Бірлік ауылдық округі, Бірлік ауылына шектеу іс-шараларын енгізе отырып, ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Жамбыл облысы Шу ауданы Бірлік ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 27 шілдедегі № 32 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 тамызда № 3149 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабына сәйкес және Шу ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық санитарлық инспекторының 2016 жылғы 25 мамырдағы № 162 ұсынысы негізінде, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ірі қара мал арасынан бруцеллез ауруы анықталуына байланысты, Бірлік ауылдық округі, Бірлік ауылына шектеу іс-шараларын енгізе отырып, ветеринариялық режим белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бірлік ауылдық округі әкімі аппаратының бас маманы Г. Е. Құстүтіноваға жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Округ әкімі Б. Төлендиев
Бірлік ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 27 шілдедегі № 32 "Бірлік ауылдық округінде шектеу іс-шараларын енгізе отырып ветеринариялық режимін белгілеу туралы" шешіміне келісу парағы.
"КЕЛІСІЛДІ"
"Жамбыл облысы ішкі істер
департаментінің Шу аудандық
ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Ш. Жапабаев
27 шілде 2016 жыл
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Шу аудандық
аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің
С. Таңсықов
27 шілде 2016 жыл
"Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігі
Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитеті
Жамбыл облысы тұтынушылардың құқықтарын
қорғау департаментінің Шу аудандық тұтынушылардың
құқықтарын қорғау басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
М. Болотин
27 шілде 2016 жыл

Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на территории села Бирлик, Бирликского сельского округа
Решение акима Бирликского сельского округа Шуского района Жамбылской области от 27 июля 2016 года № 32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 августа 2016 года № 3149
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно санитарного инспектора Шуского района от 25 мая 2016 года № 162, аким сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий на территории села Бирлик, Бирликского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима Бирликского сельского округа Г. Е. Кустутинову.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким округа Б. Толендиев
Лист согласования к решению Акима Бирликского сельского округа от 27 июля 2016 года № 32 "Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий на территории Бирликского сельского округа"
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник Государственного учреждение
"Отдел внутренних дел Шуского
района Департамента внутренних
дел Жамбылской области"
Ш. Жапабаев
27 июля 2016 года
Руководитель Государственного учреждение
"Шуская районная территориальная
инспекция Комитета ветеринарного контроля
и надзора министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
С. Тансыков
27 июля 2016 года
Руководитель "Шуское районное управление по защите
прав потребителей Департамента
по защите прав потребителей Жамбылской области
Комитета по защите прав потребителей
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан"
М. Болотин
27 июля 2016 года