Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Аққемер ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 13 мамырдағы № 19 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 02 маусымда № 4944 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Аққемер ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 02 тамыздағы № 49 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Аққемер ауылдық округі әкімінің 02.08.2016 № 49 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министірлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитеті Мұғалжар аудандық аумақтық инспекциясы бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2016 жылғы 12 сәуір № 11-26/62 ұсынысы негізінде, Ақкемер ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкемер ауылдық округінің "Жоғарғы Таласпай" қыстағы аумағында орналасқан "Премьер" шаруа қожалығының ірі мүйізді қара малы арасында құтыру ауруының анықталуына байланысты, шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкемер ауылдық округінің әкімі Т. О. Өтемұратов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Аккемирского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 13 мая 2016 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 02 июня 2016 года № 4944. Утратило силу решением акима Аккемирского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 02 августа 2016 года № 49
Сноска. Утратило силу решением акима Аккемирского сельского округа Мугалжарского района Актюбинской области от 02.08.2016 № 49 (вводится в действие после дня его официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Мугалжарской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 апреля 2016 года № 11-26/62, аким Аккемирского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Премьер", расположенного на зимовке "Верхний Таласпай" Аккемирского сельского округа, в связи с выявлением заболевания бешенство среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3.. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Аккемирского сельского округа Утемуратов Т. У.