2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Жамбыл облысы Жамбыл аудандың мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 7-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 желтоқсанда № 3266 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 571 358 мың теңге;
салықтық түсімдер – 1 744 985 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 185 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 110 830 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 705 358 мың теңге;
2) шығындар – 10 757 839 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 15 272 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 30 631 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 15 359 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -201 753 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 201 753 мың теңге;
қарыздар түсімі – 30 631 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 689 мың теңге;
бюджет қаражаттары қалдықтарының қозғалысы – 182 811 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 02.03.2017 № 9-2 (01.01.2017 қолданысқа енгізіледі); 12.04.2017 № 11-2 (01.01.2017 қолданысқа енгізіледі); 14.06.2017 № 13-2 (01.01.2017 қолданысқа енгізіледі); 16.08.2017 № 16-2 (01.01.2017 қолданысқа енгізіледі); 18.10.2017 № 18-2 (01.01.2017 қолданысқа енгізіледі); 28.11.2017 № 20-2 (01.01.2017 қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2017 жылы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 6 593 358 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18-бабына сәйкес, 2017-2019 жылдары аудандық бюджеттен қаржыландырылатын ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мемлекеттік мекемелері мен ұйымдарының мамандарына қалалық жағдайда осы қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда айлық ақылары мен тарифтік ставкаларының жиырма бес процент мөлшерінде үстеме ақы төлеу үшін қаржы көзделсін.

О районном бюджете на 2017-2019 годы
Решение Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 23 декабря 2016 года № 7-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 27 декабря 2016 года № 3266.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 571 358 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 744 985 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 185 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 110 830 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 705 358 тысяч тенге;
2) затраты – 10 757 839 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 272 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 30 631 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15 359 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) – -201 753 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета (использование профицита) – 201 753 тысяч тенге:
поступления займов – 30 631 тысяч тенге;
погашение займов – 11 689 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 182 811 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 02.03.2017 № 9-2 (вводится в действие с 01.01.2017); 12.04.2017 № 11-2 (вводится в действие с 01.01.2017); 14.06.2017 № 13-2 (вводится в действие с 01.01.2017); 16.08.2017 № 16-2 (вводится в действие с 01.01.2017); 18.10.2017 № 18-2 (вводится в действие с 01.01.2017); 28.11.2017 № 20-2 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Принять во внимание, что размер субвенции на 2017 год из областного бюджета районному бюджету составляет 6 593 358 тысяч тенге.
3. В соответствии со статьей 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" на 2017-2019 годы предусмотреть средства на выплату надбавки к заработной плате специалистам государственных учреждений и организации социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии финансируемые из районного бюджета, работающих в сельских населенных пунктах в размере двадцати пяти процентов от оклада и тарифных ставок по сравнению со ставками специалистов, занимающиеся этими видами деятельности в городских условиях.

4. "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Заңының 387 бабының 1 тармағына сәйкес 2017-2019 жылдарға жер салығының ставкаларын Салық Кодексінің 378, 379, 381, 383-баптарында белгiленген, автотұраққа (паркингке), автомобильге май құю станцияларына бөлінген (бөліп шығарылған) және казино орналасқан жерлерді қоспағанда, жер салығының базалық ставкаларын 50 пайызға жоғарылату белгіленсін.
5. 2017 жылға аудандық жергілікті атқарушы органның резерві – 26 086 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда- Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 18.10.2017 № 18-2 шешімімен (01.01.2017 қолданысқа енгізіледі).
6. 2017 жылға арналған жергілікті бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-ші қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2017 жылға ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерiн сатудан аудан (облыстық маңызы бар қала) бюджетiне түсетін түсiмдер 0 мың теңге көлемiнде 5-ші қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2017 жылға арналған ауданның жергілікті және республикалық бюджет есебінен орындалатын даму бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6-ші қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2017 жылға қаладағы әрбір ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің,ауылдың (селоның), ауылдық (селоның) округтің бюджеттік бағдарламалары 7-ші қосымшаға сәйкес бекітілсін.

4. В соответствии со статьей 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) установить на 2017-2019 года повышенные ставки земельного налога на 50 процентов от базовых ставок земельного налога, установленных статьями 378, 379, 381, 383 Налогового кодекса, за исключением земель, выделенных (отведенных) под автостоянки (паркинги), автозаправочные станции и занятых под казино.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в размере – 26 086 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 18.10.2017 № 18-2 (вводится в действие с 01.01.2017).
6. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2017 год, согласно приложению 4.
7. Утвердить объемы поступлений в бюджет района (города областного значения) от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения на 2017 год в размере - 0 тенге согласно приложению 5.
8. Утвердить перечень бюджетных программ развития на 2017 год, реализуемых за счет местного и республиканского бюджета согласно приложению 6.
9. Утвердить бюджетные программы каждого района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа на 2017 год согласно приложению 7.

10. 2017 жылға жергілікті өзін өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің көлемі 8-ші қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Осы шешімнің орындалуына бақылау және интернет-ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың аумақтық әлеуметтік-экономикалық дамуы, бюджет және жергілікті салықтар мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
12. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуге жатады, шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2017 жылдың 1 қаңтарында туындаған қатынастарға қолданылады.
Жамбыл аудандық мәслихат Жамбыл аудандық
сессиясының төрағасы: мәслихат хатшысы:
Е. Күлкеев Р. Бегалиев
Жамбыл аудандық мәслихатының
2016 жылғы "23" желтоқсандағы
№7-2 шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған Жамбыл ауданының бюджеті

10. Утвердить объем трансфертов органам местного самоуправления на 2017 год согласно приложению № 8.
11. Контроль за исполнением данного решения и публикацию на интернет-ресурсе возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития территории, по бюджету и местным налогам.
12. Настоящее решение подлежит государственной регистрации в органах юстиции, решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие 1 января 2017 года.
Председатель сессии Секретарь Жамбылского
Жамбылского районного маслихата: районного маслихата:
Е. Кулкеев Р. Бегалиев
Приложение 1 к решению
Жамбылского районного маслихата
за №7-2 от 23 декабря 2016 года
Бюджет Жамбылского района на 2017 год

120658
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
307341
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28052
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру мекемелер үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
149958
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
657
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
24183
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
25581
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
78910
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
22683
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
17039
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
5644
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
748837
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
36202
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
28173
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
8029
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
587542
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
231802
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
11095
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
4897
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7498
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
19664
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4808
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
25115
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
189850
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
58780
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
34033
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
125093
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

120658
464
Отдел образования района (города областного значения)
307341
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
28052
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
149958
012
Капитальные расходы государственного органа
657
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
24183
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
25581
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
78910
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
22683
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
17039
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
5644
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
748837
464
Отдел образования района (города областного значения)
36202
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
28173
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
8029
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
587542
002
Программа занятости
231802
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
11095
005
Государственная адресная социальная помощь
4897
006
Оказание жилищной помощи
7498
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
19664
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4808
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
25115
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
189850
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
58780
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
34033
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
125093
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

188
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 000
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
63 969
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 217
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
43 165
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
265
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
322
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
206 986
462
Ауданның ( облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
28 360
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 197
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
386
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
8 777
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
15 944
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
15 944
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
60 106
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 446
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 875
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
750
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
3 000
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6 476
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
4 059
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
5 500
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
22 576
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 639
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
9 600
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
337
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
80 000
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
80 000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
17 411
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17 411
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

188
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 000
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
63 969
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
20 217
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
43 165
006
Капитальные расходы государственного органа
265
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
322
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
206 986
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
28 360
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
19 197
006
Капитальные расходы государственного органа
386
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
8 777
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
15 944
010
Развитие объектов сельского хозяйства
15 944
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
60 106
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
38 446
003
Капитальные расходы государственного органа
1 875
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
750
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
3 000
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
6 476
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
4 059
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
5 500
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
22 576
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12 639
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
9 600
007
Капитальные расходы государственного органа
337
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
80 000
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
80 000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
17 411
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17 411
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

11 689
021
Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
0
8
Бюджет қаражаттары қалдықтарының қозғалысы
0
Жамбыл аудандық мәслихатының
2016 жылғы "23" желтоқсандағы
№7-2 шешіміне № 4 қосымша
2017 жылға арналған жергілікті бюджетті атқару процессінде секвестірлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функциональдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
1
2
3
Атауы
04
Білім беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
13
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Жамбыл аудандық мәслихатының
2016 жылғы "23" желтоқсандағы
№7-2 шешіміне № 5 қосымша
2017 жылға арналған ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін сатудан аудан (облыстық маңызы бар қала) бюджетіне түсетін түсімдердің көлемі
Санаты Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
0
3
Жерді және материалдық емес активтерді сату
0
1
Жерді және материалдық емес активтерді сату
0
02
Жерді сату
0
Жамбыл аудандық мәслихатының
2016 жылғы "23" желтоқсандағы
№7-2 шешіміне № 6 қосымша
2017 жылға арналған ауданның жергілікті және республикалық бюджет есебінен орындалатын даму бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
04
Бiлiм беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық

11 689
021
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета
0
8
Движение остатков бюджетных средств
0
Приложение 4 к решению
Жамбылского районного маслихата
за № 7-2 от 23 декабря 2016 года
Пречень бюджетных прграмм, не подлежащих секвестру в процессе неполнения районного бюджета на 2017 год
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
04
Образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
13
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Приложение № 5 к решению
Жамбылского районного маслихата
за №7-2 от 23 декабря 2016 года
Объемы поступлений в бюджет района (города областного значения) от продажи земельных участков сельскохозяйственного назначения на 2017 год.
Категория Наименование
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Специфика
3
Поступления от продажи основного капитала
0
3
Продажа земли и нематериальных активов
0
1
Продажа земли и нематериальных активов
0
02
Продажа земли
0
Приложение № 6 к решению
Жамбылского маслихата
за №7-2 от 23 декабря 2016 года
Перечень бюджетных программ развития с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов районного бюджета на 2017 год
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
07
Жилищно-коммунальное хозяйство

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

011
Мәдениет объектілерін дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
Жамбыл аудандық мәслихатының
2016 жылғы "23" желтоқсандағы
№7-2 шешіміне 7 қосымша
Ауылдық округтердің 2017 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - Жамбыл облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 28.11.2017 № 20-2 шешімімен (01.01.2017 қолданысқа енгізіледі).
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімі аппараттарының атаулары
Бағдарламаның атауы
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
005 "Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру"
008 Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету"
011 "Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру"
013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету"
014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"
022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары"

011
Развитие объектов культуры
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
Приложение № 7 к решению
Жамбылского районного маслихата
за № 7-2 от 23 декабря 2016 года
Бюджетные программы аульных округов на 2017 год
Сноска. Приложение 7 - в редакции решения Жамбылского районного маслихата Жамбылской области от 28.11.2017 № 20-2 (вводится в действие с 01.01.2017).
Наименование аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
Наименования программ
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
005 "Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
009 "Обеспечение санитарии населенных пунктов"
011 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов"
013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах"
014 "Организация водоснабжения населенных пунктов "
022 "Капитальные расходы государственных органов"