Басқұдық ауылдық округі әкімінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Басқұдық ауылдық округінің әкімінің 2016 жылғы 16 ақпандағы № 2 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылдың 14 наурызда № 4787 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 3 шілдедегі "Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына және Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне әртүрлі заңнамалық актілердің құқық нормалары арасындағы қайшылықтарды, олқылықтарды, коллизияларды және сыбайлас жемқорлық құқық бұзушылықтар жасауға ықпал ететін нормаларды жою мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Конституциялық Заңына сәйкес, Басқұдық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Басқұдық селолық округі әкімінің кейбір шешімдеріне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1) 2008 жылғы 25 маусымдағы № 1 мемлекеттік тіліндегі "Көшелерге атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-2-54 болып тіркелген, 2008 жылдың 21 тамызында аудандық "Жаңалық жаршысы" газетінде жарияланған) мемлекеттік тіліндегі шешімінде:
кіріспесінде "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 қаңтардағы № 45 "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік ономастикалық жұмыс тұжырымдамасы туралы" қаулысына" сөздері алынып тасталсын;
шешімнің мемлекеттік тіліндегі деректемелері мен бүкіл мәтіні бойынша "селолық" сөзі тиісінше "ауылдық" сөзімен ауыстырылсын.
2) 2011 жылғы 3 қыркүйектегі № 8 мемлекеттік тіліндегі "Басқұдық селосының көшелеріне атау беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-2-115 болып тіркелген, 2011 жылдың 13 қазанда аудандық "Жаңалық жаршысы" газетінде жарияланған) шешімінде:
мемлекеттік тіліндегі шешімнің деректемелері, атауы және бүкіл мәтіні бойынша "селолық", "селосының", "село" сөздері тиісінше "ауылдық", "ауылының", "ауыл" сөздерімен ауыстырылсын.
көрсетілген шешімнің 2 тармағы алынып тасталынсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Басқұдық ауылдық округінің әкімі А.Киялов

О внесении изменений в некоторые решение акима Баскудукского сельского округа
Решение акима Баскудукского сельского округа Айтекебийского района Актюбинской области от 16 февраля 2016 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 марта 2016 года № 4787
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Конституционным Законом Республики Казахстан от 3 июля 2013 года "О внесении изменений и дополнений в Конституционный закон Республики Казахстан и в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам исключения противоречий, пробелов, коллизий между нормами права различных законодательных актов и норм, способствующих совершению коррупционных правонарушений, аким Баскудукского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести изменения в некоторые решение акима Баскудукского сельского округа:
1) в решении на государственном языке от 25 июня 2008 года № 1 "Көшелерге атау беру туралы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-2-54, опубликованное 21 августа 2008 года в районной газете "Жаңалық жаршысы"):
в преамбуле слова "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 қаңтардағы № 45 "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік ономастикалық жұмыс тұжырымдамасы туралы" қаулысына" исключить;
в реквизитах и по всему тексту решения на государственном языке слово "селолық" заменить соответственно словом "ауылдық".
2) в решении от 3 сентября 2011 года № 8 "О наименовании улиц села Баскудук" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-2-115, опубликованное 13 октября 2011 года в районной газете "Жаңалық жаршысы"):
в реквизитах, заголовке и по всему тексту решения на государственном языке слова "селолық", "селосының", "село" заменить соответственно словами "ауылдық", "ауылының", "ауыл".
пункт 2 указанного решения исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Баскудукского
сельского округа А.Киялов