Ақтоғай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 қарашадағы XXXVI сессиясының № 337 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге базалық жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 16 ақпандағы 40 сессиясының № 376 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 9 наурызда № 3697 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 мамырдағы № 218 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 28.05.2018 № 218 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 қарашадағы XXXVI сессиясының № 337 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге базалық жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3523 тіркелген, 2015 жылғы 11 желтоқсандағы "Тоқырауын тынысы" № 52 (7562) газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 30 желтоқсанда жарияланған), келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:".
2. Осы шешiм оның алғаш ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрағасы А. Айтжанова
Аудандық
мәслихат хатшысы М. Оңғарқұлов

О внесении изменения в решение XXXVI сессии Актогайского районного маслихата от 11 ноября 2015 года № 337 "О повышении базовой cтавки земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения"
Решение 40 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 16 февраля 2016 года № 376. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 марта 2016 года № 3697. Утратило силу решением Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 28 мая 2018 года № 218
Сноска. Утратило силу решением Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 28.05.2018 № 218 (вступает в силу со дня его первого официального опубликования).
В соответствии Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXVI сессии Актогайского районного маслихата от 11 ноября 2015 года № 337 "О повышении базовой ставки земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3523, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 11 декабря 2015 года № 52 (7562), в информационно-правовой системе "Әділет" 30 декабря 2015 года) следующее изменение:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Айтжанова
Секретарь районного
маслихата
М. Онгаркулов