Нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Алматы облысы Ақсу ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 19 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 12 ақпанда № 3707 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 21 шілдедегі № 336 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Ақсу ауданы әкімдігінің 21.07.2016 № 336 қаулысымен.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабының 2-тармағына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбек рыногындағы жағдай мен бюджет қаражатына қарай нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі келесідей белгіленсін:
екі және одан көп ай жұмыс істемейтін тұлғалар;
бұрын жұмыс істемеген тұлғалар;
елу жастан асқан тұлғалар.
2. Ақсу ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 29 қарашадағы "Нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2013 жылдың 12 желтоқсанында № 2509 тіркелген, "Ақсу өңірі" газетінде 2013 жылдың 21 желтоқсанында № 50-51 (9685) жарияланған) № 730 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Ақсу ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің басшысы Бекбаланов Қайрат Тынбайұлына осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудан әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қорғанбаев Сәбит Бейсебекұлына жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ә. Далбағаев

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам
Постановление акимата Аксуского района Алматинской области от 27 января 2016 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 февраля 2016 года № 3707. Утратило силу постановлением акимата Аксуского района Алматинской области от 21 июля 2016 года № 336
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аксуского района Алматинской области от 21.07.2016 № 336.
В соответствии с пунктом 2 статьи 5 подпунктом Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить следующий дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам, исходя из ситуации на рынке труда и бюджетных средств:
лица, не работавшие два и более месяцев;
лица, ранее не работавшие;
лица старше пятидесяти лет.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Аксуского района от 29 ноября 2013 года № 730 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 декабря 2013 года № 2509, опубликованного в газете "Аксу онири" от 21 декабря 2013 года № 50-51 (9685)).
3. Возложить на руководителя государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Аксуского района" Бекбаланова Кайрата Тынбаевича опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата района.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Корганбаева Сабита Бейсебековича.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Далбагаев