Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 14 сәуірдегі № 192 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 23 мамырда № 3846 болып тіркелді.
Ескерту. Қаулының атауы жаңа редакцияда - Алматы облысы әкімдігінің 21.05.2019 № 197 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющихся гражданскими служащими работающих в сельской местности
Постановление акимата Алматинской области от 14 апреля 2016 года № 192. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 23 мая 2016 года № 3846.
Сноска. Заголовок постановления в - редакции постановления акимата Алматинской области от 21.05.2019 № 197 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексiнің 18-бабының 2-тармақшасына, 139-бабының 9-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Алматы облысы әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет спорт, ветеринария және орман шаруашылығы саласындағы мамандар лауазымдарының тiзбесi 1, 2, 3, 4, 5, 6 7 - қосымшаларға сәйкес айқындалсын.

В соответствии с подпунктом 2 статьи 18, пунктом 9 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Определить перечень должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии и лесного хозяйства, являющихся гражданскими служащими работающих в сельской местности согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 7 к настоящему постановлению.

Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы әкімдігінің 21.05.2019 № 197 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Алматы облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысына осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және облыс әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.

Сноска. Пункт 1 в редакции - постановления акимата Алматинской области от 21.05.2019 № 197 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Возложить на руководителя государственного учреждения "Управление координации занятости и социальных программ Алматинской области" опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата области.