Приозерск қаласы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 17 ақпандағы L сессиясының № 50/401 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 наурызда № 3710 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 39/400 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 24.06.2020 № 39/400 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне сәйкес, қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес, Приозерск қаласы бойынша пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы Б. Сәрсембеков
"КЕЛІСІЛДІ"
"Приозерск қаласының жер
қатынастары, сәулет және
қала құрлысы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы С.Т. Бұқпантаев
2016 жылғы 17 ақпандағы
"Приозерск қаласы бойынша
мемлекеттік кірістер
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы Б. Т. Дүйсенов
2016 жылғы 17 ақпандағы

О повышении ставки единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения по городу Приозерск
Решение L сессии Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 17 февраля 2016 года № 50/401. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 марта 2016 года № 3710. Утратило силу решением Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 24 июня 2020 года № 39/400
Сноска. Утратило силу решением Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 24.06.2020 № 39/400 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения по городу Приозерск.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата
Б. Сарсембеков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учереждения "Отдел земельных
отношений, архитектуры и градостроительства
города Приозерск"
С.Т. Букпантаев
17 февраля 2016 года
Руководитель государственного
учереждения "Управления
государственных доходов
по городу Приозерск"
Б. Т. Дуйсенов
17 февраля 2016 года