Аудандық мәслихатың 2015 жылғы 19 наурыздағы № 28/247 "Шет ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мемлекеттік ұйымдардың мамандарына отын сатып алу үшін аудандық бюджет қаражаты есебінен әлеуметтік қөмек беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы № 8/60 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 желтоқсанда № 4064 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағы 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18 бабының 5 тармағына сәйкес Шет аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шет аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 наурыздағы № 28/247 "Шет ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мемлекеттік ұйымдардың мамандарына отын сатып алу үшін аудандық бюджет қаражаты есебінен әлеуметтік қөмек беру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3122 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 сәуірдегі "Шет Шұғыласы" №15 (10 531) газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 14 мамырында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
шешімнің тақырыбы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"Шет ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мемлекеттік ұйымдардың мамандарына отын сатып алу үшін аудандық бюджет қаражаты есебінен әлеуметтік қөмек беру туралы";
шешімнің 1 тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Шет ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария мемлекеттік ұйымдардың мамандарына аудандық бюджет қаражаты есебінен отын сатып алу үшін статистика органдарының мәліметтері бойынша 1 (бір) тонна көмірдің бағасы мөлшерінде жылына біржолғы әлеуметтік көмек берілсін.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г. Түсіпова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Б. Төлеуқұлов

О внесении изменений в решение районного маслихата от 19 марта 2015 года № 28/247 "О предоставлении социальной помощи из средств районного бюджета на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Шетского района"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 8 декабря 2016 года № 8/60. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 декабря 2016 года № 4064
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Шетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шетского районного маслихата от 19 марта 2015 года № 28/247 "О предоставлении социальной помощи из средств районного бюджета на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Шетского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3122, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 16 апреля 2015 года № 15(10 531), в информационно-правовой системе "Әділет" 14 мая 2015 года), следующие изменения:
заголовок решения изложить в следующей редакции:
"О предоставлении социальной помощи из средств районного бюджета на приобретение топлива специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Шетского района";
пункт 1 решения изложить в следующей редакции:
"1. Предоставить из средств районного бюджета специалистам государственных организаций социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, единовременную социальную помощь на приобретение топлива в размере стоимости 1 (одной) тонны угля в год по сведениям органов статистики.".
2. Настоящее решение вводится в действия со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Г. Тусупова
Секретарь районного
Маслихата
Б. Тулеукулов