Алға ауылдық округі Алға ауылы аумағына карантин белгілеу туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы Алға ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 1 ақпандағы № 10 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 2 наурызда № 2954 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабына және Шу аудандық бас мемлекеттік ветеринариялық санитарлық инспекторының 2016 жылғы 1 ақпандағы № 18 ұсынысы негізінде ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға ауылдық округінің Алға ауылы аумағында жылқылардың індетті лимфангит ауруының пайда болуына байланысты Алға ауылдық округінің Алға ауылы аумағына карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алға ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Б.Қ.Көпжановқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарына мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Алға ауылдық округі әкімінің
міндетін атқарушы Т. Смағұлов
Алға ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 1 ақпандағы № 10 "Алға ауылдық округіндегі Алға ауылына карантин режимін енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы" шешіміне келісу парағы.
"К Е Л І С І Л Д І"
"Жамбыл облысы ішкі істер
Департаментінің Шу аудандық
ішкі істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесі
Басшы Ш. Жапабаев
1 ақпан 2016 жыл
Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі
ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Шу аудандық
аумақтық инспекция мемлекеттік
мекемесі
Басшы С.Таңсықов
1 ақпан 2016 жыл
Қазақстан Республикасы тұтынушылар
құқықтарын қорғау агенттігінің Жамбыл
облысы тұтынушылардың құқықтарын
қорғау департаментінің "Шу ауданы
бойынша тұтынушылар құқығын қорғау
басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Басшы М. Болотин
1 ақпан 2016 жыл

Об установлении карантина на территории села Алга Алгинского сельского округа
Решение акима Алгинского сельского округа Шуского района Жамбылской области от 1 февраля 2016 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 2 марта 2016 года № 2954
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", и на основании представления главного государственного ветеритарно-санитарного инспектора Шуского района от 1 февраля 2016 года № 18 аким сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением заболевания эпизоотический лимфангит среди лошадей на территории села Алга Алгинского сельского округа установить карантин на территории села Алга Алгинского сельского округа.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на главного специалиста аппарата акима Алгинского сельского округа Б.К. Копжанова.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Алгинского сельского округа Т. Смагулов
Лист согласования к решению акима Алгинского сельского округа от 1 февраля 2016 года № 8 "Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны" с введением карантинного режима на территории Алгинского сельского округа село Алга.
"С О Г Л А С О В А Н О"
"Государственное учреждение
отдела внутренних дел Шуского
района департамента внутренних
дел Жамбылской области "
руководитель Ш. Жапабаев
1 февраля 2016 года
Республика Казахстан
Министерство сельского хозяйства
государственное учреждение
Шуская районная территориальная
инспекция комитета ветеринарного
контроля и надзора
руководитель С.Таңсыков
1 февраля 2016 года
Шуское районное управление по защите
прав потребителей департамента
Жамбылской области по защите прав
потребителей агенства Республики
Казахстан по защите прав потребителей
по Шускому району
руководитель М. Болотин
1 февраля 2016 года