Меркі ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 30 наурыздағы № 112 қаулысы. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 мамырда № 3061 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Меркі ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 507 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Меркі ауданы әкімдігінің 19.12.2018 № 507 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3 бабының 7 тармағына, 6 бабының 2 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы Заңына сәйкес, Меркі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Меркі ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Меркі ауданы әкімдігінің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (А.Әсілбайұлы) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне жіберуді;
3) осы қаулының Меркі ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдауын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Рүстем Қалмұхамбетұлы Қасымовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Көпбосынов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жамбыл облысы әкімдігінің құрылыс,
жолаушылар көлігі және автомобиль
жолдары басқармасының басшысы
Р. Байтелиев

Об утверждении перечня, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Меркенского района
Постановление акимата Меркенского района Жамбылской области от 30 марта 2016 года № 112. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 мая 2016 года № 3061. Утратило силу постановлением акимата Меркенского района Жамбылской области от 19 декабря 2018 года № 507
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Меркенского района Жамбылской области от 19.12.2018 № 507 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 7 статьи 3, пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" акимат Меркенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Меркенского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог акимата Меркенского района" (Асилбайулы.А) в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системы "Әділет";
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Меркенского района,
4) принятие иных мер вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Касимова Рустема Калмухамбетовича.
4. Настоящее постановление выступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Копбосынов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
Управления строительства,
пассажирского транспорта
и автомобильных дорог
акимата Жамбылской области
Р.Байтелиев