Карантин белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Жайсаңбай ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 23 мамырдағы № 5 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 маусымда № 4953 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Жайсаңбай ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 22 шілдедегі № 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Жайсаңбай ауылдық округі әкімінің 22.07.2016 № 6 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7 тармағына сәйкес және Қазақстан Республикасы ауылшаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ырғыз аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринарлық-санитарлық инспекторының 2016 жылғы 10 наурыздағы № 16-07/81 ұсынысы негізінде Жайсаңбай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жайсаңбай ауылдық округінің "Атан өлген-Ақтікен" мал қыстағындағы "Сартай батыр" шаруа қожалығы аумағында мүйізді ірі қара малдары арасынан қарасан ауруының анықталуына байланысты карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жайсаңбай ауылдық округінің әкімі: Ғ. БАЙТАҚОВ

Об установлении карантина
Решение акима Жайсанбайского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 23 мая 2016 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 10 июня 2016 года № 4953. Утратило силу решением акима Жайсанбайского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 22 июля 2016 года № 6
Сноска. Утратило силу решением акима Жайсанбайского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 22.07.2016 № 6.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 7 статьи 10-1 Закона Республика Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Иргизской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 10 марта 2016 года № 16-07/81 аким Жайсанбайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить карантин в связи с выявлением заболевания эмфизематозный карбункул среди крупного рогатого скота на территории крестьянского хозяйства "Сартай батыр" в зимовке "Атан олген-Актикен" Жайсанбайского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жайсанбайского сельского округа: Ғ. БАЙТАҚОВ