Есіл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 ақпандағы № 29/11 "Есіл ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 10/6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 қаңтарда № 5667 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "Есіл ауданының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидаларын бекіту туралы" 2014 жылғы 27 ақпандағы № 29/11 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4079 тіркелген, 2014 жылғы 28 сәуірде "Жаңа Есіл" аудандық газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Л.Клименко
Аудандық мәслихат
хатшысы
С.Ағымбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Есіл ауданының әкімі А.Қалжанов
23 желтоқсан 2016 жыл

О признании утратившим силу решения Есильского районного маслихата от 27 февраля 2014 года № 29/11 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Есильского района"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2016 года № 10/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 января 2017 года № 5667
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Есильского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества Есильского района" от 27 февраля 2014 года № 29/11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4079, опубликовано 28 апреля 2014 года в районной газете "Жаңа Есіл").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Л.Клименко
Секретарь
районного маслихата
С.Агымбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Есильского района А.Калжанов
23 декабря 2016 года