Жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 қаңтардағы № 46-298 шешімі. Алматы облысының Әділет департаментінде 2016 жылы 18 ақпанда № 3732 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2016 жылғы 06 сәуірдегі № 3-13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 06.04.2016 № 3-13 шешімімен.
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 387-бабының 1-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қаласы мен Рудничный ауылының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) негізінде жер салығының мөлшерлемелерін "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Кодексінің 379, 381, 383-баптарында белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелерінен қосымшаға сәйкес жоғарылатылсын.
2. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің Мемлекеттік кірістер комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекетік кірістер департаментінің Текелі қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесінің басшысына (келісім бойынша Нұрғалиев Қ. Д.) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және қалалық мәслихатының интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының "Бюджет және экономика мәселесі бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихаты
сессиясының төрайымы В. Кубрак
Текелі қалалық
мәслихатының хатшысы Н. Калиновский
"КЕЛІСІЛДІ"
"ҚР ҚМ Мемлекеттік кірістер
комитеті Алматы облысы
бойынша Мемлекетік кірістер
департаментінің Текелі қаласы
бойынша Мемлекеттік кірістер
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы Нұрғалиев Қанабек Досжанұлы
"КЕЛІСІЛДІ"
"Текелі қаласының жер
қатынастар бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы Есболатов Болат Бүркітбайұлы

О повышении ставок земельного налога
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 28 января 2016 года № 46-298. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 18 февраля 2016 года № 3732. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 06 апреля 2016 года № 3-13
Сноска. Утратило силу решением Текелийского городского маслихата Алматинской области от 06.04.2016 № 3-13.
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. На основании проекта (схемы) зонирования земель города Текели и села Рудничный повысить ставки земельного налога от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 379, 381, 383 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" согласно приложению.
2. Возложить на руководителя республиканского государственного учреждения "Управление государственных доходов по городу Текели Департамента государственных Доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" (по согласованию Нургалиев К. Д.) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе городского маслихата.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата "По вопросам бюджета и экономики".
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Текелийского городского
маслихата В. Кубрак
Секретарь Текелийского городского
маслихата Н. Калиновский
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по городу Текели
Департамента государственных
Доходов по Алматинской области
Комитета государственных
доходов МФ РК" Нургалиев Канабек Досжанович
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений города Текели" Есболатов Болат Буркитбаевич
28 января 2016 года

Текелі қалалық мәслихатының 2016 жылғы 28 қаңтардағы "Жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" № 46-298 шешіміне қосымша
Жоғарылатылған жер салығының мөлшерлемелері
Аймақтың нөмірі
Жер салығының мөлшерлемелерінің жоғарылату (+) пайызы
I
Базалық мөлшер (6.75)
II
+10 %
III
+20 %
IV
Базалық мөлшерлемесі (6.75)

Приложениек решению Текелийского городского маслихата от 28 января 2016 года № 46-298 "О повышении ставок земельного налога"
Повышенные ставки земельного налога
Номера зон
Процент повышения (+) ставок земельного налога
I
Базовая ставка (6.75)
II
+10 %
III
+20 %
IV
Базовая ставка (6.75)