Саран қаласы бойынша 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Саран қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 28 шілдедегі № 30/04 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 тамызда № 3930 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 16 ақпандағы N 08/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қаласы әкімдігінің 16.02.2017 N 08/01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37-баптарына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Саран қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жергілікті бюджет және республикалық бюджеттің нысаналы трансферттерінің қаражаты есебінен қаржыландырылатын, Саран қаласы бойынша 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Саран қаласы әкімінің орынбасары М.Е. Блокқа жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Саран қаласы әкімінің м. а. М. Кожухов
Cаран қаласы әкімдігінің
2016 жылғы " 28 " шілде
30/04 қаулысына
қосымша
Саран қаласының 2016 жылғы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерлерін бекіту туралы мемлекеттік білім беру тапсырысы
Айына бір тәрбиеленушіге, жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері, теңге
Балалар бақшасы, бөбекжай
Шағын орталықтар
республикалық бюджет
жергілікті бюджет
республикалық бюджет
жергілікті бюджет

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год по городу Сарани
Постановление акимата города Сарани Карагандинской области от 28 июля 2016 года № 30/04. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 августа 2016 года № 3930. Утратило силу постановлением акимата города Сарани Карагандинской области от 16 февраля 2017 года N 08/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Сарани Карагандинской области от 16.02.2017 N 08/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Сарани ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования города Сарани на 2016 год, финансируемых за счет средств местного бюджета и целевых трансфертов из республиканского бюджета согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сарани Блок М.Е.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И. о. акима города Сарани М. Кожухов
Приложение
к постановлению акимата города Сарани
от 28 июля 2016 года
№ 30/04
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размеры подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования города Сарани на 2016 год
Размер подушевого финансирования на одного воспитанника в месяц, тенге
Детские сады, ясли
Мини-центры
республиканский бюджет
местный бюджет
республиканский бюджет
местный бюджет