"Жамбыл облысының ауылдық жерлеріне жұмыс істеуге жолданған медицина және фармацевтика қызметкерлеріне әлеуметтік қолдау көрсетудің тәртібін айқындау туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы №10-9 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы мәслихатының 2016 жылғы 24 ақпандағы № 46-7 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 наурызда № 2970 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Кодексінің 9 бабы 1 тармағы 2) тармақшасына және "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жамбыл облысының ауылдық жерлеріне жұмыс істеуге жолданған медицина және фармацевтика қызметкерлеріне әлеуметтік қолдау көрсетудің тәртібін айқындау туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы №10-9 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №1873 болып тіркелген, 2013 жылдың 12 қаңтарында №3 (17691) "Ақ жол" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасына сәйкес ақындалған Жамбыл облысының ауылдық жерлеріне жұмыс істеуге жолданған медицина және фармацевтика қызметкерлеріне әлеуметтік қолдау көрсетудің тәртібінің:
6 тармағындағы "300 000 (үш жүз мың)" деген сандар мен сөздер "800 000 (сегіз жүз мың)" деген сандар мен сөздерге ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау және интернет-ресурстарында жариялау Жамбыл облыстық мәслихаттың білім, денсаулық сақтау, әлеуметтік-мәдени даму, қоғамдық және жастар ұйымдарымен байланыс және әйелдер істерімен отбасы-демографиялық саясат мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың Облыстық мәслихаттың
сессия төрайымы хатшысы
Д. Қожамжарова Б. Қарашолақов

О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 7 декабря 2012 года №10-9 "Об определении порядка оказания социальной поддержки медицинским и фармацевтическим работникам направленных для работы в сельскую местность Жамбылской области"
Решение маслихата Жамбылской области от 24 февраля 2016 года № 46-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 10 марта 2016 года № 2970
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 10-9 "Об определении порядка оказания социальной поддержки медицинским и фармацевтическим работникам направленных для работы в сельскую местность Жамбылской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №1873, опубликованное в газете "Знамя труда" от 12 января 2013 года №3 (17619)) следующие изменения:
в порядке оказания социальной поддержки медицинским и фармацевтическим работникам направленных для работы в сельскую местность Жамбылской области, определенный согласно приложению к данному решению:
в пункте 6 цифры и слова "300 000 (триста тысяч)" заменить цифрами и словами "800 000 (восемьсот тысяч)".
2. Контроль за исполнением и публикацией на интернет-ресурсе настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского областного маслихата по вопросам образования, здравоохранения, социально-культурного развития и по связам с общественными, молодежными организациями и по делам женщин и семейно-демографической политике.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь
областного маслихата областного маслихата
Д. Кожамжарова Б. Карашолаков