"2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 41-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Мойынқұм аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 шілдедегі № 3-2 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 шілдеде № 3135 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына және "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 43-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихаттың 2016 жылғы 4 шілдедегі № 3-7 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3126 болып тіркелген) сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Мойынқұм аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы № 41-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2873 болып тіркелген, 2016 жылдың 6 қаңтарда аудандық № 3-6 "Мойынқұм таңы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"5 028 051" деген сандары "5 084 623" деген сандарымен ауыстырылсын;
"3 858 051" деген сандары "3 864 623" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

О внесении изменений в решение Мойынкумского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 41-4 "О районном бюджете на 2016 - 2018 годы"
Решение Мойынкумского районного маслихата Жамбылской области от 18 июля 2016 года № 3-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 21 июля 2016 года № 3135
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Жамбылского областного маслихата от 4 июля 2016 года № 3-7 "О внесении изменений и дополнений в решение Жамбылского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 43-3 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3126) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мойынкумского районного маслихата от 25 декабря 2015 года № 41-4 "О районном бюджете 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2873, опубликовано 6 января 2016 года в газете "Мойынқұм таңы" № 3-6) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5 028 051" заменить цифрами "5 084 623";
цифры "3 858 051" заменить цифрами "3 864 623";
в подпункте 2):

100
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2502879
003
Жалпы білім беру
2269265
006
Балаларға қосымша білім беру
233614
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
50763
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
50763
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
98592
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17805
005
Ауданның (областық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
34552
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
6152
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
12254
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы асырап алғаны үшінҚазақстан азаматтарына бір жолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
479
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
14883
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12467
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
141190
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
49190
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
92000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
191591
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
149619
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
72924
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6400
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1000
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
50
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
5895
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1018
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
8613
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
33380
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
20339
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

100
464
Отдел образования района (города областного значения)
2502879
003
Общеобразовательное обучение
2269265
006
Дополнительное образование для детей
233614
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
50763
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
50763
464
Отдел образования района (города областного значения)
98592
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17805
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
34552
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
6152
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей) -сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12254
022
Выплаты единовременных денежных среств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)–сироту и ребенка
479
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
14883
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12467
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
141190
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
49190
037
Строительство и реконструкция объектов образования
92000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
191591
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
149619
002
Программа занятости
72924
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6400
005
Государственная адресная социальная помощь
1000
006
Оказание жилищной помощи
50
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
5895
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1018
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
8613
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
33380
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
20339
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)