Қапшағай қаласы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2016 жылғы 13 қазандағы № 11-40 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 22 қарашада № 4013 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 2018 жылғы 26 маусымдағы № 36-161 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Қапшағай қалалық мәслихатының 26.06.2018 № 36-161 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық Кодексі)" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Салық Кодексінің 386-бабының 5-тармағына, 444-бабының 1-тармағына сәйкес, Қапшағай қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қапшағай қаласы бойынша Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. "Қапшағай қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі басшысының міндетін атқарушы Кожабергенова Шолпан Сагимбековнаға осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және қалалық мәслихаттың интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың "Ауылшаруашылықты және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын өркендету, табиғи ресурстарды тиімді пайдалану жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы С. Даданбеков
Қапшағай қалалық
мәслихатының хатшысы Қ. Ахметтаев

О повышении базовых ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по городу Капшагай
Решение Капшагайского городского маслихата Алматинской области от 13 октября 2016 года № 11-40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 22 ноября 2016 года № 4013. Утратило силу решением Капшагайского городского маслихата от 26 июня 2018 года № 36-161
Сноска. Утратило силу решением Капшагайского городского маслихата от 26.06.2018 № 36-161 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 386, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)", Капшагайский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога и единого земельного налога в десять раз на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения по городу Капшагай.
2. Возложить на исполняющего обязанности руководителя государственного учреждения "Отдел земельных отношений города Капшагай" Кожабергенову Шолпан Сагимбековну опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе городского маслихата.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата "По развитию сельского и жилищно-коммунального хозяйства, эффективному использованию природных ресурсов".
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Капшагайского
городского маслихата С. Даданбеков
Секретарь Капшагайского
городского маслихата К. Ахметтаев