Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Темір ауданы Қайыңды ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 5 қыркүйектегі № 9 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 қыркүйекте № 5079 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір ауданы Қайынды ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 24 ақпандағы № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір ауданы Қайынды ауылдық округі әкімінің 24.02.2017 № 5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі № 339 "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Темір аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2016 жылғы 10 тамыздағы № 14-01/211 ұсынысы негізінде Қайыңды ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қайыңды ауылдық округінің "Жаңатаң" мал қыстағындағы "Жаңатаң" шаруа қожалығы аумағында қой және ешкі малдарының арасынан пастерелез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қайыңды ауылдық округінің әкімі Ә. Мұстафин

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Каиндинского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 5 сентября 2016 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 сентября 2016 года № 5079. Утратило силу решением акима Каиндинского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 24 февраля 2017 года № 5
Сноска. Утратило силу решением акима Каиндинского сельского округа Темирского района Актюбинской области от 24.02.2017 № 5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года № 339 "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарного - санитарного инспектора Темирской районной территориальной инспекции от 10 августа 2016 года № 14-01/211 аким Каиндинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в связи с выявлением заболевании пастерелез среди овец и коз на территории крестьянского хозяйства "Жанатан" в зимовке "Жанатан" Каиндинского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Каиндинского сельского округа А. Мустафин