполнению формы "Сведения по показателям для составления обзора финансового сектора" (далее - Форма).
2. Форма разработана в соответствии с подпунктом 69) части второй статьи 15 Закона Республики Казахстан от 30 марта 1995 года "О Национальном Банке Республики Казахстан".
3. Форма составляется банками второго уровня ежедневно и ежемесячно, Банком Развития Казахстана и ипотечными организациями - ежемесячно. Форма составляется по состоянию на конец отчетного периода. Сумма в Форме указывается в тысячах тенге. Сумма менее пятисот тенге округляется до нуля, а сумма, равная пятьсот тенге и выше, округляется до тысячи тенге.
4. Форму подписывает первый руководитель, главный бухгалтер или лица, уполномоченные ими на подписание отчета, и исполнитель.
Глава 2. Пояснение по заполнению Формы
5. В Форме соблюдается следующее балансовое тождество:
Сумма Активов (код 1 000) = сумма Обязательств (код 2 000) + сумма Собственного капитала (код 3 000).
6. По номерам показателей 1405, 1406, 1425, 1752, 1864 проставляется сектор экономики векселедателя.
7. По номерам показателей 1401, 1411, 1417, 1420, 1421, 1424, 1740, 1741 по секторам экономики "1", "5", "6" представляются сведения, по прочим организациям, которые не подпадают под определение показателей группы 1320 "Займы и финансовый лизинг, предоставленные организациям, осуществляющим отдельные виды банковских операций" и номеров показателей 1733, 1734.

8. 1201, 1202, 1205, 1206, 1208, 1209, 1451, 1452, 1453, 1454, 1456, 1457, 1459, 1481, 1482, 1483, 1485, 1486, 1491, 1492, 1494, 1495, 1744, 1745, 1746, 1750, 1757 көрсеткіштер нөмірлері бойынша эмитенттің резиденттігі мен экономика секторы көрсетіледі.
9. 2301, 2303, 2306, 2401, 2402, 2405, 2406 көрсеткіштер нөмірлері бойынша бағалы қағазды ұстаушының резиденттігі мен экономика секторын дұрыс анықтауға мүмкіндік болмаса номиналды ұстаушының (сенімгерлік меншік иесінің) резиденттігі мен экономика секторы көрсетіледі.
10. Егер екінші деңгейдегі банктердің және ипотекалық ұйымдардың салымдарын банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымдарға не "Қазпочта" акционерлік қоғамына орналастыру операциясы орын алса, бұл операция "Басқа банктерге орналастырылған салымдар" 1250 тобының шоттарында тиісті экономика секторын көрсете отырып, көрсетіледі.
11. Мәліметтер болмаған жағдайда Нысан нөлдік қалдықпен ұсынылады.
Екінші деңгейдегі банктердің,
Қазақстанның Даму Банкінің
және ипотекалық ұйымдардың
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкіне
қаржы секторына шолуды
қалыптастыруға арналған
мәліметтерді ұсынуы жөніндегі
нұсқаулыққа
2-қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Шетелдік компаниялардың филиалдарымен және өкілдіктерімен
операциялар бойынша мәліметтер
Есепті кезең: 20__ жылғы "___" "_________________" жағдай бойынша
Индекс: 700 (ДФ)
Мерзімділігі: ай сайын
Ұсынатындар: екінші деңгейдегі банктер, ипотекалық ұйымдар, Қазақстанның Даму Банкі
Нысан қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі
Ұсыну мерзімдері:
1) он филиалға дейін бар екінші деңгейдегі банктер:
ай сайынғы мәліметтерді – есепті айдың соңғы күнінен кейінгі 3 (үш) жұмыс күнінен кешіктірмей;

8. По номерам показателей 1201, 1202, 1205, 1206, 1208, 1209, 1451, 1452, 1453, 1454, 1456, 1457, 1459, 1481, 1482, 1483, 1485, 1486, 1491, 1492, 1494, 1495, 1744, 1745, 1746, 1750, 1757 указывается резидентство и сектор экономики эмитента.
9. По номерам показателей 2301, 2303, 2306, 2401, 2402, 2405, 2406 в случае отсутствия возможности достоверно определить резидентство и сектор экономики держателя ценной бумаги указывается резидентство и сектор экономики номинального держателя (доверительного собственника).
10. В случае, если имеет место операция по размещению вкладов банков второго уровня и ипотечных организаций в организации, осуществляющие отдельные виды банковских операций, либо в акционерное общество "Казпочта", данная операция отражается на счетах группы 1250 "Вклады, размещенные в других банках" с указанием соответствующего сектора экономики.
11. В случае отсутствия сведений Форма представляется с нулевыми остатками.
Приложение 2
к Инструкции по представлению
банками второго уровня,
Банком Развития Казахстана и
ипотечными организациями в
Национальный Банк Республики
Казахстан сведений для
формирования обзора
финансового сектора
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Сведения по операциям с филиалами и представительствами иностранных компаний
Отчетный период: по состоянию на "___" "_________________" 20__ года
Индекс: 700 (ДФ)
Периодичность: ежемесячная
Представляют: банки второго уровня, ипотечные организации, Банк Развития
Казахстана
Куда представляется форма: Национальный Банк Республики Казахстан
Сроки представления:
1) банками второго уровня, имеющими до десяти филиалов:
ежемесячные сведения - не позднее 3 (трех) рабочих дней, следующих за последним
днем отчетного месяца;

2743
Мерзімді салымдар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2745
Алынған қаржы лизингі бойынша есептелген шығыстар
2746
Шартты салымдар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2747
Басқа банктердің және клиенттердің міндеттемелерін қамтамасыз ету болып табылатын салым бойынша мерзімі өткен сыйақы
2748
Ағымдағы шоттар бойынша мерзімі өткен сыйақы
2749
Басқа да мерзімі өткен сыйақы
2755
Сенімгерлік басқаруға қабылданған қаржылық активтер бойынша есептелген шығыстар

2743
Просроченное вознаграждение по срочным вкладам
2745
Начисленные расходы по полученному финансовому лизингу
2746
Просроченное вознаграждение по условным вкладам
2747
Просроченное вознаграждение по вкладу, являющемуся обеспечением обязательств других банков и клиентов
2748
Просроченное вознаграждение по текущим счетам
2749
Прочее просроченное вознаграждение
2755
Начисленные расходы по финансовым активам, принятым в доверительное управление

2757
Мерзімсіз қаржы құралдары бойынша есептелген шығыстар
Бірінші басшы немесе есепке қол қоюға уәкілетті адам
___________________________________________________________ ____________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) қолы
Бас бухгалтер немесе есепке қол қоюға уәкілетті адам
___________________________________________________________ _____________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) қолы
Орындаушы ________________________________________________ _____________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) қолы
Телефон:_________________________
Есепке қол қойылған күн 20___жылғы "___"__________
Мөр орны (бар болса)
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме осы нысанға қосымшада көрсетілген
Шетелдік компаниялардың
филиалдарымен және
өкілдіктерімен
операциялар бойынша
мәліметтер нысанына
қосымша
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша
түсіндірме
Шетелдік компаниялардың филиалдарымен және өкілдіктерімен
операциялар бойынша мәліметтер
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме (бұдан әрі – Түсіндірме) "Шетелдік компаниялардың филиалдарымен және өкілдіктерімен операциялар бойынша мәліметтер" нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысан "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі туралы" 1995 жылғы 30 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 15-бабы екінші бөлігінің 69) тармақшасына сәйкес әзірленді.
3. Нысанды екінші деңгейдегі банктер, Қазақстанның Даму Банкі және ипотекалық ұйымдар ай сайын жасайды. Нысан есепті кезең соңындағы жағдай бойынша жасалады. Нысанда сома мың теңгемен көрсетіледі. Бес жүз теңгеден аз сома нөлге дейін дөңгелектенеді, ал бес жүз теңгеге тең және одан көп сома мың теңгеге дейін дөңгелектенеді.
4. Нысанға бірінші басшы, бас бухгалтер немесе олар есепке қол қоюға уәкілеттік берген адам және орындаушы қол қояды.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша Түсіндірме
5. Нысанда Қазақстан Республикасының аумағында қызметін жүзеге асыратын және резидент еместерге жататын шетелдік компаниялардың филиалдарымен және өкілдіктерімен жасалған операциялар бойынша ғана мәліметтер ұсынылады.
Мәліметтер мынадай экономика секторлары бойынша нақтылаумен ұсынылады:
1) басқа қаржы ұйымдары – "5" коды;
2) мемлекеттік қаржылық емес ұйымдар – "6" коды;
3) мемлекеттік емес қаржылық емес ұйымдар – "7" коды;
4) үй шаруашылықтарына қызмет көрсететін коммерциялық емес ұйымдар - "8" коды.
Қазақстан Республикасының аумағында қызметін жүзеге асыратын шетелдік компаниялар филиалдарының және өкілдіктерінің секторлары олардың бас компанияларының экономика секторларына сәйкес келеді.

2757
Начисленные расходы по бессрочным финансовым инструментам
Первый руководитель или лицо, уполномоченное на подписание отчета
__________________________________________________________________ _____________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)                   подпись
Главный бухгалтер или лицо, уполномоченное на подписание отчета
__________________________________________________________________ _____________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)                   подпись
Исполнитель _______________________________________________________ _____________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)                   подпись
Телефон:_________________________
Дата подписания отчета "___"__________20___года
Место для печати (при наличии)
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных,
приведено в приложении к настоящей форме
Приложение
к форме сведений
по операциям с филиалами
и представительствами
иностранных компаний
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
Сведения по операциям с филиалами и представительствами иностранных компаний
Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение (далее - Пояснение) определяет единые требования по заполнению формы "Сведения по операциям с филиалами и представительствами иностранных компаний" (далее - Форма).
2. Форма разработана в соответствии с подпунктом 69) части второй статьи 15 Закона Республики Казахстан от 30 марта 1995 года "О Национальном Банке Республики Казахстан".
3. Форма составляется банками второго уровня, Банком Развития Казахстана и ипотечными организациями - ежемесячно. Форма составляется по состоянию на конец отчетного периода. Сумма в Форме указывается в тысячах тенге. Сумма менее пятисот тенге округляется до нуля, а сумма, равная пятьсот тенге и выше, округляется до тысячи тенге.
4. Форму подписывает первый руководитель, главный бухгалтер или лица, уполномоченные ими на подписание отчета, и исполнитель.
Глава 2. Пояснение по заполнению Формы
5. В Форме представляются сведения только по операциям с филиалами и представительствами иностранных компаний, осуществляющими свою деятельность на территории Республики Казахстан и относящимися к нерезидентам.
Сведения представляются с детализацией по следующим секторам экономики:
1) другие финансовые организации - код "5";
2) государственные нефинансовые организации - код "6";
3) негосударственные нефинансовые организации - код "7";
4) некоммерческие организации, обслуживающие домашние хозяйства - код "8".
Секторы экономики филиалов и представительств иностранных компаний, осуществляющих свою деятельность на территории Республики Казахстан, соответствуют секторам экономики их головных компаний.

6. Мәліметтер болмаған жағдайда Нысан ұсынылмайды.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
2016 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 316 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының күші жойылды деп танылатын нормативтік құқықтық актілерінің тізбесі
1.      "Екінші деңгейдегі банктердің, Қазақстан Даму Банкінің және ипотекалық ұйымдардың Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне қаржы секторының шолуын қалыптастыру үшін мәліметтерді ұсыну жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 105 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6772 тіркелген).
2.      "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Екінші деңгейдегі банктердің, "Қазақстан Даму Банкі" акционерлік қоғамының және ипотекалық ұйымдардың Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне қаржы секторының шолуын қалыптастыру үшін мәліметтерді ұсыну жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 105 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2012 жылғы 24 тамыздағы № 280 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7961 тіркелген,
2013 жылғы 13 ақпанда "Егемен Қазақстан" газетінде № 66 (28005) жарияланған).
3.      "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Екінші деңгейдегі банктердің, Қазақстан Даму Банкінің және ипотекалық ұйымдардың Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне қаржы секторының шолуын қалыптастыру үшін мәліметтерді ұсыну жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 105 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2013 жылғы 28 маусымдағы № 148 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8607 тіркелген, "Заң газеті" газетінде 2013 жылғы 24 қыркүйекте № 143 (2344) жарияланған).
4.      "Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Екінші деңгейдегі банктердің, Қазақстан Даму Банкінің және ипотекалық ұйымдардың Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне қаржы секторының шолуын қалыптастыру үшін мәліметтерді ұсыну жөніндегі нұсқаулықты бекіту туралы" 2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 105 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2015 жылғы 8 мамырдағы № 73 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11161 тіркелген, 2015 жылғы 2 маусымда "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

6. В случае отсутствия сведений Форма не представляется.
Приложение
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 26 декабря 2016 года № 316
Перечень нормативных правовых актов Республики Казахстан, признаваемых утратившими силу
1. Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 декабря 2010 года № 105 "Об утверждении Инструкции по представлению банками второго уровня, Банком Развития Казахстана и ипотечными организациями в Национальный Банк Республики Казахстан сведений для формирования обзора финансового сектора" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6772).
2. Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 24 августа 2012 года № 280 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 декабря 2010 года № 105 "Об утверждении Инструкции по представлению банками второго уровня, акционерным обществом "Банк Развития Казахстана" и ипотечными организациями в Национальный Банк Республики Казахстан сведений для формирования обзора финансового сектора" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7961, опубликованное от 13 февраля 2013 г. в газете "Казахстанская правда" № 53-54 (27327-27328).
3. Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 28 июня 2013 года № 148 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 декабря 2010 года № 105 "Об утверждении Инструкции по представлению банками второго уровня, Банком Развития Казахстана и ипотечными организациями в Национальный Банк Республики Казахстан сведений для формирования обзора финансового сектора" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8607, опубликованное в газете "Юридическая газета" от 24 сентября 2013 г. № 143 (2518).
4. Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 8 мая 2015 года № 73 "О внесении изменения и дополнения в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 декабря 2010 года № 105 "Об утверждении Инструкции по представлению банками второго уровня, Банком Развития Казахстана и ипотечными организациями в Национальный Банк Республики Казахстан сведений для формирования обзора финансового сектора" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11161, опубликованное 2 июня 2015 г. в информационно-правовой системе "Әділет" республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан").