Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Көптоғай ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 28 қыркүйектегі № 23 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 қазанда № 5111 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Көптоғай ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 4 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ойыл ауданы Көптоғай ауылдық округі әкімінің 04.01.2017 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі № 339 "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ойыл аудандық аумақтық инспекциясы бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2016 жылғы 15 тамыздағы № ВО 3-4/125 ұсынысы негізінде Көптоғай ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көптоғай ауылдық округінің аумағының ұсақ малдары арасынан пастереллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Көптоғай ауылдық округінің әкімі Ғ. Амирова

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Коптогайского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 28 сентября 2016 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 октября 2016 года № 5111. Утратило силу решением акима Коптогайского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 4 января 2017 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Коптогайского сельского округа Уилского района Актюбинской области от 04.01.2017 № 1 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года № 339 "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарного-санитарного инспектора Уилской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республика Казахстан от 15 августа 2016 года № В-О 3-4/125, аким Коптогайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в связи с выявлением заболевания пастереллез среди мелкого рогатого скота на территории Коптогайского сельского округа.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Коптогайского сельского округа Г Амирова