Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы Қайыңды ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 08 маусымдағы № 6 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 05 шілдеде № 4979 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір ауданы Қайыңды ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 5 ақпандағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір ауданы Қайыңды ауылдық округі әкімінің 05.02.2018 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі № 339 "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Темір аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 14-01/03 ұсынысы негізінде Қайыңды ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қайыңды ауылдық округінің "Трасс" мал қыстағындағы "Расбек" шаруа қожалығы аумағында қой және ешкі малдарының арасынан бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қайыңды ауылдық округінің әкімі Ә.Н.Мұстафин

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Каиндинского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 08 июня 2016 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 05 июля 2016 года № 4979. Утратило силу решением акима Каиндинского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 5 февраля 2018 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Каиндинского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 05.02.2018 № 1 (вводится в действие со дня первого официального опубликование).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года № 339 "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарного - санитарного инспектора Темирской районной территориальной инспекции от 11 января 2016 года № 14-01/03 аким Каиндинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в связи с выявлением болезни бруцеллез среди овец и коз на территории крестьянского хозяйства "Расбек" в зимовке "Трасс" Каиндинского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликование.
Аким Каиндинского сельского округа А.Н.Мустафин