Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қопа ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 5 мамырдағы № 1 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 мамырда № 4921 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қопа ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 27 шілдедегі № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қопа ауылдық округі әкімінің 27.07.2016 № 5 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Байғанин аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 52 ұсынысы негізінде Қопа ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қопа ауылдық округінің Ақмола қыстағындағы ірі қара малдарының арасында құтыру ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қопа ауылдық округінің әкімі М.Байтақ

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Копинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 5 мая 2016 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 мая 2016 года № 4921. Утратило силу решением акима Копинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 27 июля 2016 года № 5
Сноска. Утратило силу решением акима Копинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 27.07.2016 № 5.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Байганинский районной территориальной инспекции от 29 апреля 2016 года № 52 аким Копинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в зимовке Акмола Копинского сельского округа в связи с выявлением болезни бешенство среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Копинского сельского округа Байтак М.