Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Сазды ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 26 қыркүйектегі № 4 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 4 қазанда № 5090 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Сазды ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 19 қыркүйектегі № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Сазды ауылдық округі әкімінің 19.09.2017 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитеті Ақтөбе қалалық аумақтық инспекциясы бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторы міндетін атқарушысының 2016 жылғы 08 қыркүйек № 5-2/493 ұсынысы негізінде, Сазды ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сазды ауылдық округінің Сазды ауылы аумағында ірі мүйізді қара малы арасында бруцеллез ауруының анықталуына байланысты, шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Ақтөбе қаласының Сазды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің бас маманы А.Ш. Мухановқа жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сазды ауылдық округі әкімі А.Унгарбаев

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Саздинского сельского округа города Актобе Актюбинской области от 26 сентября 2016 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 4 октября 2016 года № 5090. Утратило силу решением акима Саздинского сельского округа города Актобе Актюбинской области от 19 сентября 2017 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Саздинского сельского округа города Актобе Актюбинской области от 19.09.2017 № 1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарно–санитарного инспектора Актюбинской городской территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 08 сентября 2016 года № 5-2/493, аким Саздинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Сазды Саздинского сельского округа в связи с выявлением заболевания бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста государственного учреждения "Аппарат акима Саздинского сельского округа города Актобе" Муханова А.Ш.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Саздинского сельского округа А.Унгарбаев