Мәртөк ауданы бойынша 2016 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 16 ақпандағы № 76 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 наурызда № 4792 болып тіркелді. 2017 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Мәртөк ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год по Мартукскому району
Постановление акимата Мартукского района Актюбинской области от 16 февраля 2016 года № 76. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 17 марта 2016 года № 4792. Срок действия постановления - до 1 января 2017 года
В соответствии со статьей 31 пункта Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Респбулике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Мартукского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Мәртөк ауданы бойынша 2016 жылға мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б. Күзембаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Қалауов

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и размер родительской платы на 2016 год по Мартукскому району согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кузембаеву Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Калауов