"Жамбыл ауданы бойынша жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы"
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 3 қазандағы № 7-39 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2016 жылы 9 қарашада № 3991 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 мамырдағы № 38-185 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 25.05.2018 № 38-185 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсанындағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 387-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы " Заңының 6 - бабы 1-тармағының 14), 15) тармақшаларына сәйкес Жамбыл ауданының маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 379, 381, 383-баптарында белгіленген, жер салығының базалық мөлшерлемелері 50 пайызға жоғарлатылсын.
2. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің мемлекеттік кірістер комітеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Жамбыл ауданы бойынша Кірістер басқармасының басшысына (келісім бойынша) Құралбаев Қанат Сыбанбайұлына осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және аудандық мәслихатты интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2017 жылдың 01 қаңтарынан бастап күшіне енеді.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы О.С. Тортаев
Аудандық мәслихатының
хатшысы С.М. Жұрын

"О повышении базовых ставок земельного налога по Жамбылскому району"
Решение маслихата Жамбылского района Алматинской области от 3 октября 2016 года № 7-39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 9 ноября 2016 года № 3991. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 25 мая 2018 года № 38-185
Сноска. Утратило силу решением Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 25.05.2018 № 38-185 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года подпунктом 14), 15) пункта 1 статьи 6 Закона "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки земельного налога по Жамбылскому району на 50 процентов от базовых ставок земельного налога установленных статьями 379, 381, 383 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)".
2. Возложить на руководителя республиканского государственного учреждения "Управление государственных доходов по Жамбылскому району Департамента государственных доходов по Алматинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан" Куралбаева Каната Сыбанбаевича (по согласованию) опубликование настоящего решения после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе районного маслихата.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского районного маслихата "По вопросам экономической реформы, бюджета по тарифной политики, развития малого и среднего предпринимательства".
4. Настоящее решение вступает в силу с 01 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата О. С. Тортаев
Секретарь районного
маслихата С. М. Журын