2016 жылға арналған Астрахан ауданының аумағында тұратын, нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 5 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 4 ақпанда № 5241 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 85 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 19.04.2016 № 85 (қол қойған күннен бастап күшіне енеді) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5 және 7 баптарына сәйкес, Астрахан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астрахан ауданы аумағында тұратын, нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
ұзақ уақыт жұмыс істемегендер (үш айдан артық);
жұмыссыз ретінде тіркелген 50 жастан асқан тұлғалар;
маусымдық және уақытша жұмыс мерзімінің аяқталуына байланысты жұмыстан босатылғандар;
емдеу курсын өткен, туберкулезбен ауыратындар;
уәкілетті органның жолдамасы бойынша кәсіби оқуды аяқтаған жұмыссыз тұлғалар;
әлеуметтік-медициналық оңалтудан өткен есірткімен ауыратындар.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Астрахан ауданы әкімінің орынбасары М.Қ.Қожахметке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан ауданының әкімі Т.Ерсейітов

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающим на территории Астраханского района на 2016 год
Постановление акимата Астраханского района Акмолинской области от 19 января 2016 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 февраля 2016 года № 5241. Утратило силу постановлением акимата Астраханского района Акмолинской области от 19 апреля 2016 года № 85
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Астраханского района Акмолинской области от 19.04.2016 № 85 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 5 и 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Астраханского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, проживающим на территории Астраханского района:
длительно не работающие (более трех месяцев);
лица, старше 50 лет, зарегистрированные в качестве безработных;
лица, уволенные в связи с завершением сроков сезонных и временных работ;
больные туберкулезом, прошедшие курс лечения;
безработные лица, завершившие профессиональное обучение по направлению уполномоченного органа;
прошедшие медико-социальную реабилитацию наркологические больные.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Астраханского района М.К.Кожахмет.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Астраханского района Т.Ерсеитов