Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін көмек беру туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 мамырдағы № 3-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 маусымда № 3113 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 қазандағы № 56-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 24.10.2019 № 56-3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18 бабының 5 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Меркі аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін жылына бір рет жергілікті бюджет қаражаты есебінен 8 000 (сегіз мың) теңге көлемінде әлеуметтік көмек берілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді – Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 01.03.2017 № 14-11 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік 10 күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі).
2. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Меркі аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімінің орындалуын бақылау аудандық мәслихатының әлеуметтік–экономикалық, қаржы, бюджет пен салық және жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жұктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы хатшысы
Н. Сейсенбаев І. Ахметжанов
Меркі аудандық мәслихатының
2016 жылғы 20 мамырдағы
№ 3-5 шешіміне қосымша
Меркі аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізімі
1) "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 мамырдағы № 5-6 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 6-6-111 болып тіркелген, 2012 жылғы 15 маусымдағы № 74 "Меркі тынысы–Меркенский вестник" газетінде жарияланған);

О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 20 мая 2016 года № 3-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 июня 2016 года № 3113. Утратило силу решением Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 24 октября 2019 года № 56-3
Сноска. Утратило силу решением Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 24.10.2019 № 56-3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" маслихат Меркенского района РЕШИЛ:
1. Предоставить один раз в год социальную помощь на приобретение топлива специалистам социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах из местного бюджета в размере 8 000 (восемь тысяч) тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 01.03.2017 № 14-11 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившими силу некоторые решение маслихата Меркенского района согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию социально-экономического, индустриально-инновационного развития, финансов, бюджету, налогам и местного самоуправления районного маслихата.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
Н. Сейсенбаев И. Ахметжанов
Приложение к решению
маслихата Меркенского района
от 20 мая 2016 года № 3-5
Перечень решений маслихата Меркенского района, признанных утратившими силу
1) решение Меркенского районного маслихата от 16 мая 2012 года за № 5-6 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистом государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии проживающим и работающим в сельских населенных пунктах" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6-6-111, опубликованое в газете "Меркі тынысы–Меркенский вестник" от 15 июня 2012 года № 74);

2) "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы Меркі аудандық мәслихатының 2012 жылдың 16 мамырдағы № 5-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 04 сәуірдегі № 12-7 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 1930 болып тіркелген, 2013 жылғы 7 мамырдағы № 37-38 "Меркі тынысы–Меркенский вестник" газетінде жарияланған);
3) "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2012 жылдың 16 мамырындағы № 5-6 шешіміне өзгерістер еңгізу туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 28 наурыздағы № 26-7 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 2161 болып тіркелген, 2014 жылғы 7 мамырдағы № 37 "Меркі тынысы–Меркенский вестник" газетінде жарияланған).

2) решение Меркенского районного маслихата от 04 апреля 2013 года "О внесении изменения в решение Меркенского районного маслихата от 16 мая 2012 года № 5-6 "О предоставлении социальной помощии на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1930, опубликованоев газете "Меркі тынысы–Меркенский вестник" от 07 мая 2013 года № 37-38);
3) решение Меркенского районного маслихата от 28 марта 2014 года "О внесении изменения в решение Меркенского районного маслихата от 16 мая 2012 года № 5-6 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2161, опубликованоев газете "Меркі тынысы–Меркенский вестник" от 07 мая 2014 года № 37).