Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округ әкімінің 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 11 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 қазанда № 5107 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округ әкімінің 2017 жылғы 4 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округ әкімінің 04.01.2017 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ойыл аудандық аумақтық инспекциясы бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2016 жылғы 06 қыркүйектегі № ВО 3-4/134 ұсынысы негізінде Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Ұсақ мүйізді малдарының арасынан пастереллез ауруының анықталуына байланысты Шығанақ Берсиев атындағы ауылдық округінің Қаратал ауылы аумағында шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2.Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3.Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шығанақ Берсиев атындағы
ауылдық округ әкімі
А. Мубараков

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима сельского округа имени Шыганака Берсиева Уилского района Актюбинской области от 21 сентября 2016 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 октября 2016 года № 5107. Утратило силу решением акима сельского округа имени Шыганака Берсиева Уилского района Актюбинской области от 4 января 2017 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа имени Шыганака Берсиева Уилского района Актюбинской области от 04.01.2017 № 1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарного-санитарного инспектора Уилской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 06 сентября 2016 года № ВО 3-4/134, аким сельского округа имени Шыганака Берсиева РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Каратал сельского округа имени Шыганака Берсиева в связи с выявлением заболевания пастереллез среди мелкого рогатого скота.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа
имени Шыганака Берсиева
А. Мубараков