2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 13 қаңтардағы № 5 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 қаңтарда № 3626 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 44/5 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Қаражал қаласы әкімдігінің 15.04.2016 № 44/5 қаулысымен.

"Об организации общественных работ на 2016 год"
Постановление акимата города Каражал Карагандинской области от 13 января 2016 года № 5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 января 2016 года № 3626. Утратило силу постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 15 апреля 2016 года № 44/5
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Каражал Карагандинской области от 15.04.2016 № 44/5.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, Қаражал қаласының әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қаражал қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (Е.Немцева) қоғамдық жұмыстарды ұйымдастырсын және 2016 жылға берiлген тапсырыстар бойынша кәсiпорындарға, ұйымдарға және мекемелерге 186 жұмыссыз азаматтарды жiберсiн.

В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, "О занятости населения" от 23 января 2001 года, акимат города Каражал ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Каражал" (Е. Немцева) организовать общественные работы и направить 186 безработных граждан на предприятия, организации и учреждения города согласно поданным ими заявкам на 2016 год.

2. Қоғамдық жұмыстардағы жұмыс уақытының ұзақтығы аптасына 5 күн (күніне 8 сағат), сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі үзіліспен, сағат 9.00-ден бастап 18.00-ге дейін деп белгіленсін.
3. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздардың еңбекақысы айына ең төменгі жалақы мөлшерінде белгіленсін. Қоғамдық жұмыстар қала бюджеті қаражатынан қаржыландырылсын.
4. Қосымшаға сәйкес 2016 жылда қоғамдық жұмыстар ұйымдастыратын кәсiпорындардың, ұйымдардың және мекемелердiң тiзiмi бекiтiлсiн.

2. Установить продолжительность рабочего времени на общественных работах 5 дней в неделю (8 часов в день), с 9.00 до 18.00 часов, с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов.
3. Установить оплату труда безработных, занятых на общественных работах, в размере одной минимальной заработной платы в месяц. Финансирование общественных работ производить за счет средств бюджета города.
4. Утвердить перечень предприятий, организаций и учреждений, организующих общественные работы на 2016 год согласно приложению.